Herkese İnanmayın

Sorunları olan, dertlerle boğuşan ve kendisine çözüm arayan kişileri çoğu benim gibi internette çare arıyorlar. Özellikle sorunlarına gerçekten çözüm olacak doğru birini bulmak için uğraşıyorlar. Ben de bu kişilerden biriydim. Hayatımda ciddi bir iş sorunu vardı ve bir türlü iş konusunu çözemedim. Girdiğim bütün işlerden hemen çıktım veya çıkarıldım. Hayalimdeki gibi bir işe girmediğim gibi, mutlaka bir pürüz çıktı. Velhasıl iş sorunlarım yüzünden bir çare arayışı içindeydim.

Beni Yanılttı

Ben de iş konusunda sıkıntı yaşayanlar gibi bahtımın, kısmetimin açılmasını ve daha doğru düzgün bir işe girmeyi istiyordum. Bu amaçla medyum Deste ile tanıştım. Ne yazık ki tüm umutlarım ve kurduğum düşler yarım kaldı. İş konusunda gelişmeler olur diye ummuştum ama bildiğiniz kandırıldım. Beni o kadar çok yanılttı ki mevcut işimden de oldum onun yüzünden.

Doğru Medyumu Bulun

Kendisi hakkında daha sonra biraz daha araştırma yapınca pek çok kişiyi kandırdığını ve insanların paralarını aldığını öğrendim. Yani bir hizmet filan vermiyor tam tersi kişilerin umutları ile, hayalleri ile oynuyor. Bildiğiniz bir çeşit dolandırıcı diyebiliriz. Eğer medyuma ihtiyacınız varsa size tavsiyem biraz daha araştırma içine girmenizdir. Kulaktan dolma bilgilerle veya rastgele biriyle tanışmak, konuşmak yerine, gerçekten güvenebileceğiniz, işinin ehli birini bulmanız sorunlarınızı çok daha kısa süre içinde çözebileceğiniz anlamına gelir. Benim gibi yanlış kişilerin eline düşmeyin.

Kategori: Medyumlar Yazar: [12 Grey Star Level]
Answer #1

celp yaptırdım arkadaşlar son derecede memnunkaldım 0553 371 89 94 bu numaradakı hocayı aradım ona yaptırdım gerçekten kendısı cok ıyı bı hoca her şeyi biliyor butun konulara hakim neredeyse yapamacagı sey yok.. cok sanslıyım cunku bu devırde cok göruyoruz dolandırıcı haberlerını neysekı ben en ıyı ve en guvenılır hocayı buldum tamamen sans eseri. sizlerin de bu hocadan faydalanmasını ısterım arkadaslar gidip de baskalarına dolandırılmayın..

Answers Answered By: gemet [17 Grey Star Level]
Answer #2

ben de kuzenım sayesınde 0532 367 13 25 bu numarayı aldım siz de alın bu numarayı mutlaka bı kenara not edın cunku kuzenım ısleme baslarken ben de ınanmazdım olmaz derdım yapamaz derdım ama oluyomus gercekten de ıslemler son derecede hızlı bi sekılde basarıya ulasıyor kuzenımın başarı sagladıgını görunce ben de ıslem yaptırdım yaptırdıgım ıslem kısa bı sure zarfında basarı ıle sonuclandı ben de bu yuzden sızler ıcın dolandırılmayın dıye verıyorum buraya bu numarayı alın mutlaka arayın sız de rahatlıkla işlem yaptırın..

Answers Answered By: ferdi [17 Grey Star Level]

Yorum Yazin

En Son Yorumlar

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]