reklam3
reklam3

Celp Yaptıranların Şikayetleri

Büyüler hakkında sürekli bir şeyler okuyorsanız v e bu konuda ihtiyaç içindeyseniz muhtemelen internet sitelerinde celp yaptıranların şikayetleri ile ilgili pek çok yoruma denk gelmişsinizdir. En azından bana öyle oldu. Ne kadar çok şikayet var diye düşündüm. Aslına bakarsanız bu durumun nedeni ortalıkta medyumum veya hocayım diye dolanıp insanları kandıran şarlatanların çok olmasında gizli. İnsanların iyi niyetlerini ve ihtiyaçlarını kullanıp parasını alan o kadar insan var ki dilerim onlardan hiçbirine asla denk gelmezsiniz.

Şikayet Alan Hocalardan Uzak Durun

Bence size verebileceğin en doğru tavsiye hakkında şikayet olan hocalardan uzak durmanızdır. Ben açıkçası bu konuda titiz davrandım ve medyun Olcay ile görüştüm. Böylece sahte insanlarla veya medyumum diye ortalarda dolaşanlarla da hiçbir şekilde muhatap olmadım. Sizin de aynı şekilde medyum Olcay ile görüşüp derdinize derman bulacağınızı veya celp büyüsü ile ihtiyacınızı karşılayacağınızı düşünüyorum. Yaşadığım olumlu tecrübelerden sonra tanıdıklarım da kendisi ile görüşüp başka konularda profesyonel şekilde yardım aldılar.

Çok Dürüst Bir Medyum

Dürüst ve işini en iyi şekilde yapan bir medyum arıyorsanız şu an doğru adrestesiniz diyebilirim. Ona 0532 367 13 25’ten ulaştığınızda ne dediğimi kendiniz anlayacaksınız. Aslında övgüye ihtiyacı oaln biri değil çünkü yaptığı işler zaten her şeyi ortaya koyuyor. Büyü konusunda kendisini kesinlikle tek geçerim. Siz de bence aramaları durdurup onunla görüşün ki sonradan başınıza iş getiren insanlara bulaşmamış olursunuz.

Bir önceki yazımız olan Canbar Aşk Büyüsü Yaptıranların Yorumları başlıklı makalemizde ask buyusu, Canbar Aşk Büyüsü Yaptıranların Yorumları ve canbar büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.


Kategori: Medyum Yorumları Yazar: [12 Grey Star Level]

Yorum Yazin

Sizin Yorumlarınız

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]

MEDYUM YORUMLARI

Ziyaretçilerimizin medyum yorumlarını okuyup medyumlar hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

MEDYUM ŞİKAYETLERİ

Medyum şikayetlerini okuyabilirsiniz.

MEDYUM TAVSİYELERİ

Ziyaretçilerimizin Medyum tavsiyeleri ile fikir sahibi olabilirsiniz.