Kısmetimi Dolunay Hoca açtı

İyi geceler hepinize. Ben hiç bugünleri göreceğimi düşünmezdim ama Medyum Dolunay sayesinde hayatım bambaşka bir yöne gitti. Ona 5 ay önce gittiğimde depresyondaydım, artık ne yapcağımı da bilmiyordum. Ben eli yüzü düzgün, ailesi iyi ve okulunu yeni bitirmiş bir kızım. Bugüne kadar hayatım iyi olsun diye elimden geleni yaptım. Arkadaşlarım da beni severler. Yani bir erkeğin beni istememesi sırtını dönmesi için bir sebep göremiyorum. Ama nedense bugüne kadar kimden hoşlansam hep bir araz çıktı ve olmadı. Geçen sene bizim okula son sınıfta gelen bir çocuk var, ona deliler gibi aşık oldum. Önceleri çocuk benle ilgileniyordu sonra o da olmadı ve başkasına gitti. Dolunay hocaya gidip bunları anlattığımda kısmetimin kapalı olduğunu ve bana kısmet açma büyüsü yapacağını söyledi.
Medyum Dolunay Hoca’ya ücretini yatırdıktan sonra 2 hafta bekledim. Zaten bana bu uygulamanın biraz zaman alacağını da söylemişti. Şimdi bu yazacağıma belki inanmayacaksınız ama siz bilirsiniz, ben gerçekten soğrları yazıyorum. Büyüyü yaptırdıktan sonraki 16. gün tanıştığım çocukla şu an nişanlıyım!!!!!
Oluyormuş işte, ben de evleniyorum sonunda. Nişanlılık süremizi çok uzatmamaya karar verdik ve Ekim sonu evleneceğiz. Bunun sebebi de Dolunay Hoca’dır. Eğer siz de kısmetinizin kapalı olduğunu düşünüyor şanssız hissediyorsanız mutlaka onunla görüşün. Darısı başınıza, iyi geceler herkese

Kategori: Tavsiye Ediyorum Yazar: [1 Grey Star Level]

Yorum Yazin

En Son Yorumlar

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]