reklam3
reklam3

Aile Bütünlüğümüzü Korumam Gerekiyordu

Birbirimizi çok seven 4 kişilik bir çekirdek aileydik ben nişanlıydım ve yakın zaman da evlilik hazırlıklarına başlayacaktım. Kardeşim okul okuyordu bağımız çok kuvvetliydi annem ve babam birbirine çok âşıktı bende hep onlar gibi bir yuva kurmak istiyordum. Tüm bu büyünün ve heyecanın bozulması sürmedi annem cinlere bulaştı evden sık sık ayrılıyor bilmediği yerlere gidiyordu benim bir şeyler yapmam gerekirdi ve geri getirme tılsımı yaptırmaya karar verdim.
Başka Çarem Kalmamıştı
Nişanlımı yanıma aldım araştırmaya başladım bunu yapan hocamız Medyum Olcay duydum hemen kapısını çaldım bizim halimizden anladı en etkili tesirini yapmak için kolları sıvadı ve artık evde tutamadığımız cinlerle kafayı yiyen anneme geri getirme tılsımı yaptı. Günler geçiyor annem o eski haline yavaşça gelmeye başlıyordu düğünüme de bu sürede az kalmıştı sabırsızlıkla eski zamana dönmeyi bekliyordum.
En Mutlu Düğün Hediyem Annemin Sağlığıydı
Gel zaman git zaman annem artık onlardan tamamen kurtulmuş yeniden evine yönelmişti benim tüm hazırlıklarıma sağlıkla koşturuyordu geri getirme tılsımı iyi geldi hocamıza 0532 367 13 25 numaralı telefondan ulaşmıştım sizlere de şiddetle tavsiye ediyorum. Biz zor günler geçirdik sabrettik ve en büyük destekçimiz hocamız sayesinde bunları yendik sizlerde sıkıştığınızı anladığınız an hocamızla iletişime geçebilirsiniz. Aklınızda soru işareti kalmasın bizler çok memnun kaldık sizlerinde elbette yüzü gülecektir.

Bir önceki yazımız olan Celp Yaptıranların Şikayetleri başlıklı makalemizde celp büyüsü, celp büyüsü nedir ve Celp Yaptıranların Şikayetleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Kategori: Medyum Yorumları Yazar: [12 Grey Star Level]

Yorum Yazin

Sizin Yorumlarınız

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]

MEDYUM YORUMLARI

Ziyaretçilerimizin medyum yorumlarını okuyup medyumlar hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

MEDYUM ŞİKAYETLERİ

Medyum şikayetlerini okuyabilirsiniz.

MEDYUM TAVSİYELERİ

Ziyaretçilerimizin Medyum tavsiyeleri ile fikir sahibi olabilirsiniz.