Ayırma Büyüsü Yaptıranların Yorumları

Hayatımı mahveden bir beraberlik içindeydim. Evli değildim ama bir türlü ayrılamıyordum çünkü tehdit ediliyordum. Ne yazık ki böyle birini sevmişim hala kendime hayret ediyorum. Defalarca şiddete maruz kaldım ve polise gittim ama her seferinde sonuç daha da kötü oldu. Yakamdan düşmüyordu ve beni ölümle bile tehdit ediyordu. Yapmadığım şey kalmadı ve bir türlü onu kendimden koparamadım. Ayrıma büyüsü yaptıranların yorumları ile ilgili yazılar okuduğumda acaba benim için de geçerli olur mu diye düşünerek medyum Olcay’a gittim. İyi ki de gitmişim resmen canımı bağışladı.

Benden Soğudu ve Ayrıldık

Ona olan sevgim bitmişti zaten, şimdi onun takıntısı da bitsin istiyordum. Başıma gelenleri ve ne istediğimi medyum Olcay’a anlattım. Bana o kadar iyi davrandı ve sorunumla yakından ilgilendi ki gerçekten de duygulandım. Zaten çok da iyi bir insan olduğundan yaptığı her şey sonuç veriyor. O kişiyi benden uzaklaştırmak ve ayırmak için büyü yaptı. Dediklerini harfiyen uyguladıktan hemen sonra benden soğumaya başladı ve bir süre sonra d kendisi ayrılmak istediğini söyledi.

Artık Rahatım

O günden sonra beni aramadı ve asla da peşime düşmedi. İlk zamanlar endişelerim yok değildi ama sonra gördüm ki büyü gerçekten işe yaramıştı. Artık kafam da rahat, hayatım da huzurlu tüm bunları medyum Olcay’ın 0532 367 13 25 numarasını arayıp kendisi ile görüşerek başardım.

Bir önceki yazımız olan Ayırma Büyüsü Fiyatı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

admin
Bu makale admin tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum Yorumları
Yazdır
Bu sayfaya 514 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

6 Evet
5 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.