reklam3
reklam3

büyü sihir vefk totem muska ?? yardım

arkadaşlar bugün konuştum kendisi met etmişsiniz yaptığı çalışmalar hakkında açıklama istedim başımdaki dert tam bir bela açıkcası ben işin içinden çıkamadım uzun uzun buraya yazmak istemedim ama 3 kişi ile problemim var böyle çoklu tesirli genel bir koruma kalkanı gibi bir işlem arıyorum tavsiye ettiğiniz medyuma göre en etkili yöntemi sordum çeşitlerini sordum dediğine göre geçmişten günümüze gelmiş kolay kolay bozmanın mümkün olmadıığı etkisinin ömür boyu sürdüren ömürlük büyüleri tek tek sordum  enetkili herkesin tercih ettiği başlıcalarını ve  kişinin içinde bulunduğu duruma göre farklı yöntemlere ilişkin uygulanacak olursa kaşık büyüsü ,Papaz büyüsü , celbler  başı çekiyormuş aynı anda iki çalışmanın da yapılabileceğini söyledi farklı amaç uğruna denemek istenirse mahsuru yokmuş vefkler ile güçlendirilen papaz büyüsü ve kaşık büyüsü arasında kaldım bir sürü çeşit var daha ne yapcaz bilmiyorum

Bir önceki yazımız olan nişanlımdan ayrılmak için başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Kategori: Ayırma Vefki Yazar: [ Grey Star Level]
Answer #1

kısmet için hangi büyüyü tavsiye ediyorlar acaba ya allah rızası için biri yardımcı olsun siteye devamlı yazıorm bir uğursuzluk var üüstümde geçerli bir medyum ile iş yapmak istiyorum ne yaptıracağım yardım!

Answers Answered By: maya [ Grey Star Level]
Answer #2

sayın Maya, ben olcay hoca ile çalışıyorum bugün 4.günüm idi. bugün ayın 25’i. papaz büyüsü yaptrıyorum. sitedeki kişilerin yorumları ile yola çıktım. olcay hoca iyi biri maille telefonla ileitşim kurup destek alabiliyorsun kargo ile malzemeleri ulaştırdık birbirimize. gelişme var mı diye soracaksın, benimki çok grurulu kibirli asla acısını göstermeyen biriydi ama bende erken belirtiler oldu ki feysinde şarkı ve şiirler paylaşmaya başladı, pişman olduğuna ilişkin şarkılar şiirler. ama herhangi bir geri dönme arama vs yok. ama onun depresyonda olduğunu aklının karışık olduğunu çok yoğun bir şekilde hissedioyurm. bütün hepsini bu işleme bağlıyorum. gelişmeler oldukça yazacağım demiştim mutlaka sizi de bilgilendireceğim. medyum arıyorsanız siteden gördüğüm en meşhur ve hakkında hiç olumsuz yorum bulamadığım 2 kişi var biri olcay hoca diğeri de dolunay hoca. ama büyü türü olarak araştırdığımda en etkilisi papaz büyüsü çıktı. tercih senin ama benim yaptığım gibi papaz büyüsü ile olcay hocayı tavsiye ederim. umarım hakkında hayırlısı olur.

Answers Answered By: onthemoon [53 Blue Star Level]
Answer #3

kişiye özel çalışma yaptıracaksınız en güzeli benim gibi ve benim tercihim medyum olcay istisnasız!

Answers Answered By: denizci [ Grey Star Level]
Answer #4

cin musallatı için kimi tavsiye edersiniz bundan çok korkuyorum problemlerim gün geçtikçe büyür oldu 🙁

Answers Answered By: oyaakaya [ Grey Star Level]
Answer #5

başlık güzel olmuş aradığımz cevablar için bilir kişiler birde iş yaptıranlar yaz sa şuraya öğrenecez ya

Answers Answered By: assasin [ Grey Star Level]
Answer #6

cin musallatı için samsunlu salih hoca tavsiyem

Answers Answered By: bullet [ Grey Star Level]
Answer #7

merhaba uzun sürede olabilir ama sonuç verecek büyü biliyormusunz??

