ÇOK MUTLUYUM TEŞEKKÜRLER MEDYUM DOLUNAY

bu siteyi sizler gibi bende takip ediyorum:) sizlerin yönlendirmesi ile medyum dolunay bey ile çalışmaya başladım eski nişanlım ile birleşek için kaşık büyüsü ile celb işlemi arasında kararsız kaldım. Daha önce celb hakkında araştırma yapmıştım ama diğer medyumlar celb için inanılmaz yüksek rakamlar istiyorlar sizleri yanıltmak istemem ama ben celb için dolunay beye oldukça makul bir ücret ödemesi yaptım.

Çalışma bana aynı hafta içinde ulaştı kullanımı oldukça kolay üzerinizde taşıyorsunuz, bu süreç içinde kendisi ile irtibat halinde oldum ve mutlu sona ulaştım bana bir ay içinde sonuç alırsınız denildi ben sonucu yalnız bir aydan biraz daha fazla zamanda aldım 38 gün sürdü bu çalışmanın sonuç vermesi.

Celb işlemi birleşmek için yaptırdım birleştik tekrar başladık ama sevgisini bağlılığını hissetmek için başka çalışmalarda düşünüyorum bu işlemler kademe kademe tek bir amaç için yapılıyor herhalde, sitede okuduğum kadarıyla bazı arkadaşlar medyum dolunayın iletişim bilgilerini sormuşlar onlara da cevap vermiş olayım kendisine 0533 396 15 99 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Sonuç alan arkadaşlar sık sık paylaşımda bulunurlarsa herkese iyi olacağını düşünüyorum zira bende karar verme aşamasında oldukça zorlandım .

Bir önceki yazımız olan Olcay Bey ile başardık 2015 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

tuanna
Bu makale tuanna tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum Yorumları
Yazdır
Bu sayfaya 450 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

9 Evet
9 Hayır

“ÇOK MUTLUYUM TEŞEKKÜRLER MEDYUM DOLUNAY” için 3 yorum var.

  1. geri gelince aşk ve sevgi gözlenmiyor mu?
    sonra ne oldu peki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.