güvenilir medyum Batista

arkadaşlar çok fazla medyum deneyimi olan ve sonu hep hüsranla biten bir insan olarak medyum batistayı kesinlikle tavsiye ederim bir çok medyum ile çalıştım ama hep dolandırıldım ya da yapamadılar , erkek arkadaşım almanyada ben türkiyede olmama rağmen ve aradan onca zaman geçmesine rağmen kendisine başvurduğumda bana olan biteni bir bakımla teker teker anlattı o an güvenim yerine geldi bu işi yapacağına inandım kendisi ile çalışmaya başladım altı ay sonra sevdiğim insan benimle iletişime geçti ve beklediğim özürü diledi, ben onu redettim ama hala o benim peşimde. bana kalırsa batista hocanın dışında kimseye inanıp güvenmeyin kendisi müslüman değildir bu işi şeytani yaptığını söylüyor nasıl yaparsa yapsın sonuçta amacımız yerine gelsin kendisine minnettarım.

kendisine internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz yeri de hataydadır, site yönetimi reklam olarak algılamasın diye yerini tam olarak yazmıyorum ama kendisi zaten yeteri kadar üne sahiptir.

Bir önceki yazımız olan medyum olcay beye çalışma yaptırdım başlıklı makalemizde medyum olcay ve medyum olcay vefk hakkında bilgiler verilmektedir.

Kategori: Büyü Yapanlar Yazar: [2 Grey Star Level]
avatar
Answer #1

Nasil ulaşabilirim internette arattim bulamadım ???

Answers Answered By: kelebek1984 [8 Grey Star Level]

Yorum Yazin