Büyük Bir Hata

Selam arkadaşlar. Hayatımda sıkıntılı ve bunaltıcı bir dönem içerisinde çaresizce çıkış yolları aramaktaydım. Herhangi bir işim yoktu, ilişkim yoktu ve kendimi fazlasıyla yalnız hissediyordum. Tüm bunlara rağmen hoşlandığım kişi ise bana uzaktı ve dikkatini bile çekemiyordum. Yaşadığım bu tek taraflı aşk beni psikolojik açıdan zor durumlara itecek diye korkuyordum zaten korktuğum bu süreç beni büyük bir hata yapmaya da itti diyebilirim. İnternette araştırmalar yapmayı, bloglar okumayı çok seven birisiyim ve bir gün karşıma büyü, dua gibi konular çıktı fazlasıyla inceledim ve araştırdım. Başlıklar o kadar çekici ve insanların zayıf yönlerini kullanmaya yönelikti ki içimden bir ses hemen denemekten ne çıkar sorusunu aklıma kazımaya başladı.

Sizi Kandırmalarına İzin Vermeyin

Dediğim gibi çaresiz bir hal almaya başlayan hayatımdan çıkış yolu arıyordum ve büyü, fal, dua gibi konulara yoğunlaşmaktan başka bir kısa yol düşünemiyordum. Medyum Miraç adında birisi dikkatimi çekti internette ve yazılarını okuduktan sonra etkilendim belki de zihnim ve kalbim zaten etkilenmeyi bekliyordu tam emin olmamakla beraber randevumu aldım ve ziyaret ettim. Yazılarının aksine sorunlarımı anlattığım ilk andan olumsuz bir elektrik aldım çünkü bilgiden çok tavsiye verme üzerine bir sohbetti ve bunu bana arkadaşlarımda yapıyordu.

Bilgisizlik Diz Boyu

Sorduğum bazı sorulara cevap alamıyor, adeta boş konuşmalar ile vakit geçiriyorduk diyebilirim. Kesinlikle çaresiz anlarınızı kullanmak isteyenlere karşı uyanık olun ve hata yapmamaya özen gösterin.

Kategori: Medyumlar Yazar: [12 Grey Star Level]

Yorum Yazin

En Son Yorumlar

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]