reklam3
reklam3

ÇOK ACİL YARDIMA İHTİYACIM VAR. AKLIM İYİCE KARIŞTI. LÜTFEN DENEYİMİ OLANLAR BANA YAZSIN.

EŞİM VE KAYINVALİDEM İLE İLGİLİ ÇOK CİDDİ SORUNLAR YAŞIYORUM. EŞİMLE ARAMIZ HEPTEN KOPTU GİBİ OLDU. KAYINVALİDEM YÜZÜNDEN YILLARDIR SIKINTI YAŞIYORUZ ZATEN. AMA SON ZAMANLARDA HEPTEN ARTTI. EŞİMLE ARAMIZ DA BOZULDU. BANA ARTIK EVDEN GİT DİYOR EŞİM. KAYINVALİDEM 5 YILDIR HASTALIĞI NEDENİ İLE BİZİMLE BERABER YAŞIYOR. HALİYLE AYNI EVİN İÇİNDE ZOR OLUYORAMA EŞİM İÇİN YUVAM İÇİN TIKIMI ÇIKARTMIYORUM.AMA KAYINVALİDEM BENİ İSTEMEDİYDİ ZATEN TA BAŞINDA. HİÇ DEĞİŞMEDİ. ONA BAKMAMA RAĞMEN HALA BENİ İSTEMİYOR. EŞİM DOĞU KÖKENLİ. AKRABA KIZI EVLENDİRMEK İSTEMİŞLER. EŞİM BENİ TERCİH ETTİ EVLENDİK AMA ASLA KAYINVALİDEM BENİ KABULLENMEDİ. ÇOK UĞRAŞTILARAYRILALIM DİYE AMA BİZ BİRBİRİMİZİ ÇOK SEVDİK. MÜCADELEETTİK. 1 TANE ÇOCUĞUMUZ VAR. KIZIM VAR. KAYINVALİDEM 5 YILDIR BİZİMLE YAŞIYOR. BU SÜREÇTE EŞİMLE ARAMIZI HEPTEN AÇTI. SOĞUDUK EŞİMLE. EŞİM ARTIK AYRILMAK İSTEDİĞİNİ SÖYLÜYOR. BEN YUVAMIN YIKILMASINI İSTEMİYORUM. İYİ BİR HOCAYA İHTİYACIM VAR. HEM EŞİM BENİ SEVSİN DİYE HEM DE KAYINVALİDEM ARTIK DAHA ILIMLI OLSUN DİYE. BİR SÜRÜ YORUM OKUDUM. BİR SÜRÜ HOCA ADI GEÇİYOR. BİR SÜRÜ İŞLEM VAR. AŞK, GERİ ÇEVİRME, BAĞLAMA, DİL BAĞLAMA. HANGİ HOCAYA NASIL BİR İŞLEM YAPTIRIRSAM YUVAMI KURTARIRIM. ÇOK MU UZUN SÜRÜYOR YAPILAN İŞLEMLERİN. ZATEN ELİMDE KISITLI BÜTÇEM VAR. BOŞA PARA HARCAMAK İSTEMİYORUM. AMA BAŞKA ÇAREM DE YOK. YUVAM YIKILACAK. LÜTFEN BANA YARDIMCI OLUN.

Bir önceki yazımız olan medyum mukaddes bağlama büyüsü yaptı ama sevgilim beni aldattı. başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Kategori: Medyum Şikayetleri Yazar: [2 Grey Star Level]
Answer #1

sacide hanım ben size Olcay Hocayı öneririm. Biz kızımın evliliğini Olcay hoca sayesinde kurtardık. Kayınvalidesi sabun büyüsü yaptırmış kızıma, kızım günden güne solup gidiyordu. Damat da kızımın yüzene bakmaz olmuştu. Kaç doktora gittik, kaç tane ilaç kullandı kızım işe yaramadı. Evine girdiği zaman dünya başına çöküyor gibi oluyor, baş ağrısından kafasını kaldıramıyordu. Çok şükür bir komşu annemiz var o Olcay hocayı önerdi de sayesinde kızımın sağlığı kurtuldu. Evliliği düzeldi. Olcay Hoca o sabun büyüsünü çözdü, eşine bağlama büyüsü yaptı kızımın bir de kızıma koruma yaptı. numarasını da yazayım size kesinlikle çok etkili biri Olcay Hoca. Öyle para derdinde bir insan da değil kesinlikle. 05233671325 Olcay Hocanın numarası. Biz çok memnun kaldık kendisinden, inşallah sizin sorunlarınız da çözülür hayırlısı ile.

