Doğru Söyletme Büyüsü

Size devamlı yalan söyleyen sizi kandıran ve kötü niyetli olan kişiler için yapılabilecek büyü uygulamalarından biri olan doğru söyleme büyüsü güçlü vefk tılsımları ile birlikte yapıldığında son derece etkili sonuçlar alındığı bilinmektedir.

Bismillâhirrahmânirrahîm ve sallallâhü alâ seyyidina muhammedin ve alâ âlihi ve sahbihi ve sellem. Elem tera ilâ rabbike keyfe meddezzille velev şâe lecealehü sakinen simime cealne’ş-şemse aleyhi delilen sümme kabadnahü iley-na kabaan yesiran. Vessemâi ve’t-tarıkı vemâ edrâke matta-rıku. Ennecmu’s-sakibu in külli nefsin lemma aleyha hafı-zun. Yâ maridu emma ta’lemu ennel hasanu vel hüseyin aksamen aleyke bil kadîmu’l ezelî en lâ teûdü ilâ hamili kitabi haza ve iza gateltüm nefsen feddara’tum fıha. Vallahü muhricun ma küntüm tektumun sümmesteva ila’s-semai ve hiye duhanın fekale, leha velil ardı i’tiya tavan ev kerhen kaleta ateyna taiîne feinne tevellü fekul hasbiyallahü lâ ilâhe illâ hüve aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbu’l arşi’l azîm.

Kim cisim ve ruhu bir Cuma gecesi Müşteri yıldızının şerefi altında nakşederek, çizilerek üzerinde taşıyarak Allah’ın güç ve kudretiyle ahlâkı zemime dediğimiz kötü ahlâktan kurtulup, övülmüş, güzel ahlâka yönelmenin sevgi ve muhabbetle Allah’ın razı olacağı ahlâka dönüşmüş olur.
Doğru Söyletme Büyüsü

Bir önceki yazımız olan MEDYUM OLCAY - 0532 367 13 25 başlıklı makalemizde Büyü, dua ve geri döndürme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

admin
Bu makale admin tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum Yorumları
Yazdır
Bu sayfaya 4038 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

16 Evet
17 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.