CELB ÇALIŞMASINI MEDYUM DOLUNAY’dAN TAVSİYE EDERİM

Sayfanın ana sayfasının açılması iyi olmuş daha önce 21 şubata kadar sonuç alacağımı söylemişti medyum dolunay ve bu çalışmadan sonuç aldım.

çok araştırma yaptım celb çalışmasının etkili bir çalışma olabileceği konusunda kararsızdım çünkü inanın bazı hocalar bu celbleri 90 gün taşıtıyor buda yapımından doğan farktan kaynaklanıyor normal bir celb yapılırsa 90 gün kullanmak gerekiyormuş ancak özel bir metodla yapılan celb 21 gün taşınıyormuş .

Celb yaptırmak için hangi hocayı aradıysam 90 gün taşınması gerektiğini söyledi, ve celb için inanılmaz rakamlar istediler çünkü onların metodlarında bu yapılan celblerin hazırlama süreside uzunmuş , ekonomik durumum yetersiz olduğu için kaşık canbar papaz gibi uygulamalara gücüm yetmedi açıkçası.

medyum dolunaya aradığımda kolay ulaşabilmem kendisinin samimiyeti ve en önemlisi celb için verdiği süre beni onunla çalışmak konusunda ikna etti. celb çalışmasını yaptırdım zaten kullanımı kolay taşımaktan ibaret ve dediği tarihte dediği sonucu alıncada buradan yazmak istedim kısmet bugüneymiş.

Unutmadan bende söyleyeyim bazı yerlerde medyum dolunay adını ve İbrahim adını kullananlar var bende rastladım dikkat ederseniz İbrahim beyin soyadı ile dolunay birbirini tamamlıyor kelime olarak oradan yolaçıkabilirsiniz. siteside medyumdolunay.com dur iletişim numarası 0533 396 15 99 dır başka dolunay sandığınız kişilere işlem yaptırıp paranızı umutlarınızı sokağa atmayın.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

zalim
Bu makale zalim tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama Vefki
Yazdır
Bu sayfaya 1298 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

23 Evet
23 Hayır

“CELB ÇALIŞMASINI MEDYUM DOLUNAY’dAN TAVSİYE EDERİM” için 4 yorum var.

  1. merhaba bende celb çalışmasına başladım dolunay beyle cuma gunu alacağım sizde ne kadar sürede etki etti hemen geri geldimi

  2. zalim@ tebrik ederim en başta.. celb yaptırmışsınız.. okuma yaptınızmı celbi taşırken .. siz taşımaktan ibaret yazmışsınız bazı arkadaşlar bazı günlerde okuma yapıyoruz yazmışlar..cevaplarsanız sevinirim.. tşk.

  3. 21 günlük taşımadan sonra ne kadar gün içinde sonuç aldınız?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.