CELB ÇALIŞMASINI MEDYUM DOLUNAY’dAN TAVSİYE EDERİM

Sayfanın ana sayfasının açılması iyi olmuş daha önce 21 şubata kadar sonuç alacağımı söylemişti medyum dolunay ve bu çalışmadan sonuç aldım.

çok araştırma yaptım celb çalışmasının etkili bir çalışma olabileceği konusunda kararsızdım çünkü inanın bazı hocalar bu celbleri 90 gün taşıtıyor buda yapımından doğan farktan kaynaklanıyor normal bir celb yapılırsa 90 gün kullanmak gerekiyormuş ancak özel bir metodla yapılan celb 21 gün taşınıyormuş .

Celb yaptırmak için hangi hocayı aradıysam 90 gün taşınması gerektiğini söyledi, ve celb için inanılmaz rakamlar istediler çünkü onların metodlarında bu yapılan celblerin hazırlama süreside uzunmuş , ekonomik durumum yetersiz olduğu için kaşık canbar papaz gibi uygulamalara gücüm yetmedi açıkçası.

medyum dolunaya aradığımda kolay ulaşabilmem kendisinin samimiyeti ve en önemlisi celb için verdiği süre beni onunla çalışmak konusunda ikna etti. celb çalışmasını yaptırdım zaten kullanımı kolay taşımaktan ibaret ve dediği tarihte dediği sonucu alıncada buradan yazmak istedim kısmet bugüneymiş.

Unutmadan bende söyleyeyim bazı yerlerde medyum dolunay adını ve İbrahim adını kullananlar var bende rastladım dikkat ederseniz İbrahim beyin soyadı ile dolunay birbirini tamamlıyor kelime olarak oradan yolaçıkabilirsiniz. siteside medyumdolunay.com dur iletişim numarası 0533 396 15 99 dır başka dolunay sandığınız kişilere işlem yaptırıp paranızı umutlarınızı sokağa atmayın.

Kategori: Bağlama Vefki Yazar: [3 Grey Star Level]
Answer #1

21 günlük taşımadan sonra ne kadar gün içinde sonuç aldınız?

Answers Answered By: merimar [ Grey Star Level]
Answer #2

zalim@ tebrik ederim en başta.. celb yaptırmışsınız.. okuma yaptınızmı celbi taşırken .. siz taşımaktan ibaret yazmışsınız bazı arkadaşlar bazı günlerde okuma yapıyoruz yazmışlar..cevaplarsanız sevinirim.. tşk.

Answers Answered By: papatya [ Grey Star Level]
Answer #3

merhaba bende celb çalışmasına başladım dolunay beyle cuma gunu alacağım sizde ne kadar sürede etki etti hemen geri geldimi

Answers Answered By: alex [ Grey Star Level]
Answer #4

bende celb yaptırdım ne kadar sürede etki etti peki

Answers Answered By: alex [ Grey Star Level]

Yorum Yazin

En Son Yorumlar

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]