Geri getirme Vefki medyum olcay

Ayrıldığım sevgilimle geri birleştirme için medyum olcay ile iletişime geçtim bütçem kısıtlı olduğu için vefk yaptırdım bugun vefkimi taşıdığının 38.günü dün gece sevgilimle görüştük ve tekrar başladık yani vefk tuttu olcay bey ile görüştüm şimdi bu evliliğe kadar gider mi ya da bağlı kalır mı dedim vefkler bunların hepsini içermede Yoğunluğu tek amaç üzerine olur dedi yani siz ayrı olduğunuz için amaç geri birleştirmektir öncelikle o da tuttu dedi , Allah Razı olsun medyum olaydan ödeme konusunda da bana yardımcı oldu yarısını başında Aldı yarısını bana kargo geldikten bır hafta sonra Aldı Paragöz bir adam değil , benim bir ablam durumu ekonomik olarak daha iyi olduğu için papaz büyüsü yaptırdı o da belki yazar buraya, onun durumunda adamın başka sevgilisi olmasına rağmen 17 güm sonra adam deli divane gözü birşey Görmezcesine geri geldi eskiye oranla çok dha ilgili alakalı çok büyük aşk yaşıyorlar arkadaşlar benim size danışmak istediğim biz birleştik ama acaba papaz büyüsü bende yaptırsam mı beni zorlayacak ama korkuyorum tutan vefk bozulur mu diye papaz yaptıranın elde ettiği sonuçları gözlerimle gördüğüm için kafam da çok karışıyor desteğe ihtiyacım var

Bir önceki yazımız olan Medyum Olcay PAPAZ BÜYÜSÜNDEN SONUÇ ALDIM 0532 367 13 25 başlıklı makalemizde kesin sonuç veren büyü, papaz büyüsü nasıl yapılır ve papaz büyüsü sonuçları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Hug
Bu makale Hug tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Vefki
Yazdır
Bu sayfaya 634 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

18 Evet
15 Hayır

“Geri getirme Vefki medyum olcay” için 4 yorum var.

  1. Bişeyi çok merak ediyorum mantıklı ve kafası çalışan bir bünyenin cevaplamasını rica ederim; yukarıda birisi “filanca abla papaz büyüsü yaptırdı Adamın sevgilisi olmasına rağmen geldi” demiş ve üstüne de “çok büyük aşk yaşıyorlar” diyerek sıvamış.o abla bir kere olsun “bu adam büyü olduğu için benim yanımda, kendi isteğiyle beni sevmiyor” diye düşünmüyor mu?bu nasıl bir bencillik ve zavallıktır..hiç mi gercekten sevilmediniz hayatınızda?bir insanın kaderine bu kadar müdahale etme hakkını kim verdi?

  2. Y a okumadığım site bakmadığım medyum kalmadı en son olcaya karar kıldım ne diyosunuz bazılarıda burda yazanda medyumların adamı diyor ne yapacağımızı şaşırdık

  3. @dermanlazım ben seni merak ediyorum bakımın oldumu ? herhangi bir gelişmen var mı ? ne durumdasın… 3-4 gündür siteye giremedik sen de girmemişsin..

  4. HUg kardeşim işlemin olumlu olması gercekten çok sevindirici…şimdi şöyle kardeşim. ilişkiyi yürütme hepsi sana kalıyor yanı ilişki hep senin elinde. evet olcay hoca gercekten paragöz bir insan değil elinden geleni yapar ve insanlara yardım ediyor… papaz büyüsü hani işlemleri zor olan insanlar için yapılır. hani papaz yerine bağlama ve koruma yap hani kimse sizi cekemeyenler olurda size büyü yapmasınlar diye. yanı kızı kendine bağlama ve koruma yapmayı dene? hoca ile biraz danış sen…Rabbim gönlüne göre versin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.