reklam3
reklam3
medyum

Kaşık büyüsü ve celb-i muhabbet medyum dolunay

heryere yazıyorum yayınlanmıyor burası güvenilir bağımsız bir yerdir diye düşünüyorum yayınlanmasını diliyorum. sevgilimle bir yıl üç ay beraber olduk nişanlandık. nişanlandıktan sonra problemlerimiz başladı sebepsiz yere kawga eder olduk anlamsız tartışlamalar soğuk soğuk davranmalar anlam veremediğim şekilde geçer diye düşündüm geçmedi başka bir kız çıktı hayatımızın orta yerinde ve bana tercih etti kızı nişanı attı gitti. benim için sancılı süreçlerde başladı. çok paralar kaptırıdım bu uğurda her seferinde hayal kırıklığı oldu. burada onların isimlerini vermek anlamsız olacak. internetten gene medyum dolunayı buldum konuşması bana güven verdi çünkü diğer medyumlar langır lungur konuşuyor ha hu diye cevap veriyor iki soru sorsan tersliyor mutlaka denk gelmişsinizdir bana efendim hanfendi gibi ibareler ile konuşulması etkiledi önce insan değer görmek istiyor elbette. o kızdan ayrılması için kaşık büyüsü yaptırdım kaşık büyüsü hem ayırma için hem bağlama için kullanılıyormuş ayırma için yapalım dedim ben ikisine bütçem uygun olmadı, bana gelsin diyede celbi muhabbet adında bir işlem önerdi yaptık, kaşık büyüsü iki gün önce netice verdi o kızdan ayrılmış facebookta gördüm bütün resimler kalkmış ilişki durumu değişmiş bu bile bana yetti aslında kaşık büyüsünün süresi kısa , celbi muhabbeti hala taşıyorum onunda olacağına inancım tam sonucunu gene buraya yazacagım yazım yayınlanırsa tabiki.

Bir önceki yazımız olan Medyumlar ve medyumluk hakkında başlıklı makalemizde medyum ali gürses, medyum ali kaya ve medyum fikriye hakkında bilgiler verilmektedir.


Kategori: Medyum Yazar: [3 Grey Star Level]
Answer #1

bu dolunay o dolunay mı bilmiyorum ibrahim beyden mi bahsediyorsunuz salihlide olan ? bende ona işlem yaptırıyorum bakalım ne olacak çok medyuma hocaya gittim bende hep benzer işlemler yaptılar sonuc alamadım sanki klasik olmuş herşey bu hocanın işlemleri çok değişik hiç benzerini görmedim daha dün aldım kargoyu bir hafta içinde sinyal verir dedi bakalım ne olacak yazarım burdan şu anki durum kızı bugun aradım kız telefonu açmadı 🙂

Answers Answered By: samet34 [ Grey Star Level]
Answer #2

iyi güzel söylüyorsunuz bende araştırıyorum olcayı aradım yurtdışındaymış yeni dönmüş işi çok birikmiş şimdi yapamazmış işlem haftaya ara dedi her yerde onun adını gördüm ona yaptırmak istedim ama bi tarafları kalkık oluyor böylelerin herhalde ne sanıyorlarsa kendılerını , kendisinede dedim parasıyla değil mi ,verdiği cevap kusura bakma bacım ben önce elimdeki işi söz verdiğim insanlara bitiririm parayla madem gidin istediğinize yaptırın ben yapmayacağım dedi nasıl bir saygısızlık bu. şu dolunayın telefon numarasını verir misiniz?

