Dolandırılacağımı Akıl Edemedim

Merhaba millet. Uzun süredir gecenin bir yarısı kâbuslar görerek uyanmaktan bıkmış durumdaydım. İçimde sürekli bir sıkıntı vardı. Ayrıca boğazımda koca bir yumru hissediyordum. Eskisi gibi iştahım kalmamış, gece gördüğüm kâbuslar yüzünden psikolojik anlamda tamamen çökmüştüm. Hayatımı normal insanlar gibi sürdüremiyordum. Gördüğüm rüyalar üzerimde etkiler bırakıyor beni normal hayattan koparıyordu. Banyo yapmaya, tuvalete girmeye, karanlık odada uyumaya korkar olmuştum. Bazen de belli belirsiz sesler işittiğimi sanıyordum. Ağır bir depresyonun ortasındaydım ve çevremdeki herkes bendeki bu huzursuzluğun farkındaydı.

Sahte Medyum Beni Oyuna Getirdi

Gün geçtikçe çoğalan korkularım panik ataklar geçirmeme neden olmuştu. Bunun için birçok kez psikoloğa gittim. İçimdeki korkunun geçmesine ilaçlar kâr etmiyordu. Sonunda tek başıma uyuyamaz oldum. Odama girdiğimde içime soğukluk, üzerime kasvet yerleşiyordu. İçinde bulunduğum durum ailemi de çok üzüyor, endişelendiriyordu. Annemin ısrarlarıyla cinci hoca diye bilinen bu alanda nam salmış birinin evine gittik. Hocanın nefesi biraz tesir etmişti fakat aylar sonra bendeki durum yeniden tekrarladı. Farklı bir hocaya görünmek istedim. Sanal ortam üzerinden derdime derman olabilecek içerikler aramaya başladım. Şans eseri karşıma Medyum Ahmet Güler adında biri çıktı. Yaşadığım kâbus gibi gecelerden, bölük pörçük uykulardan, garip seslerden kurtulabileceğim umuduyla numarasını çevirdim.

Gördüğüm En Yalancı Kişiydi

Bahsettiğim şikâyetler üzerine bana cin tapmış olacağını söylediği anda kalbim yerinden çıkacakmış gibi oldu. Fazlasıyla korktuğumu, çaresiz olduğumu fark ettiği için beni maddi açıdan zarara uğratması kolay oldu. Hazırladığı muskayı üzerime taktım. Günlerce muskayla yattım kalktım ama aynı korku ve huzursuzluklar devam etti. Bu insan benim korkumu ortadan yok etmek yerine beni daha büyük korkuların, üzüntülerin ve stresin ortasına atmakla bıraktı. Lütfen arkadaşlar kim olduğu belirsiz medyumların tuzağına düşmemek adına gözünüzü dört açın.

Bir önceki yazımız olan Papaz Büyüsü Yapanlar başlıklı makalemizde büyü yapanlar, papaz büyüsü ve papaz büyüsü yapanlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

admin
Bu makale admin tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum
Yazdır
Bu sayfaya 254 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

6 Evet
5 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.