CANBAR BÜYÜSÜNDEN SONUÇ ALDIM MEDYUM DOLUNAY

eşimle yaşadığım sıkıntılar için hoca arayışındayken bu site sayesinde medyum dolunay ile tanıştım aslında medyum olcay beye işlem yaptırmayı düşünüyordum ancak kendisi çok yoğun olduğu için görüşmeyi yapamayacağını söyledi bana iki hafta sonrası için gün verdi benimde bekleyecek zamanım olmadığı için medyum dolunaydan yana karar aldım.

Kaşık büyüsünü ben tercih etmedim fiyatıda aynıydı ama tercihimi ben canbardan yana kullandım canbar hakkında daha güçlü bir büyü olduğunu arştırmalarım sonucunda görünce canbarı tercih ettim.

Uygulama süreci kolay geçiyor ne okuma ne uygulaması zor değil daha sonrasında bakımla İbrahim bey size yön veriyor ve dedikleri birer birer oluyor gerçekten buradan medyum dolunayı tavsiye eden herkese teşekkür ederim. bende yazayım mail adresi dolunaymedyum@gmail.com dur , sitesi medyumdolunay.com telefon numarası 0533 396 15 99 dır.

Kategori: Büyü Yapanlar Yazar: [3 Grey Star Level]
Answer #1

@menekse senin adına çok sevindim. birşey sormak istiyorum aynı işlemi bende yaptırdım. şu an 6. gün merak ettiğim internette canbar hakkında çok farklı uygulama mevcut ancak benim yaptığım 3 günlük okuma tütsüleme suya atma ve gömme işlemiydi. sizinde böylemiydi ve ne kadar sürede sonuç aldınız. bu arada dolunay hocaya güveniyorum işlem tutmasada yaklaşımı ve ilgisi benimde çok hoşuma gitti

Answers Answered By: AtoM [ Grey Star Level]
Answer #2

Esimle 6 aydir kusuz sonucunuz ne olacak lutfen cevap

Answers Answered By: Esra [ Grey Star Level]

Yorum Yazin

En Son Yorumlar

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]