eski sevgilimi geri istiyorum lütfen

merhaba arkadaşlar erkek arkadaşımla 1 yıllık bir ilişkimiz vardı birlikte yaşıyorduk erkek arkadaşım yatay geçiş yapıp başka şehire gidince ilişkimiz bi süreçten sonra bitti aylarca takip ettim ne yapıyor diye bir kaç ay sonra bir kızla ilişkisi olduğunu öğrendim sosyal medyadan çok üzüldüm hala ümidim vardı ona herşeyimi vermiştim nasıl olur. ayrılmalarını istiyorum bana dönsün istiyorum lütfen yardımcı olun ayırma büyüsünü kime yaptırmalıyım yaptıran varmı?

Bir önceki yazımız olan acil tavsiye lazım arkadaşlar arada kaldım başlıklı makalemizde medyum dolunay dolandırıcı, medyum dolunay hakkında yorumlar ve medyum dolunay sahtekar hakkında bilgiler verilmektedir.

Kategori: Genel Yazar: [ Grey Star Level]
Answer #1

papaz büyüsü yaptır bence

Answers Answered By: YILMAZAHMET [6 Grey Star Level]
Answer #2

ya bence hocaya sor tabi ama direk büyüye başvurmasan derim

Answers Answered By: elensarsar [181 Blue Star Level]
Answer #3

Ben senin yerinde olsam kendimw bi sogutma yapardim ki yaptim da be boyle bi sey . cok guzel oluyor. Hani mantigina ters ama kalbinin asik oldugu durumlar varya. Oh mis. Soguyuveriyin karsidakinden. Ne aci kaliyor ne tasa 🙂 He yok dersen soyle yap derim. Hocalara sor. hocalari iyi arastir. Buyuye gerek kalmadan celbi muhabet ya da vefk yaptir. Rahmani islemler bunlar. Baktin olmadi tutmadi en son care buyu.

Answers Answered By: Gecerkenugrayanadam [19 Grey Star Level]

Yorum Yazin