Acil ?!!!!

Merhaba,cidden yardıma ihtiyacım var , 3 aylık kızım için . Eşim bırakıp gitti tartışmadan sonra ve boşanma davası açtı, şuan mahkeme devam ediyor, isteğim en kısa sürede davayı iptal edip yanımıza dönmesi ?? Nolur bana güven verici ve kesin sonuç veren kişi bilgisi verin , maddi durumum da çok iyi değil

Bir önceki yazımız olan Medyum Yaşam 10 ay bekletti başlıklı makalemizde medyum yaşam hakkında şikayet, medyum yaşam kimdir ve medyum yaşam sahtekar mı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

erifu17
Bu makale erifu17 tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum Şikayetleri
Yazdır
Bu sayfaya 12386 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

19 Evet
18 Hayır

“Acil ?!!!!” için 2 yorum var.

  1. kesinlikle ben de medyum olcay hocayı önereceğim. ben evliliğimi medyum olcay hoca sayesinde kurtardım. eşim başka bir kadın beni terketti. boşanma davası açtı. o kadın eşime büyü yapmıştı. papaz büyüsü hem de. eşimin gözü ne beni ne de iki çocuğumuzu gördü. allahtan medyum olcay hocayı buldum. eşimin üzerindeki büyüyü çözdü ve geri dönme büyüsü yaptı. eşim 26 gün sonra eve geri döndü. bin pişman benden af diledi. çok şükür şimdi çok mutluyuz. olcay hoca sayesinde yuvam dağılmadı. kesinlikle tavsiye ederim.

  2. medyum olcay ara derdine çare bulur hemen keskin duaları 0532 367 13 25

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.