Kocanın Karısından Soğuması İçin Dua

Bu vefk çalışması ile sevmediğiniz size kötü davranan eşinizi tıpkı bir yemekten soğur gibi soğuması için yapılan etkili bir vefk çalışmasıdır.İki kişiyi birbirinden soğutmak uzak tutmak için hazırlanan uygulamalardır.Soğutma büyüsü olarak bilinen bu uygulama karı-koca özelliklede eşlerine kötü daranan şiddet uygulayan kocaların ani bir karar vererek evlerinden uzaklaşması evlerine olan hislerinin yok olması ve eşlerinden uzaklaşıp onların huzura kavuşması için yapılan büyü uygulamasıdır.

Hayatı boyunca sizi sevdiğini söyleyen kocanız anlık bir hükümle sizden soğuduğunu ve ayrılmanın gerçek olacağını söylüyorsa soğutma büyüsünden şüphelenmek gerekir. Tabiki her soğumayı duası veya vefk çalışmalarını büyüye bağlantı kurmak gerçek değildir.Fakat ,büyünün varlığını ve tesirini yok sayarak ilişkisi biten,ayrılan bir bir sürü sevgilinin, karı-kocanın meydana geldiğini da unutmamak gerekir.

Bazen çiftlerden birinin eşlerinin kendisinden soğuması ve uzaklaşması amaçlı beraber meydana geldiği kişiye soğutma büyüsü yaptığı da bilinmektedir.Eşler içinde yapılmış olan bu soğutma büyüsü bir sürü etkilidir ve karı- koca içinde hiç bir bağ kalmamasını sağlayarak boşanmaya civarı giden neticeler doğurur. Bu benzeri vaziyetlerde eşinizin sizden soğumasını imkanı sunan büyüler bozularak ilişki normale döndürülmelidir.Yapılmış Olan bu büyünün üzerinden vakit geçtikçe bozulması zorlaşır.En kısa müddette büyü bozulmalıdır.

Bismillahi’rrahmani’rrahîm. innî mütevekkillin bikefhi külli şey’in müvelli ve ma ye-hutu bihi şefkatüa kalbî fi emânikee’lmah-fûzu min külli’l-hurufa kusurun ve râî ma’-karan ve Âyete’l-Kürsiyyi tehutu bî kemâ ehatat el-meiket bimedhineti Resû-lillahi sallallahu aleyhi ve selleme. Allahu innî es’elüke bihakki hazihi’l-esâi’l-ferdiyyeti ve ilahiyyeti… ” er rahmânu a’le’l-arşi’s-tevâ” eğisnî min cenîi ma ehafu ve ühziru “fese-yekfîkehümullahu ve hüve’s-semi’ul-Alîm” Bu hicabı yedikez okuduktan sonra kırk yedi kez de şu mübarek âzîmeti oku:

sogutma-duasi

Kategori: Aşk Vefki Yazar: [12 Grey Star Level]

Yorum Yazin

En Son Yorumlar

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]