AKLA İHTİYACIM VAR LÜTFEN YARDIM EDİN

sevgilimle bazı sebeplerden dolayı ayrıldık, başkasıyla evlendi. evli çocukları var. aradan 15 sene geçmiş beni aradı buldu. unutamadığını söylüyor ve karısından ayrılmıyor ama benide sevdiğini ve unutamadıgını söylüyor.benim zamanımda mutluluğumu elimden alan bu kadına. karı kocayı birbirinden ayırma büyüsü yaptırsam, geçmişte kalan yaşamadığım yıllarını elinden alsam. günah olurmu arkadaşlar.

Kategori: Ayırma Vefki Yazar: [2 Grey Star Level]
Answer #1

Gunah deil o seni ayirdiginda açıdımı hiç sanmam lakin ortada çocuk var buna sen karar ver

Answers Answered By: ela goZLu [41 Green Star Level]
Answer #2

O kişi evli peki sen bekarmısın halimeoya. Sende istiyorsan ve ömrünü acı çekerek geçirmek istemiyorsan yaptır derim.ama diğer taraftan 15 yıllık eşini bırakıp sana gelen sendende bir başkasına gitmezmi

Answers Answered By: Anonim [ Grey Star Level]
Answer #3

Ben bekarım Anonim. Eşinden önce ben vardım, evli ama yine benimle görüşüyo . döndü dolaştı yine bana geldi, kimi tavsiye ediyorsun ve ne yaptırayım. ela goZLu seninde tavsiyelerini bekliyorum.

Answers Answered By: Halimeoya [2 Grey Star Level]
Answer #4

@Halimeoya sen bence bu kararın ile ilgili üstat birinden akıl al..Burada en çok medyum dolunay ve medyum olcay ile çalışanlar var ama farklı medyumlardan da bahis geçiyor.. Seni anlamaya çalışıyorum da cidden karar verilmesi güç bir durum.. Aradan onca yıl geçmiş,muhakkak senin de hayatına birileri girmiştir. Hala seni sevip sevmediğini anla önce..Oyuna gelme.Ondan sonrada bakım yaptırarak kararını ver.. Allah yardımcın olsun

Answers Answered By: butterfly [ Grey Star Level]
Answer #5

HALİMEOYA,
bence hiç uğraşma.seni unutamadığı falan hikaye,gerçekten sevseydi başkasıyla evlenmezdi,15 yıl boyunca keyfini sürdü,seni hiç arayıp sormadı,şimdi eşinden bıktı,evlilik artık cazibesini kaybetti ve alışkanlığa döndü oda ceptekini arıyor.ona bu fırsatı verme,kendini küçültme.
yeni denizlere yelken aç..

Answers Answered By: miracle [59 Blue Star Level]

Yorum Yazin

En Son Yorumlar

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]