Answers Answered By: dimitry [ Grey Star Level]
Answer #8

Kaşık büyüsünü tavsiye ederim. Ben daha yeni yaptırdım o yüzden henüz sonuç almadım bekliyorum. Ama burada bu büyüden sonuç alanlardan yola çıkarak medyum dolunaya başvurdum. Telefonda ilk konuştuğumuz anda bana güven verdi. Bence kendisi gerçekten işinin ehli biri ve mutlaka yardımcı oluyor. Bundan sonra da her konuda güvenerek çalışabileceğim biri olduğunu düşünüyorum. Kaşık büyüsünün de güçlü bir büyü olduğunu düşünüyorum yeterki hata yapmayın. Ama zaten durumunuzu anlattığınız zaman sizin için en uygun işlemi o söyleyecektir.

Answers Answered By: mutsuzkiz [46 Green Star Level]
Answer #9

Ne zaman başladın ve hiç bir gelişme var mı kaşık büyüsünde ? Yazar mısın rica etsek ?

Answers Answered By: DerinS [ Grey Star Level]
Answer #10

merhaba yazdıklarınızı okuyorum gerçekten Olcay Hoca için kesin sonuç alan var mı? yardımcı olursanız sevinirim

Answers Answered By: rain [ Grey Star Level]

Yorum Yazin

Sizin Yorumlarınız

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]

MEDYUM YORUMLARI

Ülkemizde ve dünya genelinde, gerçekten spritüel güçleri olan medyumların son derece az sayıda olduklarını belirtelim. Bu özel ve büyüler konusunda yardımcı olacak insanlara ulaşmak için size yol gösteren bir adres, sitemiz medyumtavsiyeediyorum.com ve 7 gün 24 saat en güncel bilgileri alabilirsiniz. Büyülerden ve dualardan elbette yararlanabilir ve dileklerinizin, umutlarınızın gerçekleşmesi için siz de doğru insandan destek alabilirsiniz. medyum yorumları , şikayetleri ve tavsiyeleri, en güncel bilgilerle sitemizde sizlerle. Medyumlardan yardım almadan önce, kesinlikle ihmal etmeyin ve içeriğimize tıklayın. Gerçek bir medyumla çalışmak, onun sizi adeta kitap gibi okuması, tam de dertlerinize derman olacak büyü, dua, tılsım desteğini size sunması son derece olumlu olacak. Hem dileğiniz gerçekleşecek, hem de hayata çok daha olumlu bakacaksınız.

MEDYUM ŞİKAYETLERİ

Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, kısmet açma büyüleri, terk eden eşi eve getirmek için büyü, ayırma büyüleri, muhabbet büyüsü, nazarlardan ve tehlikelerden korunmak için vefkler ve tılsımlar, sağlık veren, bereket getiren dualar ve büyüler. Bunların hepsini gerçek medyumların yardımı ile yaptırabilirsiniz. Bu şekilde, dileklerinizin, hayallerinizin gerçek olması mümkün olur. Ancak, burada gerçek kelimesinin altını çiziyoruz. Doğuştan gelen geleceği görme, cinlerle ve diğer alemlere irtibat kurma yeteneklerini, dini bilgileri ve Allah inançları ile geliştiren değerli medyum kardeşlerimizden yardım almak çok önemli. Ancak, sitemizden medyum şikayetleri bölümümüzü inceleyerek, en güvenilir medyumlara ulaşmayı sakın ihmal etmeyiniz. Değerlendirmelerimiz doğruyu seçmeniz noktasında size yol gösterecek.

MEDYUM TAVSİYELERİ

Büyü konusunda destek almak isteyenler, tılsım ve vefkler, dualar ile korunmak isteyenler, sitemizden yardım alın ve en doğru medyuma ulaşın. medyumtavsiyeediyorum.com sitemiz sizin için en doğru destek olacak. En doğru medyum tavsiyeleri , bizzat deneyimleyen kişiler tarafından sitemizden yayınlanıyor. Kaşık büyüsü, ayırma büyüsü, aşk büyüsü, bağlama büyüsü ve her türlü büyü desteği alanlar, dualar ve tılsımlar konusunda yardım alanlar, hepsi de sitemizde yorumları ile sizleri bilgilendirmekteler. Gerçek medyumların sayısı elbette çok az, ülkemizin her yerine yardımcı olma yetenekleri var, ancak doğruyu bulmak çok önemlidir. Bu konuda destek size adresimizden geliyor. Belki bir medyum bir konuda örneğin aşk büyüleri konusunda çok memnun edici olabilir. Bu nedenle tavsiyeler bölümümüzü mutlaka incelemenizi öneriyoruz.