İnternetin Yalancı Hocaları

Merhaba arkadaşlar ben üç çocuk annesi 40 yaşında bir kadınım. 17 yaşında kaçarak evlendim. Maddi imkânsızlıklarımız yüzünden kayınvalidemin evinde yaşıyoruz. İlk günden itibaren eşimin annesi tarafından sevilmeyen bir gelin oldum. Onca yıl geçmiş olmasına rağmen kayınvalidem ne beni ne de torunlarını hiç sevmedi. Bu kadarıyla da yetinmedi. Kocama sık sık beni boşamasını söyledi durdu. İlk önce buna çok üzülüyordum, önemsememeye çalışıyordum fakat zamanla maruz kaldığım durum yüzünden sinirlerim tamamen yıprandı farklı çareler aramaya yöneldim.

Yalancı Medyum

Kocamı ve çocuklarımı bırakıp baba evine dönmeyi düşünemiyordum. Kocamın annesine karşı olan pasif tavrı yüzünden ona da kızıyordum fakat boyun eğiyordum. Kaderim buymuş deyip susuyordum. Tanıdığım, bildiğim, duyduğum birçok hocanın kapısını çaldım. Kayınvalidem için sular okuttum, muskalar yaptırdım fakat hiç bir şey kar etmedi. Kayınvalidem ısrarla kocama beni boşaması için baskı yapıyor her gün evin içerisinde dırdır edip kafa şişiriyordu. İnternet üzerinden medyum arayışına girdim. Hemen hemen her anımı internette geçiriyordum. Sonunda Medyum Zeynel Eroğlu adında biriyle görüşme yaptım. Kaynanamın bize ayırma büyüsü yaptırdığını söyledi. O anda elim ayağım titredi. Kendimi çok kötü hissettim. Büyüden kurtulabilmemiz için ne gerekiyorsa yapmasını istedim. Kaç para olursa olsun vermeye hazırdım.

Paragöz Dolandırıcı Büyücüler

Hoca sanılan bu kişi elimdeki avucumdaki tüm birikimimi aldı. Günler geçtikçe üzerimizdeki büyünün bozulacağını sandım. Hiçbir değişikliğin olmadığını fark ettiğimde çoktan iş işten geçmişti. Dolandırılmıştım!

Kategori: Medyumlar Yazar: [12 Grey Star Level]

Yorum Yazin

En Son Yorumlar

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]