Her Önünüze Gelene İnanmayın

Her önünüze gelen kişiye inanmayın ve herkesi de derdinize çare olacakmış gibi düşünmeyin. Açıkçası internet her konuda büyük yardımı dokunan bir alan ama aynı zamanda tehlikelerle de dolu. Yani siz dertlerinizden kurtulmayı düşünürken bir anda başka bir derdin içine düşebilirsiniz örneğin medyum Aslan diye biri var. Bu kimse hakkındaki sayısız şikayet yüzünden sizin de başınız derde girebilir. Yani adamın ne yaptığı, kim olduğu belli değil. Üstelik sahtekar biri olduğu da söyleniyor. Ben bunları hem kendi yakın çevremden öğrendim, hem de bir sıkıntımda medyum ararken kendim okudum.

Tanıdıklarınıza Danışın

Eğer bir medyumla görüşmek istiyorsanız veya gidecekseniz mutlaka bir tanıdığınızın da bundan haberi olsun. Başınıza ne geleceğini bilemezsiniz. Bir de bu kişilere hemen güvenmeyin arkadaşlar yan hemen adınızı soyadınızı tam olarak söylemeyin. Adamın sizin isminize niye ihtiyaç duyacağını da anlayamıyorum. Ev adresinizi filan da asla vermeyin çükü hırsızlık yapıldığını da okudum. Adamlar medyumuz filan diyerek insanlar hakkında her türlü bilgiyi topluyorlar sonra da evlerini soyuyorlarmış.

Kişisel Bilgilerinizi Vermeyin

Bu tip kişilere asla kişisel bilgilerinizi vermeyin. Hele adresinizi, banka hesap numaranızı vesaire de vermeyin. Para konusunda da dikkatli olsanız iyi olur çünkü ödeyeceğiniz rakamın karşısında bu kimseden tam olarak karşılık alabileceğiniz de bilmiyorsunuz. Sözün özü size tavsiyem bilgilerinizi ve çok özel hayatınızı kendinize saklamanız ve anlatmamanızdır.

Bir önceki yazımız olan Güvenilir Medyum Bulmak Çok Zor başlıklı makalemizde dolandırıcı medyum nehir, medyum nehir dolandırıcılığı ve medyum nehir sahtekarlığı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

admin
Bu makale admin tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum
Yazdır
Bu sayfaya 556 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

9 Evet
5 Hayır

“Her Önünüze Gelene İnanmayın” için 2 yorum var.

  1. ben de burak hoca ile çalıştım, burak hoca ile işlem yaptırdıgım ıcın kendımı cok sanslı göruyorum arkadaslar neden diye soracak olursanız eger bu devırde sızler de biliyosunuz kı oldukca cok fazla dolandırıcı var pıyasada malesef ben de dolandırılabılırdım aynı sekılde ben de para kaybedebılırdım ancak benım sansıme burak hoca denk geldi bana bunun dısında yaptıgı ıslemler de son derecede cabuk bi sekılde etkısını gösterıyor. 0553 371 89 94 bu numaradan arayıp sız de burak hoca ıle ıletısım yaptırın derim..

  2. dolandırılmak ıstemeyen arkadaslara duyurulur 0532 367 13 25 bu numarayı arayın gönul rahatlıgıyla ıslemlerınızı yaptırın ben yıllardan berıdır bu hoca ile calısıyorum su zamana kadar sayısız kez ıslem yaptırdım yalnızca ben degıl cevremde butun tanıdılarım 0532 367 13 25 bu numaradan ıslem yaptırıyoruz baskalarına ınanmayın bence benden sıze tavsıye hem ben hemde cevremdekı herkes bu hocadan cok memnun arayın emınım kı sızler de memnun kalacaksınız..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.