reklam3
reklam3

Çaresizim Bir Medyum Hoca Lazım

Merhabalar, yaklaşık 2 yıl önce ayrıldığım bir erkek arkadaşım var. Peşimi bırakmıyor. Sürekli rahatsız ediyor. Polise şikayet edersem aileme yaşanılan herşeyi anlatmakla tehdit ediyor. Bana zarar vermesinden de korkuyorum. İş yerimi arıyor, evimin kapısına dayanıyor. Hergün bunları yaşıyorum. Çok çaresizim. Birkaç hocaya sosyal hesaplardan mesaj attım fakat inandırıcı gelmediler, hepsi ilk para istiyor. Bana tavsiye edebileceğiniz bir hoca var mıdır? Büyü yaptırıp tutan varsa yorumlarını bekliyorum

Bir önceki yazımız olan Medyum Fikriye sayesinde hayata yeniden başladım başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Kategori: Büyü Yazar: [2 Grey Star Level]
Answer #1

kesinlikle medyum bektaş. faceye yaz medyum beştaş diye bul. 1 haftada işimi halletti Allah razı olsun. hiç paranı çar çur etme 40 gün süre veriyor ama 40 gün bahane gibi geldi bana,1 haftada olacak iş değildi bizimki. allah yardımcın olsun

Answers Answered By: cemali [6 Grey Star Level]
Answer #2

medyum ayla biliri tavsiye edrim herşeyi yapıyor kesin sonuç alıyorsunuz 20 yıl yapıyormuş bu işi işinde çok başarılı bakımda yapıyor ücret almıyor sadece yaptığı işlemlere az alıyor oda hakkıdır benim işim oldu isterim zor durumda olanlarında çaresi olsun ayla bilir 0532 367 13 25

Answers Answered By: aysunsaglamci [8 Grey Star Level]
Answer #3

ben medyum olcay hocayı tavsiye ediyorum. ben kayınvalidem için işlem yaptırdım. çok etkili oldu. yaşadığım olayı da yazdım zaten bu siteye. eşimle aramızda kara kedi gibiydi kayınvalidem. şimdi gelinim diyor başka bişi demiyor. ama size yazmamın asıl nedeni ben kayınvalidem ile sorunu olcay hoca ile çözdüm. sonra kız kardeşim sizin benzeriniz bir olay yaşadı. onu da olcay hoca çözdü. allah ondan bin kere razı olsun. benim kanana sorunu kızkardeşimin yanında hiç bir şey kaldı resmen. kızkardeşim internetten biri ile tanışmış. 3 ay sevgili oldular. sonra adamın asıl yüzü ortaya çıktı. adam sabıkalı çıktı. hem de öyle böyle değil. sahtekarlık, hırsızlık herşey var. kızkardeşim durumu öğrenince ayrılmak istedi ama adam peşini bırakmadı. kızkardeşime tehditler, ya benimsin ya kara toprağın gibi hem de. çok korktuk. aileme de anlatamadık.babam kızkardeşimi keserdi. büyük olay kopar diye korktuk ama kız kardeşim sokağa çıkamaz oldu. adam ben sana aşık oldum benden başkasına yar olmazsın diyordu. kızkardeşimi takip ediyor her yerde önüne çıkıyor, iş çıkışı sürekli işyerinin önüne gidiyordu. hemen olcay hocayı aradık. ben çok faydasını gördüm. hiç tereddüt etmedik. olcay hoca soğutma büyüsü yaptı. o ay bitmeden adam peşini bıraktı.daha ne anlatayım. hem ben hem kızkardeşim olcay hoca sayesinde huzura kavuştuk. bunlar hayatı etkileyen konular. benim kayınvalidem yuvamı yıkacaktı neredeyse Olcay Hoca çözdü, şimdi kayınvalidem şeker gibi oldu. o sabıkalı adam kızkardeşimin hayatına kabusa çevirmişti. kızkardeşim kurtuldu. bunların hepsini Olcay hoca yaptı. numarası 05323671325. numarasını da yazyım bulmak için zorlanmayın. kesinlikle gönlüm rahat tavsiye ediyorum. sizin de sorununuz kızkardeşim gibi. kesin çözüm bulacaksınız. Olcay Hoca çözecektir.