Answers Answered By: zarif [ Grey Star Level]
Answer #2

Sacide hanım kesinlikle iyice araştırın. bençok pişman oldum. Medyum Süleymana kayınvalidem için dil bağlama büyüsü yaptırmıştım ama hiç faydasını görmedim. Siz de yanılmayın kanmayındiye yazmak istedim. Çünkü okudularımdan kafanızın karıştığını, kime ne yaptırmanız gerektiği konusunda karar veremediğinizi anladım. Ben Medyum Süleymandan hiç memnun kalmadım. Boşu bışuna 4000 lira param gitti.Sonra anladım ki bu Medyum Süleyman para avcısı. Sakınona güvenmeyin.

Answers Answered By: asiye36 [ Grey Star Level]
Answer #3

biz medyum mete ye gitmiştik kuzenimin sevgilisi için. kuzenimin sevgilisi ile evlilik arifeside iken ayrıldılar. hem de hiç ortada belirgin bir neden yokken. Kuzenimin sevgilisi pat diye 1,5 yıllık ilişkiyi bitimek istediğini söyledi. Evlilik hazırlıkları yapıyorlardı. İşte bu Mete yi bulmuş kuzenim , onca paraverip geri çevirme yaptırmış ama im bir faydasını görmedi. ben de size yazmak istedim. Medyum Mete den memnun kalmadık.Tavsiye etmiyoruz.

Answers Answered By: sarmasik [3 Grey Star Level]
Answer #4

Ben kocamın huysuzluğu, dilinin ölçüsü yok, çok kırıcı oluyor ve artık dayanamıyorum diye sizin gibi medyum mete ye para kaptırdım. hiç bir fayda göremedim. Anack sonra Medyum Olcay Hocayı buldum. Allah razı olsun. Bize bir sevgi, muhabbet büyüsü yaptı. Eşimle aramız iyileşti. Bana tarzı, tavrı değişti eşimin. Tatlı dilli, bana daha düşkün oldu. Önceden ki o öfkeleri, hakaretleri gitti. Çok şükür çek memnun kaldım. Olcay Hoca önce mağduriyeti önemsiyor. Önce para diye konuştuğunu görmedim. Medyum Mete onunla konuştuğumda adisyon gibi hemen şu şu kadar diye hesap söylemişti. Ben kesinlikle tavsiye ediyorum.Keşke daha önce Olcay Hocayı bulsaymışım. numarası 05323671325.

Answers Answered By: sabir10 [3 Grey Star Level]
Answer #5

ben de Medyum Süleymana 1 ay önce kısmet açmak için celp yaptırdım. 20 günden sonra etkisi başlar dedi ama daha bir fayda görmedim. hala bekliyorum. yazılanları okuyunca da Medyum Süleyman konusunda yanlış karar verdiğimi anlıyorum. çok paracı bir tavrı vardı. ama işinde iyi olan adam hakkını ister elbet diye düşünmüştüm. aslında biraz daha bekleyebilirim ama beni rahatsız eden medyum süleymanın geçen aradığımdaki tavrıydı. onun öncesinde ilgili olan adam yoğunum sonra dönücem dedi dönmedi. sonra aradım meşgule aldı. hala iletişim kuramadım kendisi ile. Eee bu durumda akla pek iyi şeyler getirmiyor haliyle. Ben tavsiye etmiyorum. hali tarzı, yaptığı işten hala bir etki görememem ve çağrılarıma cevap alamamam nedeni ile bu adamı güvenilir değil. zaten pek çok yorum da mevcut para tuzağı yaptığını anlatan. bu nedenle medyum süleyman inanmayın.

