AKLA İHTİYACIM VAR LÜTFEN YARDIM EDİN

sevgilimle bazı sebeplerden dolayı ayrıldık, başkasıyla evlendi. evli çocukları var. aradan 15 sene geçmiş beni aradı buldu. unutamadığını söylüyor ve karısından ayrılmıyor ama benide sevdiğini ve unutamadıgını söylüyor.benim zamanımda mutluluğumu elimden alan bu kadına. karı kocayı birbirinden ayırma büyüsü yaptırsam, geçmişte kalan yaşamadığım yıllarını elinden alsam. günah olurmu arkadaşlar.

Bir önceki yazımız olan bir insana zarar vermek istiyorsanız sabun büyüsü başlıklı makalemizde dolunay hoca, kara büyü ve sabun büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Halimeoya
Bu makale Halimeoya tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Ayırma Vefki
Yazdır
Bu sayfaya 276 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

2 Evet
3 Hayır

“AKLA İHTİYACIM VAR LÜTFEN YARDIM EDİN” için 5 yorum var.

  1. HALİMEOYA,
    bence hiç uğraşma.seni unutamadığı falan hikaye,gerçekten sevseydi başkasıyla evlenmezdi,15 yıl boyunca keyfini sürdü,seni hiç arayıp sormadı,şimdi eşinden bıktı,evlilik artık cazibesini kaybetti ve alışkanlığa döndü oda ceptekini arıyor.ona bu fırsatı verme,kendini küçültme.
    yeni denizlere yelken aç..

  2. @Halimeoya sen bence bu kararın ile ilgili üstat birinden akıl al..Burada en çok medyum dolunay ve medyum olcay ile çalışanlar var ama farklı medyumlardan da bahis geçiyor.. Seni anlamaya çalışıyorum da cidden karar verilmesi güç bir durum.. Aradan onca yıl geçmiş,muhakkak senin de hayatına birileri girmiştir. Hala seni sevip sevmediğini anla önce..Oyuna gelme.Ondan sonrada bakım yaptırarak kararını ver.. Allah yardımcın olsun

  3. Ben bekarım Anonim. Eşinden önce ben vardım, evli ama yine benimle görüşüyo . döndü dolaştı yine bana geldi, kimi tavsiye ediyorsun ve ne yaptırayım. ela goZLu seninde tavsiyelerini bekliyorum.

  4. O kişi evli peki sen bekarmısın halimeoya. Sende istiyorsan ve ömrünü acı çekerek geçirmek istemiyorsan yaptır derim.ama diğer taraftan 15 yıllık eşini bırakıp sana gelen sendende bir başkasına gitmezmi

  5. Gunah deil o seni ayirdiginda açıdımı hiç sanmam lakin ortada çocuk var buna sen karar ver

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.