Kişiyle özel uygulama yaptıranlar lütfen okusun sabır çok önemli

yapmış olduğum kişiyle Özel çalışmanın durumunu aktarmak istiyorum buradan daha evel paylaşımda bulunmadım çünkü ben nazara inanırım arkadaşlar sizlerde buna inanin bu kadar Özel bir enerjiyi hareket etmek isterken bu kadar maneviyat gerektiren birşeye herseyi yazıp çizmek anlatmak hiç doğru değildir olayım her aşamasını yazanlar var bu maneviyata zarar verir aynı ibadet gibi bence en gizli yapılanı makbuldür sonuçta belli ruhani varlıklar var bunlarla etki sağlanacak ama gizliliğe mahremiyete kimse Önem vermiyor bu benim kendi düşüncem söylemek istedim artık benım işim tamamen. Sonlandığına gore kısaca anlatmaktan zarar gelmez diye düşünüyorum

Dört yıllık bır ilişkinin sonunda ilişkim birden bire bitti arada bırsey olmamasına rağmen karşımdaki insan bunu nefrete dönüştürürcesine bütün sosyal medya hesaplarından telefonundan heryerde beni engelledi iletişimi sıfırladı, arada başka birisi yoktu ama yakın çevresine asla dönmeyeceği şekilde konuşuyordu benimki egosu şok güçlü gururlu asla tükürdüğünü yalamam cinsinden olduğu için zor olacağını tahmin ediyordum olcay beye gene de kişiyle özel çalışma yaptırdım uygularlar yapılırken hiç bır gelişme olmadı sürekli olcay beye ne zaman gelişme olacak diye soruyordum o da uygulamalar bittikten sonra on gündür ortalama diyordu uygulama bitti bakım yapılacak diye beklerken bu işlemşn bakımı olmaz vefkin olur ama bunun olmaz bunda zaten ortalama etkileşim zamanı on gündür dedi ben iyice çıkmazsa girdim günleri saymaya başladım ama hiçbir gelişme yoktu ,on gün oldu bir kere bile beni arayan soran yoktu olcay bey bakım yapacağız kontrol zamanı geldi dedi kontrol etti sorun yok olacak dedi sonuçta ortalama zamanlardır dedi umudum Kırıldı aradan altı gün daha geçti ve mucize gerçekleşti benimde bulunacağımı bile bile bir arkadaş ortamımıza geldi kendisi orada selamlaştık Akşamın sonunda da barıştık bu aşamada özelime Çok girmek istemiyorum sonuçta bır bahane buldu ve bu surenın sonunda benimle iletişim sağladı ve barıştık arkadaşlar diyeceğim umudunuzu kaybetmeyin olcay bey bazen geç cevap verebiliyorl çok net Konuşuyor bu insanı biraz gerebiliyor ama mutlaka cevap veriyor çok mutluyum sizlerede ısık olmak adına paylaşıyorum umarım yayınlanır bu ARada kişiyle Özel uygulamam toplamda sonuç alma sürem balından sonuna 28 gün oldu ( kargo ulaştıktan sonra )

Bir önceki yazımız olan Medyum Olcay PAPAZ BÜYÜSÜNDEN SONUÇ ALDIM 0532 367 13 25 başlıklı makalemizde kesin sonuç veren büyü, papaz büyüsü nasıl yapılır ve papaz büyüsü sonuçları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

sabredendervis
Bu makale sabredendervis tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Vefki
Yazdır
Bu sayfaya 776 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

18 Evet
16 Hayır

“Kişiyle özel uygulama yaptıranlar lütfen okusun sabır çok önemli” için 11 yorum var.

  1. Kisiye özel uygulamada tam olarak ne yapiliyor lütfen aciklarmisin nolur acil cevap yazin cok önemli

  2. @swmdxb canım seni de takip ediyorum. Biz hap aynı dönemiz:) umarım çok güzel haberler verirsin bize sen de:)

  3. Barıştık derken şuan sevgilimisiniz, yoksa bende aynı durumdayım ama biz küs değiliz aynı iş yerindeyiz

  4. Hayir kisiye gore okumalari ve islemleri var. Kesinlikle buyu degil dua

  5. Canim cok sevindim senin adina. Benimde iliskim ayniii senin gibi yasandi ve ayni sekilde bitti.. bnm okumalarim bitmedi. Adetliyken okuyanbildin mi? Üzerinde tasidin mi ?

  6. mutluluklar gözün aydın güzel kardeşim… rabbim devamına erdirsin inşallah… her şey daha güzel olur inşallah…darısı vefkin sonucu bekleyen arkdaşların başına:)

  7. ne mutlu size gozunuz aydin, Rabbim bekleyen herkesi dilegine tez zamanda kavustursun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.