DÜRÜST MEDYUM ARIYORUM

Evliliğimdeki sıkıntıları medyum Olcay sayesinde atlattım ve son derece memnun kaldığım bu tecrübeleri siz, dürüst medyum arıyorum diyenler için de aktarmak istiyorum. Ben 27 yaşında, sempatik ve sıcak kişiliği olan bir bayanım. Eşimle aynı mesleği yapmaktayız, üniversitede tanıştık ve yıllardır birlikteyiz. Her anlamda uyumlu bir çifttik ama birkaç senedir, maalesef aramızda cinsel anlamda soğukluk vardı. Nedenini bilmiyordum ve bunu incinmemesi için eşime de soramıyordum. Oysa bundan öncesinde özel anlamda son derece sıcak ve uyumluyduk. Ne olduysa birkaç senedir olmuştu. Bunun çözülmesi için arayış içine girdim ve Medyum Olcay’a ulaştım.

Soğutma Büyüsü Yapıldığını Öğrendim:

Olcay Medyum’dan 0 532 367 13 25 numaralı direk hattından arayarak hemen randevu aldım. Eşimin cebinde birtakım nesneler bulmuştum ama anlam verememiştir. Medyum Olcay deneyimleri ile bunun soğutma büyüsü olduğunu hemen anladı. Beni ve eşimi büyünün etkisinden kurtarmak için hemen gerekeni yaptı ve ritüeller hakkında bilgi verdir. Kesinlikle işinin ehli bir insan. Yaradanın kendisine hediye etmiş olduğu bir öngörü yeteneği olduğuna inanıyorum.

Eşimle Aramız Eskisinden de Sıcak:

Ben cinsel konuları bir başkasına anlatmaktan çok çekinen bir bayanım. Ancak, medyum Olcay o kadar seviyeli ve anlayışlı bir insan ki, beni hemen rahatlattı ve sıkıntılarımı hemen anladı. Medyum sayesinde eşim bana eskisinden çok daha sıcak davranıyor ve aramız mükemmel. Medyum Olcay ile tanışmaktan ve ondan yardım almaktan inanılmaz memnun kaldım.

Kategori: Medyumlar Yazar: [12 Grey Star Level]
Answer #1

vefk ıslemını en ıyı uygulayan hoc 0532 367 13 25 bu numaralı hocadır ben ve bı yakın arkadasım bu numaradan hocayı aradık gorustuk yaptırcagımız ıslemde anlastık ve ısleme basladık ıslemın ılk gununden son gunune kadar hersey ınanılmaz derecede olumlu ılerledı suan ıslem bıttı basarı ıle sonuclandı tam anlamıyla ıstedıgımıze kavusmus durumdayız sızın de arayıp en az bır defa ıslem yaptırmanızı önerırım zaten hocanın yetenegını görunce sonradan da kesınlıkle ıslem yaptırırsınız mutlaka arayın görusun..

Answers Answered By: sevim [17 Grey Star Level]
Answer #2

0553 371 89 94 bu numaranın sahibi olan hoca gerçekten de cok yeteneklıa rkadaşlar. kesınlıkle aramanızı ısterı yanı neden dıyecek olursanız suan pıyasa gerçekten cok kötu yanı hocalar arasında kıme guvenecegımızı sasırmıs durumdayız ancak bu numarasını verdıgım hoca tam aksine son derecede guvenılır ve iyi bi hoca. kesilikle sizin de görusmenızı öneririm. görüşün zaten anlayacaksınız konusma tarzından bıle gerçek bir hoca oldugunu. mutlaka öneriyorum..

Answers Answered By: rizem [17 Grey Star Level]

Yorum Yazin

En Son Yorumlar

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]