Bağlama Vefki Yaptırdım Oldu

ben sevdiğim adamı kendime bir türlü aşık edememiştim sürekli olarak ayrılıyoduk ve hep ben ısrar edip peşinden koşarak barışıyoduk yoksa bana hiç bir zaman döneceği yoktu. başta barışmalarımızdan benden vazgeçemediğini çıkarmıştım ama sonra şunu anladım sadece boşta kalamk istemiyodu ve beni zaten bir çok kez aldatmış ve aldatmayada devam ediyodu. bilseydim sineye çekerdim yinede kaybetmemek için ama bilmiyodum ve ayrıldım ondan büyük tartıştık. sonra ben acılar içinde düşünüp ağlarken medyum olcayın reklamını gördüm. kendim dualar bulup yapıyodum işte o sitelerden birinde buldum. aradım bana etkili olabilcek vefk var dedi papaz bana pahalı geldi çünkü ve bende bağlama vefki yaptırdım. sevdiğim bana 2 ay içinde döndü ve beni herşeyden çok sevdiğini söyledi. Şuan beraberiz ayrılmak istemiyorm hep bu şekilde devam etsin.

Kategori: Medyumlar Yazar: [ Grey Star Level]
Answer #1

hangi medyum olcay bu?? ilteşim bilgisi verirmisiniz

Answers Answered By: nageehan [ Grey Star Level]
Answer #2

kişiye özel işlem yaptırmak lazım aslında ama papaz büyüsüde ömürlük büyü sizin bağlama vefk işe yaramış olmayanlarda oluyor bazen karşı taraf inatçı aksi olunca bazen zayıf kalıyor ondan

Answers Answered By: medyumcuu [ Grey Star Level]
Answer #3

ceylan hanım web sitesi http://www.medyumolcay.com/ bu mu ??? benimde fazla param yokta 🙁 bağlama vefkini denemek istiyorum bizimde aramız limoni ben işimi garantiye almayı severim de aşk konusunda beceriksizim biraz gerçekten çok istiyorum onsuz yapamaz oldum işe yarayabilir inanıyorum inancım çok fazla böyle şeylere her zaman dua ederim lütfen yarıdımcı olurmsnz acaba başka bağlama vefki yaptıran varmı ?

Answers Answered By: nageehan [ Grey Star Level]

Yorum Yazin

En Son Yorumlar

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]