GERÇEK HOCA MEDYUM OLCAY

Son model bir araba parasını medyum hocalara kaptırdım ama umut bu insan kendini tutamıyor.Dileğim en sonunda medyum olcayla gerçek oldu.Kendisine ne kadar yazsam az kalır.Ama şundan emin olun paranızı sokağa atmayacaksınız.Her seferinde dolandırılmış biri olarak size garanti verebilirim medyum olcaydan başka diğerlerinin hepsi dolandırıcıdır.3 yıldan beri atrı olduğum canımdan öte çok sevdiğim yurtdışında yaşayan kız arkadaşımı bana medyum olcay geri getirdi.Onu bile o kadar kavga olaydan sonra geri getirdiyse sizin derdinize deva olacağına eminim.Mutlaka aramalısınız.Allah gönlünüze göre versin.

Kategori: Aşk Vefki Yazar: [2 Grey Star Level]
Answer #1

Siz nasil bi islem yaptirdiniz edamsu ve islemden nekadar surede sonuc aldiniz asamalari paylasirmisiniz

Answers Answered By: ruuyaa [ Grey Star Level]
Answer #2

Sizin islem neydi ve kac donra donuc aldiniz… yorumlarimjz neden yayinlanmiyo yaaaa

Answers Answered By: ruuyaa [ Grey Star Level]
Answer #3

merhaba,
papz mı yaptırdın ve nasıl oldu neticesi, yani papaz geri getirme yaptırdın sanırım.
anlatsana biraz okadar ihtiyacımız var ki

Answers Answered By: nigar30 [112 Blue Star Level]
Answer #4

Öncelikle sevindim durumunuza ve bizim gibi bekleyenlere umut oldunuz. Bende olcay hoca ile vefk çalışması yapıyorum. Bugün 5.günüm. Çalışmaya basladigimizdan beri 2 defa karşılaştık sadece, buda vefkin etkisimi bilmiyorum tabi ama, bazen umutlu bazen umutsuz bekliyorum. Siz hangi çalışmayı yaptınız acaba.

Answers Answered By: cimcime [ Grey Star Level]
Answer #5

@cimcime:merhaba kardeşim. İnşallah herşey gönlünce olur. Bende papaz büyüsü yaptırıyorum ama henüz kargom elime ulaşmadı. Yurt dışı olduğu için biraz daha fazla sürebilir 🙁 insan bir ümit bekliyor ve hergün biraz daha kendini inandırmak istiyor mutlu olacağına. Çünki biz bu kadar severken karşıdaki insanı ve bu kadar özveride bulunurken bunların bir karşılığı olabilmeli diye kendi kendini yiyip bitirebiliyor. Rabbim kimseyi kapı kapı düşürüp aşk merhemi aratmasın. Ben iki çocuk annesiyim ve bazen çoluk çocuğumun rızkını bu yolda harcadığım için kendime çok kızıyorum. Ama dediğim gibi ben bir ANNEYİM ve yuvamı kurtarmak için elimden geleni yaptım diyebilmeliyim 🙁 rabbim bu yolda bizleri affetsin ve güç versin.

Answers Answered By: rapunzel [32 Green Star Level]
Answer #6

Vekf yaptırdım önce yanlışlıkla dusurdum şimdi papaz büyüsü çalıştık kargomun gelmesini bekliyorum. Inşallah sonuç alacağım. Vekf 10 gün tasiyinca düştü Bu süre içinde bile kendinde degisiklik hissettim. Olcay beye güveniyorum

Answers Answered By: sibel 123 [ Grey Star Level]
Answer #7

Benimde 11 yıllık iliskim vardi, aile baskısı sorunlar derken bitti. Deli gibi seven bi adamken simdi msjlarima bile cevap alamiyorum. RABBiM kimseyi bu durumlara dusurmesin, insanin sevdigiyle imtihan olması çok zor. ALLAHim nolur bizi sevdiklerimizle imtihan etme 🙁 rapunzel inşallah burada müjdeli haberleri paylaşmayı nasip eder RABBİM..

Answers Answered By: cimcime [ Grey Star Level]
Answer #8

Kisiye ozelde sonuc bekliyorum tarih araligindayim

Answers Answered By: elifff [ Grey Star Level]

Yorum Yazin

En Son Yorumlar

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]