Answers Answered By: sade [ Grey Star Level]
Answer #4

ben de iyi bir medyum arıyorum. eşimle büyük sorunlar yaşıyoruz. tesadüfen burda yazılanları okudum. eşimle aramızda ipler neredeyse koptu. eskisi gibi mutlu olmadığını söylüyor. benden soğuduğunu hissediyorum. ama ben eşimi çok seviyorum. hem 1 tane çocuğumuz var. yuvamın yıkılmasını istemiyorum. bir arkadaşım iyi bir medyum bul kendine, kocan için işlem yaptır dedi. araştırmaya başladım. ama o kadar çok medyum var ki ve o kadar çok yorum var ki aklım karıştı. acilen iyi bir hoca bulmam lazım. sade hanımın yazdıklarını ve başka yazılanları okuyunca Medyum Olcay hocayı aramayı düşünüyorum. acaba benim için çözümü olur mu?

Answers Answered By: aslican [ Grey Star Level]
Answer #5

aslıcan hanım araştırma yapıyorum demişsiniz. çok param gitti medyum süleymana ben hiç bir fayda göremedim. sakın ondan yardım istemeyin. benim 7000 lira param gitti. nişanlımla ayrılmıştık. geri çevirme büyüsü yaptı. hiç faydasını görmedim. nişanlımla bir daha barışmadık. yani bitti tamamen. ben medyum süleymana inandım. işlemi yaptıktan sonra sakın nişanlınla iletişim kurma sadece bekle dedi. öyle dedi diye ben de nişanlımla konuşmadım. hiç bir etki olmayınca medyum süleymanı aradım hiç bir fayda yok nişanlım beni aramıyor diye. sürekli bekle dedi. 4 aya yakın bekledim aptal gibi. bu sürede nişanlımı başka biri ile tanıştırmışlar. düşünün yani. duyunca aradım. sen benimle hiç konuşmadın, o yüzden artık beni istemediğini, tamamen bitirdiğini düşündüm dedi. bir de bana böyle zararı oldu medyum süleymanın. konuşma dediği için konuşmadım. belki arasam konuşsam başka olacakmış. yaptığı geri çevirme büyüsü de işe yaramadı. resmen nişanlımla olan ilişkimin katili oldu bu adam.para için insanların hayatlarını etkileyen konularda kesin talimatlar verip umut bağlatıyor bu adam. sakın bu adamı aramayın. uyarmak istedim.

Answers Answered By: damla1 [ Grey Star Level]
Answer #6

yasemin hanım medyum olcay hocayı tavsiye ederim ben. benim amcamın kızının evliliğini olcay hoca kurtardı. eşnin kumar düşkünlüğü vardı amcamın kızının. bir de bir kadına takılmış ama kadın o yolun yolcusu bir kadın. para için amcamın kızının eşini ayartmış resmen. yazık züleyha neler yaşadı. ama hepsinden Olcay Hoca sayesinde kurtuldu. Allahtan Olcay hocayı bulduk. Olcay Hoca çok özel bir işlem yaptı amcamın kızının eşine. Kişiye özel işlemmiş. kumar alışkanlığı gitti adamın. o kadından da ayrıldı. yuvasına döndü. şimdi gayet iyiler. walla biz bile şaşırdık eniştemin öyle değişmesine. Olcay Hoca çok etkili bir hoca. o olmasa amcamın kzı 2 çocukla sefil olacaktı resmen. adam varı yoğu kumara, kadına yedirecekti. sonuçta dağ olsa dayanmaz böyle şeylere para. çok şükür şimdi herşey düzeldi Olcay Hoca sayesinde. bu kadar etkili olan Olcay Hoca sizin sorununuzu mutlaka çözer diye düşünüyorum. Hayırlısı ile kurtulursunuz inşallah.

