Dolunay Hocam Teşekkürler – 0555 171 85 40

Benim sıkıntım eşimin başka bir kadınla beni aldatmasıydı.Gözü o kadından başka bir şey göremez olmuştu.Ev,çocuklar umrunda bile değildi. Kavgasız bir günümüz bile geçmez olmuştu. Sıkıntıdan, üzüntüden ne yapacağımı bilemez bir haldeydim.

İnanır mısınız intiharı bile düşünmeye başlamıştım.Çünkü çok mutsuzdum.Bir ahbabımı aracılığıyla dolunay hocaya ulaştım. Bana üzülmememi, her şeyin yoluna gireceğini söyledi.İnanmaktan başka çarem yoktu. Papaz büyüsü yapacağını,o kadından çok kısa zamanda ayrılacağını söyledi.

İşleme hemen başladık.Dolunay hoca 21 günde etkisini göreceğimi söyledi.1 hafta sonra elim eve erken gelmeye başladı.

Acaba oluyor mu diye düşündüm.2 hafta eşim bana ce çocuklara hediyelerle gelmeye başladı. Kendini affettirmek için elinden geleni yapıyordu. 20 gün olmadan eşim muhteşem bir insan olmuştu.Telefonunu değiştirdi bi zaman sonra, o zaman anladım ki bu iş bitmişti. Çok mutluyuz şimdi ve bu mutluluğu dolunay hocaya borçluyuz..

Bir önceki yazımız olan Evini Terkedip Giden Kişiyi Geri Döndürme Büyüsü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

selansu
Bu makale selansu tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum Yorumları
Yazdır
Bu sayfaya 1050 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

40 Evet
27 Hayır

“Dolunay Hocam Teşekkürler – 0555 171 85 40” için 10 yorum var.

 1. Ben dolunay hocanın hıc asıstanına denk gelemedim,ne zaman arasam açtı telini…bu arada kendısının dolandırıcı olduğunu yazan internet siteleri var..doğrumu bu sizce?

 2. Merhaba Adelet ben dün ve geçen hafta bir kaç kez aradım genellikle telefonları çok meşgül zor ulaşıyoruz :(( asistanları çıkıyor ilk önce ama bazı yoğun olmadığı günler direk kendisi açıyormu telefonu hocanın aslında mail atarsan hemen dönüş yapıyor ama vefk çalışması için yoğun olmadığı bir zamanı bekliyorum dolunya hocanın

 3. @illidan Şunda iş alımı yapıyormu çok yoğun olmasından ve fazla ilgilenmeyeceğinden dolayı çekiniyorum yoğun olmadığı bir zamanı bulsak daha iyi olmazmı sen yüz yüzemi görüştün

 4. Dolunay Hoca ile en son bire bir yüz yüze görüşen bir arkadaş varmı ben bir şey sormak istiyorum

 5. Merhaba Arkadaşlari Aybuke-ist,adelet,selansu

  Ben 36 yasında hala bekar bir bayandım kiminle gerçekten ciddi düşünmeye başlasam kısa sürede bitiyordu.Nedenler çok küçük ve ufaktı bir türlü anlayamıyordum.Günlereden bir gün bir arkadaşım dolunay hocayı tavsiye etti kısmet açmada üzerine yokmuş dedi bende bir umut aradım bana 40 gün içinde bu işi halledeceğini söyledi ve hemen işleme başladık.

  Sabırsızlıkla beklemeye başladım 25. günde belkide hayatım boyunca beklediğim insanla tanıştım o kadar çok birbirimizi sevdikki 20 gün içinde nisanlandık yakında evleneceğiz allah bozmasın hiçbir sorunumuz yok şuanda herşey güzel gidiyor

 6. Birsürü medyumla hocayla görüştüm ama hiçbir etkisini göremedim taki dolunay hocayla tanışana kadar işim olana kadar sürekli aradı sordu gerçekten farklıydı.Diğer medyumlar paramı alıp birdahada telefonumu açmadı.Dolunay hocayı aradığımda meşgul olsa dahi daha sonradan geri döndü hep.Şuan çok huzurlu ve mutluyum iyiki dolunay hocayı tanımışım.Sevdiğimi bana geri döndürdüğü için binlerce teşekkürler dolunay hocam.

 7. Arkadaşlar ben komşumun kızına deli gibi aşık olmuştum.kızında beni sevdiğini biliyordum yani hissediyordum ama ailesinin bana o kızı vermeyecekleri çok aşikardı çünkü ailesi çok modern bir aileydi biz ise doğuluyduk bilirsiniz batılılar doğululardan nefret ederler çünkü biz onlar gibi giyinemez ve onlar gibi konuşamazdık.anneme söylediğimde asla olmaz dedi açıkçası ne yapacağımı bilemez bir haldeydim işyerinden bir arkadaşım dolunay hocayı aramamı söyledi vakit kaybetmeden kendisiyle görüştüm beni bu işi yapabileceğine ikna etti hemen işlemlere başladık bir ay olmadan ailelerimizin arasından su sızmaz olmuştu onbeş gün sonrasında nişanlandım şu an nikah için gün sayıyoruz binlerce milyonlarca teşekkürler sağolasın dolunay hocam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.