Celp Yaptıranların Yorumları

Herkese merhabalar. Ben evliliğini kendi elleri ile mahvetmek üzer olan biriydim ve şu an bu satırları hem size ders olsun, hem de benim gibi olanlar varsa yardımı dokunsun diye yazıyorum. Eşimle güzel bir ilişkimiz vardı ama ben çok kaprisli, sürekli inat eden, aka kara diyen biri olduğum için adamı kendimden bıktırdım arkadaşlar. Gül gibi adamı kendimden soğuttum ve baktım ki evliliğim bitmek üzere bir anda kendime geldim. İş işten geçmeden hemen bir şeyler yaptırıp onu kendime yeniden bağlamak istedim. İnternetten celp yaptıranların yorumları bu konuda bana çok yardımcı oldu ve ben de yaptırmak istedim.

Eşimi Kendime Medyum Olcay İle Bağladım

Sizin de yorumlardan göreceğiniz gibi benzer durumlarda pek çok kişi medyum Olcay’dan yardım aldığını söylüyor. Ben de onun hakkında bu kadar çok olumlu yorum okuyunca görüşmeye karar verdim. Siz de tanıyınca anlayacaksınız ki inanın bana bu yorumlar az bile. Müthiş bir insan ve gerçekten de herkesin tanıması gerekir. Bana hemen eşimle aramız düzeltmek için Celp büyüsü yaptı ve eşimi bana bağladı ki şu anda evliliğimin sürmesini ona borçluyum. Tabi ki ben de kendime çeki düzen verdim.

Ulaşması Zor Biri Değil

Sanıldığı gibi kendisi ulaşılmaz biri değil, aksine cep telefonundan hemen arayabilirsiniz. Her konud çekinmeden konuşup yardım isteyebilirsiniz. Merak edenler için numarası: 0532 367 13 25

Kategori: Genel Yazar: [12 Grey Star Level]

Yorum Yazin

En Son Yorumlar

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]