Answers Answered By: kismet26 [ Grey Star Level]
Answer #7

Benimde basima musallat olayi geldi yaklasik 4-5 yil cektim en sonunda medyum dolunayla tanıştım öneririm

Answers Answered By: Hakan [ Grey Star Level]

Yorum Yazin

Sizin Yorumlarınız

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]

MEDYUM YORUMLARI

Ülkemizde ve dünya genelinde, gerçekten spritüel güçleri olan medyumların son derece az sayıda olduklarını belirtelim. Bu özel ve büyüler konusunda yardımcı olacak insanlara ulaşmak için size yol gösteren bir adres, sitemiz medyumtavsiyeediyorum.com ve 7 gün 24 saat en güncel bilgileri alabilirsiniz. Büyülerden ve dualardan elbette yararlanabilir ve dileklerinizin, umutlarınızın gerçekleşmesi için siz de doğru insandan destek alabilirsiniz. medyum yorumları , şikayetleri ve tavsiyeleri, en güncel bilgilerle sitemizde sizlerle. Medyumlardan yardım almadan önce, kesinlikle ihmal etmeyin ve içeriğimize tıklayın. Gerçek bir medyumla çalışmak, onun sizi adeta kitap gibi okuması, tam de dertlerinize derman olacak büyü, dua, tılsım desteğini size sunması son derece olumlu olacak. Hem dileğiniz gerçekleşecek, hem de hayata çok daha olumlu bakacaksınız.

MEDYUM ŞİKAYETLERİ

Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, kısmet açma büyüleri, terk eden eşi eve getirmek için büyü, ayırma büyüleri, muhabbet büyüsü, nazarlardan ve tehlikelerden korunmak için vefkler ve tılsımlar, sağlık veren, bereket getiren dualar ve büyüler. Bunların hepsini gerçek medyumların yardımı ile yaptırabilirsiniz. Bu şekilde, dileklerinizin, hayallerinizin gerçek olması mümkün olur. Ancak, burada gerçek kelimesinin altını çiziyoruz. Doğuştan gelen geleceği görme, cinlerle ve diğer alemlere irtibat kurma yeteneklerini, dini bilgileri ve Allah inançları ile geliştiren değerli medyum kardeşlerimizden yardım almak çok önemli. Ancak, sitemizden medyum şikayetleri bölümümüzü inceleyerek, en güvenilir medyumlara ulaşmayı sakın ihmal etmeyiniz. Değerlendirmelerimiz doğruyu seçmeniz noktasında size yol gösterecek.

MEDYUM TAVSİYELERİ

Büyü konusunda destek almak isteyenler, tılsım ve vefkler, dualar ile korunmak isteyenler, sitemizden yardım alın ve en doğru medyuma ulaşın. medyumtavsiyeediyorum.com sitemiz sizin için en doğru destek olacak. En doğru medyum tavsiyeleri , bizzat deneyimleyen kişiler tarafından sitemizden yayınlanıyor. Kaşık büyüsü, ayırma büyüsü, aşk büyüsü, bağlama büyüsü ve her türlü büyü desteği alanlar, dualar ve tılsımlar konusunda yardım alanlar, hepsi de sitemizde yorumları ile sizleri bilgilendirmekteler. Gerçek medyumların sayısı elbette çok az, ülkemizin her yerine yardımcı olma yetenekleri var, ancak doğruyu bulmak çok önemlidir. Bu konuda destek size adresimizden geliyor. Belki bir medyum bir konuda örneğin aşk büyüleri konusunda çok memnun edici olabilir. Bu nedenle tavsiyeler bölümümüzü mutlaka incelemenizi öneriyoruz.