büyü sihir vefk totem muska ?? yardım

arkadaşlar bugün konuştum kendisi met etmişsiniz yaptığı çalışmalar hakkında açıklama istedim başımdaki dert tam bir bela açıkcası ben işin içinden çıkamadım uzun uzun buraya yazmak istemedim ama 3 kişi ile problemim var böyle çoklu tesirli genel bir koruma kalkanı gibi bir işlem arıyorum tavsiye ettiğiniz medyuma göre en etkili yöntemi sordum çeşitlerini sordum dediğine göre geçmişten günümüze gelmiş kolay kolay bozmanın mümkün olmadıığı etkisinin ömür boyu sürdüren ömürlük büyüleri tek tek sordum  enetkili herkesin tercih ettiği başlıcalarını ve  kişinin içinde bulunduğu duruma göre farklı yöntemlere ilişkin uygulanacak olursa kaşık büyüsü ,Papaz büyüsü , celbler  başı çekiyormuş aynı anda iki çalışmanın da yapılabileceğini söyledi farklı amaç uğruna denemek istenirse mahsuru yokmuş vefkler ile güçlendirilen papaz büyüsü ve kaşık büyüsü arasında kaldım bir sürü çeşit var daha ne yapcaz bilmiyorum

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

randomx
Bu makale randomx tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Ayırma Vefki
Yazdır
Bu sayfaya 1208 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

20 Evet
19 Hayır

“büyü sihir vefk totem muska ?? yardım” için 10 yorum var.

  1. merhaba yazdıklarınızı okuyorum gerçekten Olcay Hoca için kesin sonuç alan var mı? yardımcı olursanız sevinirim

  2. Ne zaman başladın ve hiç bir gelişme var mı kaşık büyüsünde ? Yazar mısın rica etsek ?

  3. Kaşık büyüsünü tavsiye ederim. Ben daha yeni yaptırdım o yüzden henüz sonuç almadım bekliyorum. Ama burada bu büyüden sonuç alanlardan yola çıkarak medyum dolunaya başvurdum. Telefonda ilk konuştuğumuz anda bana güven verdi. Bence kendisi gerçekten işinin ehli biri ve mutlaka yardımcı oluyor. Bundan sonra da her konuda güvenerek çalışabileceğim biri olduğunu düşünüyorum. Kaşık büyüsünün de güçlü bir büyü olduğunu düşünüyorum yeterki hata yapmayın. Ama zaten durumunuzu anlattığınız zaman sizin için en uygun işlemi o söyleyecektir.

  4. merhaba uzun sürede olabilir ama sonuç verecek büyü biliyormusunz??

  5. başlık güzel olmuş aradığımz cevablar için bilir kişiler birde iş yaptıranlar yaz sa şuraya öğrenecez ya

  6. cin musallatı için kimi tavsiye edersiniz bundan çok korkuyorum problemlerim gün geçtikçe büyür oldu 🙁

  7. kişiye özel çalışma yaptıracaksınız en güzeli benim gibi ve benim tercihim medyum olcay istisnasız!

  8. sayın Maya, ben olcay hoca ile çalışıyorum bugün 4.günüm idi. bugün ayın 25’i. papaz büyüsü yaptrıyorum. sitedeki kişilerin yorumları ile yola çıktım. olcay hoca iyi biri maille telefonla ileitşim kurup destek alabiliyorsun kargo ile malzemeleri ulaştırdık birbirimize. gelişme var mı diye soracaksın, benimki çok grurulu kibirli asla acısını göstermeyen biriydi ama bende erken belirtiler oldu ki feysinde şarkı ve şiirler paylaşmaya başladı, pişman olduğuna ilişkin şarkılar şiirler. ama herhangi bir geri dönme arama vs yok. ama onun depresyonda olduğunu aklının karışık olduğunu çok yoğun bir şekilde hissedioyurm. bütün hepsini bu işleme bağlıyorum. gelişmeler oldukça yazacağım demiştim mutlaka sizi de bilgilendireceğim. medyum arıyorsanız siteden gördüğüm en meşhur ve hakkında hiç olumsuz yorum bulamadığım 2 kişi var biri olcay hoca diğeri de dolunay hoca. ama büyü türü olarak araştırdığımda en etkilisi papaz büyüsü çıktı. tercih senin ama benim yaptığım gibi papaz büyüsü ile olcay hocayı tavsiye ederim. umarım hakkında hayırlısı olur.

  9. kısmet için hangi büyüyü tavsiye ediyorlar acaba ya allah rızası için biri yardımcı olsun siteye devamlı yazıorm bir uğursuzluk var üüstümde geçerli bir medyum ile iş yapmak istiyorum ne yaptıracağım yardım!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.