EVLİLİĞİMİ KURTARAN DOLUNAY HOCAMA TEŞEKKÜRLER

4 yıllık evliliğimizin temelinin çatırdadığı günlerde düşünmüştüm medyumlara başvurmayı. Aklımda onlarca soru vardı aslında. Medyumlar gerçekten de iş yapar mı yoksa tüm bunlar bir para tuzağı mıdır diye düşünmeden alamıyordum kendimi. Sonra bu siteyi gördüm. Kaşık büyüsü, bağlama vekfi, aşk vekfi anlamını bilmediğim birçok şeye buradan baktım. İnternette birçok medyum gördüğümden buradaki ziyaretçi yorumlarını okuduktan sonra karar vermeye niyetlendim. Seçimim Medyum Dolunay olmuştu.Eşim bambaşka bir kişiliğe dönüşmüştü. Evliliğimiz bitme noktasına geldiğinden, kaybetsem de para kaybederim en fazla diyerek Dolunay Hocamı telefonla aradım. Uzun uzadıya evliliğimdeki tüm olan biteni anlattım. Beni hiç kesmeden dinledi. Arada birkaç soru da sormuştum. Okuduğum sayfalarda âşık eden bir büyü olarak gördüğüm canbar büyüsü nasıl olur acaba diye sormuştum hocama. Tüm anlattıklarımı dinledikten sonra benim durumuma en uygun uygulamanın celb olacağını söyledi. Sonra celbin ne olduğu hakkında bilgi verdi. En etkili bağlama büyüsü olduğunu ve hatta kısmet açma evlilik celbi gibi uygulamalarının da olduğunu belirtti. Ancak bana ilk söylediği sabretmem gerektiğiydi. Çünkü belli bir sürenin geçmesi gerekiyormuş celbin başarılı olması için.
Tüm söylediklerini can kulağımla dinledim. Uygulamanın hazırlanmasının birkaç hafta sürebileceğini ve etkisini gösterebilmesinin de yine bir ay kadar sürebileceğini söyledi. Parayı neredeyse hiç konuşmamıştık. Görüşme sonunda ben hatırlattım öyle diyeyim. Neyse hocamız 2 hafta kadar sonra bana hazırladığı materyali yolladı. Yaklaşık 2 ay geçti üzerinden ve size şöyle söyleyeyim. Yatmadan yatmaya eve uğrayan eşim artık işten eve evden işe moduna girdi. Buradan bir kez daha teşekkür ediyorum Dolunay hocama. Biten bir evliliği dirilttiniz resmen.

Bir önceki yazımız olan EN İYİ MEDYUMLAR VE CELB ÇALIŞMALARI başlıklı makalemizde celb kesin çözüm ve kaşık büyüsü yorumları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

sidehill
Bu makale sidehill tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 206 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

3 Evet
2 Hayır

“EVLİLİĞİMİ KURTARAN DOLUNAY HOCAMA TEŞEKKÜRLER” için 1 yorum var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.