reklam3
reklam3

kısmet açma çalışmasını medyum olcaya yaptırdım

merhaba iş hayatımda başarısızlıkların ardı arkası kesilmez olmuş zamanlarda işleri ras getirmek amacı ile kendimce bu yola baş koydum 39 yaşındayım artık hayatımda belirli bir seviyeye kendimi taşımışım diye hüzünlendim bundan sonra attığım adımların beni doğru yola götürmesi gerektiğini düşünüyordum ama bir baht söz konusu kaderim de olanın birazda insanın elinde olduğuna inanırım yapılcak herşeyi denerken medyum olcay internetten okudum ayrıca daha önce hiç evlenmedim tek başıma yaşlanmak da istemiyorum nu konuları konuştum kendisi ile tavsiyeleri oldu ilk adım olarak kısmet açma çalışması denemek istedim ayrıca bir eşim olsun istiyorum çevremde adaylar vardı olcay beyin dediklerini harfiyen uyuyorum bide bu eşim olursa artık sözümden dışarı çıksın bana yük olsun istemiyorum bana bağlı olsun işlerim ikinci aşama olarak başka bir çalışma yapacağız belirli bir kişi olamdığı için şimdide karar veremez oldum dükkanda bir bütçe yaptım gelirimde yüklü bir artış oldu düzenli ödemelerim artması biraz beni sevindirirken etrafımdaki insanların bana yönlenmelirine şahhit oldum şimdi kısmetller çoğaldı derler ya kahve fallarım bile taşıyor gerçekten bu işin esprisi ama hissetmek apayrı olcay hocanın gönderdiği vefkin etkisini ilk günden beri hissediyorum tavsiyeler başarılı oldu elinden geleni yapan biri kibar konuşması var telefonla yardımcı oldu bende ankaradayım ama yanına gitmeme gerek kalmadı kargo ile gönderdi malzemeleri denemek isteyen varsa ben puanım geçer not başarı buldum adım adım bana yardımcı oluyor işlemler bittti ama yinede arada fikir almak için arıyorum bir çalışma daha yaptıracam aşk büyüsü veya bağlama çalışması herşey belli olsun kararımı verceğim yine medyum olcaydan şaşman kendisine güvenimi kazandı

iyi akşamlar

 

Bir önceki yazımız olan Salih hocanın rahmani cinleri başlıklı makalemizde samsunlu salih hoca hakkında bilgiler verilmektedir.


Kategori: Medyum Şikayetleri Yazar: [1 Grey Star Level]
Answer #1

ankarada evet olcay bey ile görüşenler var sizin gibi başarılı sonuç alan paylaşımlarda olmuş internetde okumak mümkün fakat kısa sürede netice alamamaktan korkuyorum bende

Answers Answered By: kral [ Grey Star Level]

Yorum Yazin

Sizin Yorumlarınız

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]

MEDYUM YORUMLARI

Ülkemizde ve dünya genelinde, gerçekten spritüel güçleri olan medyumların son derece az sayıda olduklarını belirtelim. Bu özel ve büyüler konusunda yardımcı olacak insanlara ulaşmak için size yol gösteren bir adres, sitemiz medyumtavsiyeediyorum.com ve 7 gün 24 saat en güncel bilgileri alabilirsiniz. Büyülerden ve dualardan elbette yararlanabilir ve dileklerinizin, umutlarınızın gerçekleşmesi için siz de doğru insandan destek alabilirsiniz. medyum yorumları , şikayetleri ve tavsiyeleri, en güncel bilgilerle sitemizde sizlerle. Medyumlardan yardım almadan önce, kesinlikle ihmal etmeyin ve içeriğimize tıklayın. Gerçek bir medyumla çalışmak, onun sizi adeta kitap gibi okuması, tam de dertlerinize derman olacak büyü, dua, tılsım desteğini size sunması son derece olumlu olacak. Hem dileğiniz gerçekleşecek, hem de hayata çok daha olumlu bakacaksınız.

MEDYUM ŞİKAYETLERİ

Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, kısmet açma büyüleri, terk eden eşi eve getirmek için büyü, ayırma büyüleri, muhabbet büyüsü, nazarlardan ve tehlikelerden korunmak için vefkler ve tılsımlar, sağlık veren, bereket getiren dualar ve büyüler. Bunların hepsini gerçek medyumların yardımı ile yaptırabilirsiniz. Bu şekilde, dileklerinizin, hayallerinizin gerçek olması mümkün olur. Ancak, burada gerçek kelimesinin altını çiziyoruz. Doğuştan gelen geleceği görme, cinlerle ve diğer alemlere irtibat kurma yeteneklerini, dini bilgileri ve Allah inançları ile geliştiren değerli medyum kardeşlerimizden yardım almak çok önemli. Ancak, sitemizden medyum şikayetleri bölümümüzü inceleyerek, en güvenilir medyumlara ulaşmayı sakın ihmal etmeyiniz. Değerlendirmelerimiz doğruyu seçmeniz noktasında size yol gösterecek.

MEDYUM TAVSİYELERİ

Büyü konusunda destek almak isteyenler, tılsım ve vefkler, dualar ile korunmak isteyenler, sitemizden yardım alın ve en doğru medyuma ulaşın. medyumtavsiyeediyorum.com sitemiz sizin için en doğru destek olacak. En doğru medyum tavsiyeleri , bizzat deneyimleyen kişiler tarafından sitemizden yayınlanıyor. Kaşık büyüsü, ayırma büyüsü, aşk büyüsü, bağlama büyüsü ve her türlü büyü desteği alanlar, dualar ve tılsımlar konusunda yardım alanlar, hepsi de sitemizde yorumları ile sizleri bilgilendirmekteler. Gerçek medyumların sayısı elbette çok az, ülkemizin her yerine yardımcı olma yetenekleri var, ancak doğruyu bulmak çok önemlidir. Bu konuda destek size adresimizden geliyor. Belki bir medyum bir konuda örneğin aşk büyüleri konusunda çok memnun edici olabilir. Bu nedenle tavsiyeler bölümümüzü mutlaka incelemenizi öneriyoruz.