Aile Bütünlüğümüzü Korumam Gerekiyordu

Birbirimizi çok seven 4 kişilik bir çekirdek aileydik ben nişanlıydım ve yakın zaman da evlilik hazırlıklarına başlayacaktım. Kardeşim okul okuyordu bağımız çok kuvvetliydi annem ve babam birbirine çok âşıktı bende hep onlar gibi bir yuva kurmak istiyordum. Tüm bu büyünün ve heyecanın bozulması sürmedi annem cinlere bulaştı evden sık sık ayrılıyor bilmediği yerlere gidiyordu benim bir şeyler yapmam gerekirdi ve geri getirme tılsımı yaptırmaya karar verdim.
Başka Çarem Kalmamıştı
Nişanlımı yanıma aldım araştırmaya başladım bunu yapan hocamız Medyum Olcay duydum hemen kapısını çaldım bizim halimizden anladı en etkili tesirini yapmak için kolları sıvadı ve artık evde tutamadığımız cinlerle kafayı yiyen anneme geri getirme tılsımı yaptı. Günler geçiyor annem o eski haline yavaşça gelmeye başlıyordu düğünüme de bu sürede az kalmıştı sabırsızlıkla eski zamana dönmeyi bekliyordum.
En Mutlu Düğün Hediyem Annemin Sağlığıydı
Gel zaman git zaman annem artık onlardan tamamen kurtulmuş yeniden evine yönelmişti benim tüm hazırlıklarıma sağlıkla koşturuyordu geri getirme tılsımı iyi geldi hocamıza 0532 367 13 25 numaralı telefondan ulaşmıştım sizlere de şiddetle tavsiye ediyorum. Biz zor günler geçirdik sabrettik ve en büyük destekçimiz hocamız sayesinde bunları yendik sizlerde sıkıştığınızı anladığınız an hocamızla iletişime geçebilirsiniz. Aklınızda soru işareti kalmasın bizler çok memnun kaldık sizlerinde elbette yüzü gülecektir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

admin
Bu makale admin tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum Yorumları
Yazdır
Bu sayfaya 1056 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

17 Evet
19 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.