güvenilir medyum Batista

arkadaşlar çok fazla medyum deneyimi olan ve sonu hep hüsranla biten bir insan olarak medyum batistayı kesinlikle tavsiye ederim bir çok medyum ile çalıştım ama hep dolandırıldım ya da yapamadılar , erkek arkadaşım almanyada ben türkiyede olmama rağmen ve aradan onca zaman geçmesine rağmen kendisine başvurduğumda bana olan biteni bir bakımla teker teker anlattı o an güvenim yerine geldi bu işi yapacağına inandım kendisi ile çalışmaya başladım altı ay sonra sevdiğim insan benimle iletişime geçti ve beklediğim özürü diledi, ben onu redettim ama hala o benim peşimde. bana kalırsa batista hocanın dışında kimseye inanıp güvenmeyin kendisi müslüman değildir bu işi şeytani yaptığını söylüyor nasıl yaparsa yapsın sonuçta amacımız yerine gelsin kendisine minnettarım.

kendisine internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz yeri de hataydadır, site yönetimi reklam olarak algılamasın diye yerini tam olarak yazmıyorum ama kendisi zaten yeteri kadar üne sahiptir.

Bir önceki yazımız olan medyum olcay beye çalışma yaptırdım başlıklı makalemizde medyum olcay ve medyum olcay vefk hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

garip
Bu makale garip tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 642 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

9 Evet
12 Hayır

“güvenilir medyum Batista” için 1 yorum var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.