benim olayım tam arapsaçı. medyum mete hiç etkili olamadı.

eşimden 4 yıl önce boşandım. evlenmeden önce bir sevgilim vardı. çok sevdik birbirimizi ama aileler yüzünden evlenememiştik. ben boşandıktan sonra beni arar oldu. ama o da evliydi. hem de ikinci evliliğini yapmıştı ama mutlu değildi. hatta annesi bile aradı beni. seniçok sevdi kızım senden sonra üst üste çok hata yaptı bir türlü mutlu olmadı dedi.ilk evliliğini hiç münasip olmayan bir kadınla yapmış eski sevgilim. bir çocuğu olmuş, kadın çocuğu bırakıp gitmiş.istanbulda değişik bir hayat yaşamaya başlamış. sonra ikinci evliliğini 3 çocuğu olan yine garip bir kadınla yapmış. annesi bana bu kadın buna büyü yaptı kurtaramadık elinden dedi. eski sevgilim de bana aynılarını anlattı. ben bu kadınla mutlu değilim ama boşanmıyor. bir sürü para istiyor dedi. bir de bu arada şirketi batmış. yeni şirketi bu kadının üzerine kurmuş. ama birbirimizi hala çok seviyoruz.senden başkasını sevmedim, sen olmayınca yalpaladım diyor. annesi de beni çok seviyor. rabbim inşallah bu sefer sizi bir araya getirir diyor. ama bu kadın asla boşanmıyor. sevgilim artık eve de gitmiyor. 1 yıldır böyle mücadele ediyoruz. baktım olmayacak, hoca bulayım dedim. medyum meteyi buldum. ayırma büyüsü, kaşık büyüsü,dil bağlaması tam üç defa işlem yaptık. ama hiç bir fayda göremedim. kadın hala asla boşanmam diyor. şirket de onun üzerinde olduğu için kabul edilmez şartlar sürüyor. daha dava bile açılmadı. kadın asla boşanmam diyor. medyum mete etkili olurum, ben işimi ilimle yapıyorum demişti. daha neler konuştu. inandım.onca para harcadım. hiç bir faydası yok. kesinlikle tavsiye etmiyorum kimseye.bence medyum metenin ilmi iyi laf yapmak ve parayı almak.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

arapsaci
Bu makale arapsaci tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Duası
Yazdır
Bu sayfaya 814 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

17 Evet
17 Hayır

“benim olayım tam arapsaçı. medyum mete hiç etkili olamadı.” için 2 yorum var.

  1. arkadaşlar bi medyum tavsiye ediyorum diğerlerine boşa para dökmeyin ayla bilir sürekli tavsiye ediyom bakım ücretsiz yapıyor neyi öğrenmöek istiyorsanız söylüyor ben hiç tanımadım böyle keskin bi hoca şiddetle tavsiye ederim ne işlem yaptırmak isterseniz yapıyor tutuyor hemen kendim için yaptırdm tutunca arkadaşımada işlem yaptırdık fazla ücretde istenmiyor emeğinin karşılığı sadece helal olsun valla 0532 367 13 25

  2. merhaba. sizinki gibi değil ama benimde sevgilim evliydi ve 2 yıldır zaten ayrı yaşıyorlardı. biz tanıştığımızda evleri ayırmıştık yani. ama sevgiliminde boşanmak istediği karısı inat ediyor, sana bu dünyayı zindan edicem diyordu. biz böyle 1 yıldan fazla zaman geçirdik. ama ben artık dayanamaz olmuştum.geleceğe dair hiç bir şeykonuşamıyor, plan yapamıyorduk. sevdiğin adam, o da seni seviyor, evlilikleri ile hiç bir ilgin yok ama asla gerçekten senin olamıyor. Medyum Olcay Hoca bizim derdimizi çözdü. hatta biz sevgilimle beraber konuştuk Olcay Hocayla. Sonuçta yuva yıkan kadın değilim ben. Sevgilim kendi evliliği ile ilgili durumu, eşinin tek amacının daha fazla para, mal olduğu için böyle yıldırmaya çalıştığını, kendisinin zaten herşeyin yarısını eski eşine vermeye hazır olduğunu ama onun daha fazlasını istediğini hayatına büyük bir set olduğunu anlattı. Olcay Hoca bir celp işlemi yaptı. O inatçı kadın protokol imzaladı ve tek celsede boşandı. herşeyi yarı yarıya paylaştılar. allahın bugünü varmış. sevgilimle ilişkimiz daha bile iyi şimdi. önümüz açık,gelecek konuşabiliyoruz. Olcay Hoca çok etkili bir hoca. numarası 05323671325. sizin için de iyi olur inşallah. yazdıklarınızı okuyunca yardımım olur belki diye size yazmak istedim. hakkınızda hayırlısı olur inşallah.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.