Bağlama Vefki Yaptırdım Oldu

ben sevdiğim adamı kendime bir türlü aşık edememiştim sürekli olarak ayrılıyoduk ve hep ben ısrar edip peşinden koşarak barışıyoduk yoksa bana hiç bir zaman döneceği yoktu. başta barışmalarımızdan benden vazgeçemediğini çıkarmıştım ama sonra şunu anladım sadece boşta kalamk istemiyodu ve beni zaten bir çok kez aldatmış ve aldatmayada devam ediyodu. bilseydim sineye çekerdim yinede kaybetmemek için ama bilmiyodum ve ayrıldım ondan büyük tartıştık. sonra ben acılar içinde düşünüp ağlarken medyum olcayın reklamını gördüm. kendim dualar bulup yapıyodum işte o sitelerden birinde buldum. aradım bana etkili olabilcek vefk var dedi papaz bana pahalı geldi çünkü ve bende bağlama vefki yaptırdım. sevdiğim bana 2 ay içinde döndü ve beni herşeyden çok sevdiğini söyledi. Şuan beraberiz ayrılmak istemiyorm hep bu şekilde devam etsin.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

ceylan
Bu makale ceylan tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum
Yazdır
Bu sayfaya 1036 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

20 Evet
21 Hayır

“Bağlama Vefki Yaptırdım Oldu” için 3 yorum var.

  1. ceylan hanım web sitesi http://www.medyumolcay.com/ bu mu ??? benimde fazla param yokta 🙁 bağlama vefkini denemek istiyorum bizimde aramız limoni ben işimi garantiye almayı severim de aşk konusunda beceriksizim biraz gerçekten çok istiyorum onsuz yapamaz oldum işe yarayabilir inanıyorum inancım çok fazla böyle şeylere her zaman dua ederim lütfen yarıdımcı olurmsnz acaba başka bağlama vefki yaptıran varmı ?

  2. kişiye özel işlem yaptırmak lazım aslında ama papaz büyüsüde ömürlük büyü sizin bağlama vefk işe yaramış olmayanlarda oluyor bazen karşı taraf inatçı aksi olunca bazen zayıf kalıyor ondan

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.