Arklar tavsiye

arklar bende bir cok medyum basvurdum fakat hiç birinden verim alamadım iyikide yaptırdığım büyü işlemler tutmadı tek üzüldüğüm paramın gitmesi.arklar büyü işlemi yaptırırken iyi düşün dinimizce günah bu tür işlere girerken dünyamızı ve ahiretimizi karartmayalım.Madem işlem yaptırıyorsanız ispat isteyin ben Medyum salih hoca diye biriyle tanıstım kendisi samsunlu büyü işlemlerine girmiyor günah olduğu için rahmani cinleri var kısacası bu işin iyi tarafında ilk etapta bende inanmıyordum müslüman cinleri üzerime gönderdi ileri geri ittirdii bende sasırdım.Cenabı Allah nelere kadirr.Kendisinde Allah razı olsun Samsunlu Salih Hoca diye google ararsanız web sitesinde gerekli bilgileri var 05454061586 Allaha emanet olun…

Bir önceki yazımız olan Medyum Olcay vefk sonucu paylaşıyorum başlıklı makalemizde medyum olcay dolandırıcı, medyum olcay referans ve medyum olcay vefk hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

esra55
Bu makale esra55 tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum Yorumları
Yazdır
Bu sayfaya 648 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

18 Evet
18 Hayır

“Arklar tavsiye” için 2 yorum var.

  1. kimlere başvurup sonuç alamadın? birde müslüman olsada olmasada cinlerlv irtibat kurmakta iradeye mudahalede Allah katında günah değilmi vede tehlikeli?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.