Aşkı vefki yapan arkdaşlar varmı?

Sevgili arkdaşlar aşk vefki yapanlar varmı? yapan varsa sonuclarını zahmet olmasa yazabilir mi acaba?

Kategori: Aşk Vefki Yazar: [124 Blue Star Level]
Answer #1

bir gelişme var mı ? işleminizden sonuç aldınız mı

Answers Answered By: butterfly [ Grey Star Level]
Answer #2

Butterfly 🙂 isminde zor yazılıyor hea 🙂 vallah sonuç daha belli değil 20. gün oldu sabırla bekliyorum işte :)SİZİN olayınız nedir acaba sakıncası yoksa anlatırmısınız? çünkü çoğu yerde yorumlarınzıı gördüm de?

Answers Answered By: dermanlazim [124 Blue Star Level]
Answer #3

yaa ben yorum yazıyorum ama yayınlanmıyor…konu başlığı açıcam bugün kargom geldi papaz bu akşiamda işlemlere başlıcam…tek bi konu başlığı altında tüm arkadaşlar toplanırsak ve yazdığımız zaman altına tarih saat ekliyelim ki kim ne zaman ne yazmış görünsün..kimin ne zaman yorum yaptığını göremiyoruz..ben her dakikka burdayım yazıyorum ama yayınlanmayan çok şeyvar o sebeple herkes yorum yazdıktan sonra tarih ve saat yazsın kendi…. daha anlaşılır olur

Answers Answered By: butterfly [ Grey Star Level]
Answer #4

butterfly,
işlemlerin bittimi,gelişmeler varmı?
papaz uyguladın zannedersem,uygulamayı yapmakta zorlandınmı?

Answers Answered By: miracle [59 Blue Star Level]
Answer #5

Miracle ; sen bayağı işlem denemişsin..bayağa tecrübe edinöişsin..9.günümdeim uygulama zor değil..Okuma geç saat olduğu iöin ıykusuzluk zor oluyor sadece..İşlemleri yaparken tartışma olursa işlem kötü mü etkilenio ?? Tutmuyor mu yani ? Lütfen biri söyleSin

Answers Answered By: butterfly [ Grey Star Level]
Answer #6

Butteffly… kardeşim bak istersen sitede yorumlar baya var…bu papaz işleminde genelde gidip gelmeler çok oluyor. bazen ters tepiyor bazende melek gibi insan oluyor. https://www.medyumtavsiyeediyorum.com/medyum-tavsiye-edin/ şurdaki yorumları okursan bilgi edinirsin..

Answers Answered By: dermanlazim [124 Blue Star Level]
Answer #7

ben o adresi 3 kere tüm yorumlar tüm ayrıntıları okudum ezberledim dermanlazım…bayağa bir bilgiye sahip olduım ama anlıyamadığım ordaki kimse sonucunu net yazmamış kayra kiise2 egoist falan

Answers Answered By: butterfly [ Grey Star Level]
Answer #8

butterfly,
inanki çok karışığım.sevdiğimin bana dönmesi için tek çare papaz gibi görünüyor ancak bu işlem büyü olduğu için korkuyorum.bir yapasım var birde vazgeçesim.sonuçta bu ayırma olacak ve empati kurduğum zaman bana bunu başkasının yapmasını bende istemezdim.sevdiğim insandan beni ayırmalarını bende istemezdim.beynim patlıcak düşünmekten.şeytanla cebelleşiyorum bu ara:)

Answers Answered By: miracle [59 Blue Star Level]
Answer #9

MİRACLE durumunu her ne kadar zorda olsa eğer inancını kaybetmesen istediğini elde edebilirsin inşallah. Ama eğer sevdiğin kişi o kadından ayrıldığı zaman işlem yapsan belki daha etkili olur diye tahmin ediyorum. Çünkü daha ayrılmadan işlem yaparsn belki onların ayrılmasına da sen vesile olabilirsin işlemin verdiği etki ile. araları bozuk ve ayrılma noktasına gelinmişse o zaman işlem yapma faydası olur.Şİmdi gercekten çook zor bi durum hani aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık meselesine benzedi? hani ne yapacaığını bilemiyorsun. ama işlem yaptırmışsan üzerinde dur ve inancını motivasyonunu yüksek tutman lazım. ama daha ilk başlarda işlem için olumsuz düşünüyorsan bence işlem falan yapma daha iyidir.Çünkü bu işlemleri yaparlken olumlu düşünmen gerektiğini biliyorsun. yorumları okuyunca benden daha tecrübelisin onu anladım. dediğim gibi işlem yapmışsan işlemine devam et. ama yapmamışsanda biraz daha düşün derim kardeşim… Rabbbim güzelllikle ihsan eylesin ve kalbine gönlüne göre versin inşallah….

Answers Answered By: dermanlazim [124 Blue Star Level]
Answer #10

DERMANLAZIM,
motiven için çok saol.inanki bende onları ayırmaktan yana değilim.sonuçta sevdiğime de aşık bir kadın var ortada.o da benim gibi sevmiş adamı.henüz işlem yaptırmadım beklemedeyim ama daha ne kadar bekliycem onu da bilemiyorum.henüz boşanma durumu falan yok adamda.

Answers Answered By: miracle [59 Blue Star Level]
Answer #11

Miracle… rica ederim ne demek ? burda mutluluğunu görmek isteriz. ama sabırlı olman lazım.ikinicisi hani neyi bekliyorsun? olcay hoca işlem yapmayacağını dile getirmiştin.? şimdi ne yapmayı düşünüyorsun?

Answers Answered By: dermanlazim [124 Blue Star Level]
Answer #12

[email protected] ve @butterfly: bende sizlerin yorumlarini okuuduktan sonra Olcay Beyle iletisime girdim. Papaz büyüsü yaptirmak istiyorum. Sagolsun ödemede de bana yardimci oldu. Henüz benden istedigi seyleri gönderemedim. Am ao Kadar korku ve aci var ki icimde. Cevremde herzaman dik durusumla bilinen bir insanim. Ama insan sevdiginden bir isik görmeyince yikiliyor 🙁 ve tutabilecegi her dala uzanmaya calisiyor. Son haftalarda hemen hemen herkesin yorumlarini okudum ve bana güc verdiniz! Lütfen birbirimize destek olalim.

Answers Answered By: rapunzel [32 Green Star Level]

Yorum Yazin

En Son Yorumlar

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]