reklam3
reklam3
medyum

CELB ÇALIŞMASINI MEDYUM DOLUNAY’dAN TAVSİYE EDERİM

Sayfanın ana sayfasının açılması iyi olmuş daha önce 21 şubata kadar sonuç alacağımı söylemişti medyum dolunay ve bu çalışmadan sonuç aldım.

çok araştırma yaptım celb çalışmasının etkili bir çalışma olabileceği konusunda kararsızdım çünkü inanın bazı hocalar bu celbleri 90 gün taşıtıyor buda yapımından doğan farktan kaynaklanıyor normal bir celb yapılırsa 90 gün kullanmak gerekiyormuş ancak özel bir metodla yapılan celb 21 gün taşınıyormuş .

Celb yaptırmak için hangi hocayı aradıysam 90 gün taşınması gerektiğini söyledi, ve celb için inanılmaz rakamlar istediler çünkü onların metodlarında bu yapılan celblerin hazırlama süreside uzunmuş , ekonomik durumum yetersiz olduğu için kaşık canbar papaz gibi uygulamalara gücüm yetmedi açıkçası.

medyum dolunaya aradığımda kolay ulaşabilmem kendisinin samimiyeti ve en önemlisi celb için verdiği süre beni onunla çalışmak konusunda ikna etti. celb çalışmasını yaptırdım zaten kullanımı kolay taşımaktan ibaret ve dediği tarihte dediği sonucu alıncada buradan yazmak istedim kısmet bugüneymiş.

Unutmadan bende söyleyeyim bazı yerlerde medyum dolunay adını ve İbrahim adını kullananlar var bende rastladım dikkat ederseniz İbrahim beyin soyadı ile dolunay birbirini tamamlıyor kelime olarak oradan yolaçıkabilirsiniz. siteside medyumdolunay.com dur iletişim numarası 0533 396 15 99 dır başka dolunay sandığınız kişilere işlem yaptırıp paranızı umutlarınızı sokağa atmayın.

Bir önceki yazımız olan Allah Olcay Hocamdan Razı olsun-0532 367 13 25 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Kategori: Bağlama Vefki Yazar: [3 Grey Star Level]
Answer #1

21 günlük taşımadan sonra ne kadar gün içinde sonuç aldınız?

Answers Answered By: merimar [ Grey Star Level]
Answer #2

[email protected] tebrik ederim en başta.. celb yaptırmışsınız.. okuma yaptınızmı celbi taşırken .. siz taşımaktan ibaret yazmışsınız bazı arkadaşlar bazı günlerde okuma yapıyoruz yazmışlar..cevaplarsanız sevinirim.. tşk.

Answers Answered By: papatya [ Grey Star Level]
Answer #3

merhaba bende celb çalışmasına başladım dolunay beyle cuma gunu alacağım sizde ne kadar sürede etki etti hemen geri geldimi

Answers Answered By: alex [ Grey Star Level]
Answer #4

bende celb yaptırdım ne kadar sürede etki etti peki

Answers Answered By: alex [ Grey Star Level]

Yorum Yazin

Sizin Yorumlarınız

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]

MEDYUM YORUMLARI

Ülkemizde ve dünya genelinde, gerçekten spritüel güçleri olan medyumların son derece az sayıda olduklarını belirtelim. Bu özel ve büyüler konusunda yardımcı olacak insanlara ulaşmak için size yol gösteren bir adres, sitemiz medyumtavsiyeediyorum.com ve 7 gün 24 saat en güncel bilgileri alabilirsiniz. Büyülerden ve dualardan elbette yararlanabilir ve dileklerinizin, umutlarınızın gerçekleşmesi için siz de doğru insandan destek alabilirsiniz. medyum yorumları , şikayetleri ve tavsiyeleri, en güncel bilgilerle sitemizde sizlerle. Medyumlardan yardım almadan önce, kesinlikle ihmal etmeyin ve içeriğimize tıklayın. Gerçek bir medyumla çalışmak, onun sizi adeta kitap gibi okuması, tam de dertlerinize derman olacak büyü, dua, tılsım desteğini size sunması son derece olumlu olacak. Hem dileğiniz gerçekleşecek, hem de hayata çok daha olumlu bakacaksınız.

MEDYUM ŞİKAYETLERİ

Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, kısmet açma büyüleri, terk eden eşi eve getirmek için büyü, ayırma büyüleri, muhabbet büyüsü, nazarlardan ve tehlikelerden korunmak için vefkler ve tılsımlar, sağlık veren, bereket getiren dualar ve büyüler. Bunların hepsini gerçek medyumların yardımı ile yaptırabilirsiniz. Bu şekilde, dileklerinizin, hayallerinizin gerçek olması mümkün olur. Ancak, burada gerçek kelimesinin altını çiziyoruz. Doğuştan gelen geleceği görme, cinlerle ve diğer alemlere irtibat kurma yeteneklerini, dini bilgileri ve Allah inançları ile geliştiren değerli medyum kardeşlerimizden yardım almak çok önemli. Ancak, sitemizden medyum şikayetleri bölümümüzü inceleyerek, en güvenilir medyumlara ulaşmayı sakın ihmal etmeyiniz. Değerlendirmelerimiz doğruyu seçmeniz noktasında size yol gösterecek.

MEDYUM TAVSİYELERİ

Büyü konusunda destek almak isteyenler, tılsım ve vefkler, dualar ile korunmak isteyenler, sitemizden yardım alın ve en doğru medyuma ulaşın. medyumtavsiyeediyorum.com sitemiz sizin için en doğru destek olacak. En doğru medyum tavsiyeleri , bizzat deneyimleyen kişiler tarafından sitemizden yayınlanıyor. Kaşık büyüsü, ayırma büyüsü, aşk büyüsü, bağlama büyüsü ve her türlü büyü desteği alanlar, dualar ve tılsımlar konusunda yardım alanlar, hepsi de sitemizde yorumları ile sizleri bilgilendirmekteler. Gerçek medyumların sayısı elbette çok az, ülkemizin her yerine yardımcı olma yetenekleri var, ancak doğruyu bulmak çok önemlidir. Bu konuda destek size adresimizden geliyor. Belki bir medyum bir konuda örneğin aşk büyüleri konusunda çok memnun edici olabilir. Bu nedenle tavsiyeler bölümümüzü mutlaka incelemenizi öneriyoruz.