Eşimin Bana Bağlanması İçin Ne Yapabilirim

Eşimin çalıştığı iş yerinden çıkmasını istiyorum benim dediklerimi dinlemesini ve bana daha çok bağlanmasını istiyorum

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Delfin
Bu makale Delfin tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Ayırma Vefki
Yazdır
Bu sayfaya 930 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

18 Evet
17 Hayır

“Eşimin Bana Bağlanması İçin Ne Yapabilirim” için 8 yorum var.

  1. Durup dururken işten çıkarıldım ve aylar boyunca iş bulamadım. Kısmetimin açılmasını ve yeniden işe girmemi Medyum Dolunay’ın yaptığı kişiye özel havas büyüsüne borçluyum.

  2. Başka bir kızla görüşmeye başlayan sevgilim beni terk edince onları ayırmak için papaz büyüsü yaptırmak adına Medyum Dolunay’ı aradım. Bu kadar etkili olmasına inanamıyorum, sevgilimle yeniden beraberiz.

  3. Hayattım boyunca tek bir adam sevdim onunla da aramıza annesi girdi. Başkasıyla nişanlanmıştı ama Medyum Dolunay bağlama büyüsü sayesinde sevdiğim adama kavuşmama ve evlenmeme sebep oldu. Minnettarım.

  4. Neye elimi atsam kuruyor, neye maşallah desem 40 gün yaşamıyordu yani aşırı bahtsız ve kısmetsizdim. Kişiye özel havas yaptırmak için Medyum Dolunay’la görüştüm. Artık şansım döndü. Teşekkürler.

  5. Evimdeki her şeye karışan kayınvalidem sayesinde evliliğimde sorunlar baş gösterince Medyum dolunay ile görüşerek uzaklaştırma büyüsü yaptırdım ve kayınvalide sorunundan kurtuldum.

  6. Bir yakınıma verdiğim yüklü miktardaki borcu geri alamadığım için sıkıntıya düştüm. İmdadıma Medyum Dolunay yetişti. Papaz büyüsü yaptı ve 21 gün içinde adam getirip tüm borcunu elime saydı hala inanamıyorum.

  7. Bana ve eşime ayırma büyüsü yapılmış. Bu büyüyü bozdurmak için Medyum Dolunay’dan yardım aldık çünkü çok profesyonel ve iyi biri. Büyü bozma konusunda arayışınız varsa kesinlikle tavsiye ederim.

  8. Akrabalarla aramızda miras sorunu vardı ve bir türlü çözemiyorduk. Medyum Dolunay ile görüşerek papaz büyüsü sayesinde miras problemimiz kısa sürede çözüldü ve ben de hakkıma kavuştum, teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.