Answers Answered By: badem [ Grey Star Level]
Answer #6

ben medyum olcay hocaya şirin görünme büyüsü yaptırdım. çok uzun zaandır hayran, aşık olduğum çocuk beni farketmiyordu. daha şirin görünmek için işlemi 20 gün oldu yaptıralı. Olcay Hocanın metini çok duydum ve içim rahat aradımo yüzden. dediğim gibi daha 20 gün oldu ama benim aşık olduğum adam bana daha farklı bakıyor şimdi. dün bana çiçek gönderdi ve akşam dışarı çıkmak için planın varmı diye sordu.. yuppiiiii. Olcay Hoca sayesinde aşık olduğum adamın ilgisini çekmeyi başardım. Olcay Hocayı kesinlikle tavsiye ederim.

Answers Answered By: damla1 [ Grey Star Level]
Answer #7

ben de sevgilim için medyum bilen hocaya bağlama büyüsü yaptırdım ama hiç bir fayda göremedim. keşke daha çok araştırsaymışım kime yaptıracağım konusunda. o anki heyecanla hemen bu bilen hocayı buldum diye onu aradım. ama sonra çok pişman oldum. işin açığı bu bilen denilen adamın gerçek hoca olduğuna da inancım kalmadı. numaramı engellemiş benim. başka numaradan aradım açtı. ama benimki sürekli meşgule atıyor. kesinlikle bu bilen denilen adamı önermem. olan paranıza olur, bir de evliliğiniz sıkıntıda imiş sacide hanım. o yüzden bu medyum bilen tavsiye etmem.

Answers Answered By: derinx [ Grey Star Level]
Answer #8

SACİDE HANIM KESİNLİKLE MEDYUM OLCAY BEYİ TAVSİYE EDİYORUM. SEVGİLİM İLE OLAN SORUNUMU MEDYUM OLCAY ÇÖZDÜ. MEDYUM MUKADDESE PARA KAPTIRMIŞTIM BEN DE. AMA SONRA MEDYUM OLCAYI BULDUM ÇOK ŞÜKÜR. SEVGİLİME BAĞLAMA BÜYÜSÜ YAPTI VE SEVGİLİMİN GÖZÜ ARTIK KSİNLİKLE BAŞKASINI GÖRMÜYOR. BEN ÇOK MEMNUN KALDIM. SEVENLER AYRILMASIN. BEN DE SEVGİLİMİ ÇOK SEVİYORUM VE MEDYUM OLCAY SAYESİNDE ARTIK ÇOK HUZURLUYUM. KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM SİZE D MEDYUM OLCAY HOCAYI.

Answers Answered By: emine1 [ Grey Star Level]
Answer #9

KESİNLİKLE OLCAY HOCAYI TAVSİYE EDERİM. EŞİMLE TÜM PROBLEMLERİMİ OLCAY HOCA SAYESİNDE ÇÖZDÜM. ALDATMA, ŞİDDET, HAKARET ÇOK SORUN YAŞIYORDUM BEN. ARTIK ÖLMEYİ BİLE İSTEDİĞİM OLUYORDU. ALLAHTAN YENGEM OLCAY HOCAYI BULDU. BİZİM BÜTÜN PROBLEMLERİMİZ ÇÖZÜLDÜ. EŞİM ŞİMDİ BAŞKA BİR İNSAN OLDU. OLCAY HOCA ÖYLE ÖNCE PARA DİYEN BİR HOCA DEĞİL. ÇOK İLGİLİ VE YARDIMSEVER. AYRICA MAĞDUR OLAN İNSANA YAKLAŞIMI BAMBAŞKA. BEN HAYIR DUAMI EKSİK ETMEM OLCAY HOCAYA. NUMARASI 05323671325. HİÇ VAKİT KAYBETMEDEN İÇİNİZ RAHAT ARAYIN OLCAY HOCAYI. SİZİN SORUNLARINIZ DA ÇÖZÜLECEKTİR İNŞALLAH.

Answers Answered By: gulten [3 Grey Star Level]

Yorum Yazin

Sizin Yorumlarınız

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]

MEDYUM YORUMLARI

Ziyaretçilerimizin medyum yorumlarını okuyup medyumlar hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

MEDYUM ŞİKAYETLERİ

Medyum şikayetlerini okuyabilirsiniz.

MEDYUM TAVSİYELERİ

Ziyaretçilerimizin Medyum tavsiyeleri ile fikir sahibi olabilirsiniz.