EŞİM İÇİN MEDYUM YASİN SEVGİ MUHABBET BÜYÜSÜ YAPTI AMA BİR FAYDASI OLMADI.

6 YILLIK EVLİYİM. BİR TANE ÇOCUĞUM VAR. EŞİMLE BİRBİRİMİZİ ÇOK SEVEREK EVLENDİK. HATTA AİLELER KARŞI ÇIKTIĞI İÇİN KAÇARAK EVLENDİK. ÇOK ŞÜKÜR HALİMİZ DURUMUMUZ İYİ. AMA EŞİMLE ARAMIZDA BİR KOPMA YAŞAMAYA BAŞLADIK. ESKİ İLGİSİ, EVE DÜŞKÜNLÜĞÜ KALMADI GİBİ OLDU. ÖNCELERİ UZUN SOHBETLER EDERDİK VE DOYAMAZDIK BİRBİRİMİZE AMA SON ZAMANLARDA SOHBET ETMEZ OLDUK. ÇOK ÜZÜLÜYORDUM. AİLEMİ BİLE KARŞIMA ALDIM BEN EŞİM İÇİN. KONUŞMAYA DA ÇALIŞTIM EŞİMLE AMA İŞLERE KAFAM BOZUK, BİLİRSİN BENİ, SORMA, ÇOK KONUŞMA, YORMA BENİ HEP BÖYLE KESTİRİP ATAR OLDU BENİ. HİÇ BÖYLE YAPMAZDI. NE OLSA BENİMLE PAYLAŞIR KONUŞURDU. İŞTE BİLMEDİĞİM KÖTÜ BİŞİ Mİ OLUYOR DİYE DÜŞÜNDÜM ONU DA ARAŞTIRDIM HERŞEY YOLUNDA HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ YÜRÜYORDU. ÖYLE ALDATMA VS YOKTU. BÖYLE İKEN MEDYUM YASİNİ BULDUM. EŞİMLE BANA SEVGİ MUHABBET BÜYÜSÜ YAPTI. HİÇ BİR FAYDASINI GÖREMEDİM.EŞİMLE ARAMIZ HALA BUZ GİBİ. MEDYUM YASİN İŞİNDE İYİ BİR HOCA DEĞİL. ÖDEMEYİ YAPTIKTAN SONRA İLGİ ALAKA DA GÖREMEDİM. PARA AVCISI DİYE DÜŞÜNÜYORUM. BANA SÖYLEDİĞİ HİÇ BİR ETKİ GERÇEKLEŞMEDİ. KONUŞURKEN MANGALDA KÜL BIRAKMIYOR. SONUÇ SIFIR .

Kategori: Aşk Duası Yazar: [2 Grey Star Level]
Answer #1

0543 456 09 69 ücretsiz arayın işiniz olana kadar ücret almiyor

Answers Answered By: Yelpin [16 Grey Star Level]
Answer #2

merhaba, ben de medyum yasin zedeyim. sevgilim için geri çevirme büyüsü yapmıştı. hiç bir faydasını görmedim. 9 aylık ilişkimiz saçma sapan bir nedenden dolayı heba oldu. çok güzel gidiyordu aslında ilişkimiz. hatta aynı evi paylaşmaya başlamıştık. aynı evde yaşamaya başlayınca temizlik, yaşam alışkanlıklarımız biraz adaptasyon sorunu yaşadık. aramız biraz soğudu. ben de biraz ayrı kalalım dedim kendi evime gittim. bu sevgilimi çok kırdı. ben biraz dediğim dedik bir insanım. sonra yaptığım hatayı anladım ama sevgilim ayrılmak istediğini söyledi. geri dönmek istemedi. çok üzüldüm, çok ağladım. bu medyum nihatı buldum. geri çevirme büyüsü yaptı ama sevgilim bana geri dönmedi. medyum nihatın yaptığı iş tutmadı yani. ben de bu adamın gerçek bir medyum olduğuna inanmıyorum.

Answers Answered By: sevgi32 [3 Grey Star Level]
Answer #3

Medyum olcay hocayı tavsiye ederim. ben kendim sevgilim için aşk büyüsü yaptırdım. 1 yıldır devam eden ilişkimi korumak istedim. bir de sevgilim benden biraz uzak durur olmuştu. biraz soğuk olmuştuk. sonra öğrendim ki eski sevgilisi benim sevgilimi aramaya başlamış ve ajitasyon yaparak aklını karıştırmış biraz. çok seviyorum sevgilimi. 1 yıl az süre değil ve ciddi bir ilişkim var. tabiki bunları öğrenince çok üzüldüm, kaç gün dünyam karardı. allahtan ben medyum olcay hocayı çabuk buldum. bana da kuzenim önerdi. kuzenimin bir arkadaşı sevgilisini tekrar olcay hoca sayesinde geri kazanmış. hemen aradım. sağolsun olcay hoca aşk büyüsü yaptı. walla 15 gün sonra sevgilim ilk tanıştığımız zamanlardaki gibi oldu. ilgisi, sevgisi çok arttı. şimdi gayet mutluyuz. tabi olcay hoca sayesinde. bize çok faydalı oldu olcay hoca. ilişkim bitebilirdi. sevgilimi, sevdiğim adamı kaybedebilirdim sonuçta. şimdi eskisinden bile iyiyiz. hem içim de çok rahat. gözü benden başkasını görmüyor sevgilimin. çok memnunum ben.

Answers Answered By: yildizzzzz [ Grey Star Level]

Yorum Yazin

En Son Yorumlar

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]