ÇOK MUTLUYUM TEŞEKKÜRLER MEDYUM DOLUNAY

bu siteyi sizler gibi bende takip ediyorum:) sizlerin yönlendirmesi ile medyum dolunay bey ile çalışmaya başladım eski nişanlım ile birleşek için kaşık büyüsü ile celb işlemi arasında kararsız kaldım. Daha önce celb hakkında araştırma yapmıştım ama diğer medyumlar celb için inanılmaz yüksek rakamlar istiyorlar sizleri yanıltmak istemem ama ben celb için dolunay beye oldukça makul bir ücret ödemesi yaptım.

Çalışma bana aynı hafta içinde ulaştı kullanımı oldukça kolay üzerinizde taşıyorsunuz, bu süreç içinde kendisi ile irtibat halinde oldum ve mutlu sona ulaştım bana bir ay içinde sonuç alırsınız denildi ben sonucu yalnız bir aydan biraz daha fazla zamanda aldım 38 gün sürdü bu çalışmanın sonuç vermesi.

Celb işlemi birleşmek için yaptırdım birleştik tekrar başladık ama sevgisini bağlılığını hissetmek için başka çalışmalarda düşünüyorum bu işlemler kademe kademe tek bir amaç için yapılıyor herhalde, sitede okuduğum kadarıyla bazı arkadaşlar medyum dolunayın iletişim bilgilerini sormuşlar onlara da cevap vermiş olayım kendisine 0533 396 15 99 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Sonuç alan arkadaşlar sık sık paylaşımda bulunurlarsa herkese iyi olacağını düşünüyorum zira bende karar verme aşamasında oldukça zorlandım .

Kategori: Tavsiye Ediyorum Yazar: [2 Grey Star Level]
Answer #1

bu arada mail adresim
[email protected]

Answers Answered By: tuanna [2 Grey Star Level]
Answer #2

geri mi döndürdü vefk? yoksa sen papz mı yaptırdın

Answers Answered By: nigar30 [112 Blue Star Level]
Answer #3

geri gelince aşk ve sevgi gözlenmiyor mu?
sonra ne oldu peki

Answers Answered By: nigar30 [112 Blue Star Level]

Yorum Yazin

En Son Yorumlar

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]