Answers Answered By: sznsn [7 Grey Star Level]
Answer #3

05370154800

Answers Answered By: icebabby [3 Grey Star Level]
Answer #4

arkadaşlar medyum dolunaya işlem başlattığımı yazmıştım çarşamba günü bugün pazar geçen hafta telefonu açmayan kız bugün beni aradı hal hatır sordu buluşmak istedi buluştuktan sonra gene yazacağım

Answers Answered By: samet34 [ Grey Star Level]
Answer #5

ruski arkadaşım sonucu buradan yazar mısınız kısa zamanda gerçekleşti mi çünkü benim de aynı sorunum var lütfen yardımcı olur musun teşekkür ederim

Answers Answered By: meral [ Grey Star Level]
Answer #6

samet bey bu kadar kısa zamanda mı gerçekleşti.şu anki durumu yazar mısınız lütfen çok ihtiyacım var ve benim hiç zamanım yok

Answers Answered By: meral [ Grey Star Level]

Yorum Yazin

Sizin Yorumlarınız

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]

MEDYUM YORUMLARI

Ülkemizde ve dünya genelinde, gerçekten spritüel güçleri olan medyumların son derece az sayıda olduklarını belirtelim. Bu özel ve büyüler konusunda yardımcı olacak insanlara ulaşmak için size yol gösteren bir adres, sitemiz medyumtavsiyeediyorum.com ve 7 gün 24 saat en güncel bilgileri alabilirsiniz. Büyülerden ve dualardan elbette yararlanabilir ve dileklerinizin, umutlarınızın gerçekleşmesi için siz de doğru insandan destek alabilirsiniz. medyum yorumları , şikayetleri ve tavsiyeleri, en güncel bilgilerle sitemizde sizlerle. Medyumlardan yardım almadan önce, kesinlikle ihmal etmeyin ve içeriğimize tıklayın. Gerçek bir medyumla çalışmak, onun sizi adeta kitap gibi okuması, tam de dertlerinize derman olacak büyü, dua, tılsım desteğini size sunması son derece olumlu olacak. Hem dileğiniz gerçekleşecek, hem de hayata çok daha olumlu bakacaksınız.

MEDYUM ŞİKAYETLERİ

Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, kısmet açma büyüleri, terk eden eşi eve getirmek için büyü, ayırma büyüleri, muhabbet büyüsü, nazarlardan ve tehlikelerden korunmak için vefkler ve tılsımlar, sağlık veren, bereket getiren dualar ve büyüler. Bunların hepsini gerçek medyumların yardımı ile yaptırabilirsiniz. Bu şekilde, dileklerinizin, hayallerinizin gerçek olması mümkün olur. Ancak, burada gerçek kelimesinin altını çiziyoruz. Doğuştan gelen geleceği görme, cinlerle ve diğer alemlere irtibat kurma yeteneklerini, dini bilgileri ve Allah inançları ile geliştiren değerli medyum kardeşlerimizden yardım almak çok önemli. Ancak, sitemizden medyum şikayetleri bölümümüzü inceleyerek, en güvenilir medyumlara ulaşmayı sakın ihmal etmeyiniz. Değerlendirmelerimiz doğruyu seçmeniz noktasında size yol gösterecek.

MEDYUM TAVSİYELERİ

Büyü konusunda destek almak isteyenler, tılsım ve vefkler, dualar ile korunmak isteyenler, sitemizden yardım alın ve en doğru medyuma ulaşın. medyumtavsiyeediyorum.com sitemiz sizin için en doğru destek olacak. En doğru medyum tavsiyeleri , bizzat deneyimleyen kişiler tarafından sitemizden yayınlanıyor. Kaşık büyüsü, ayırma büyüsü, aşk büyüsü, bağlama büyüsü ve her türlü büyü desteği alanlar, dualar ve tılsımlar konusunda yardım alanlar, hepsi de sitemizde yorumları ile sizleri bilgilendirmekteler. Gerçek medyumların sayısı elbette çok az, ülkemizin her yerine yardımcı olma yetenekleri var, ancak doğruyu bulmak çok önemlidir. Bu konuda destek size adresimizden geliyor. Belki bir medyum bir konuda örneğin aşk büyüleri konusunda çok memnun edici olabilir. Bu nedenle tavsiyeler bölümümüzü mutlaka incelemenizi öneriyoruz.