Medyum Ali Değirmenci Ve Sahtekarlığı

Medyum dediğimiz insanlar insanların sıkıntılarına dertlerine bir şekilde çözüm bulan insanlardır. Fakat bir internet adresinde okuduğum bir medyumcu hakkında yaptığı sahtekarlıkları sizlere de anlatmak istiyorum sizler de bilgilenin ve sahte medyumcuların farkına varın. Bir teyzekızını medyum Ali Değirmenci denilen kişinin yanına götürüyor. Götürmesindeki amaç kaşık büyüsü yaptırmak için ve kocasıyla arasında bazı problemler ve bu problemler yüzünden kocası sürekli çekip gittiğini yazan teyze medyum Ali Değirmenci tarafından dolandırıldığını yazmış.
Mağdur durumda olan teyze kaşık büyüsü ile kızıma değişik vaatler veren bu adamı Allah’a havale ettiğini yazan teyze yaptığı uygulamanın 1 hafta içinde yapılan kişiye etkisini göstereceğini söyleyen medyum Ali Değirmenci dedikleri adam sahtekarlıklarına bir yenisini ekleyerek insanların vaatleriyle oynayarak Allah, kitap diyerek insanları kandırmayı başarmıştır. Yazısının devamında kendilerinden 750 TL alan medyum Ali Değirmenci dedikleri adama kendim yandım sizde yanmayın diyerek acısını dile getirmiştir. İnsanlara böyle sahtekarlıklar yaparak para kazanan medyumcuları Allaha havale ediyorum.
İnsanların böyle menfaati için para kazanan insanları sizlerde bilgilenin diye anlatmak istedim. Medyum Ali Değirmenci ve sahtekar çetesi insanlara numaradan çeşitli uygulamalar yaparak bazı duyduğum kişilerden böyle uygulamalar yaparak sonrasında hiç bir şey olamadığını söyleyen insanlara medyum Ali Değirmenci dedikleri adamın medyum olmadığını ve sahtekar ve dolandırıcı bir insan olduğunu söylediler. Sizde eğer ki bir medyumcuya gidecekseniz gerçekten iyice araştırıp öyle gitmelisiniz.

Bir önceki yazımız olan Samsunlu Salih Hoca Hakkında Uyarı ! başlıklı makalemizde Samsunlu Salih Hoca Hakkında Uyarı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

abay
Bu makale abay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum
Yazdır
Bu sayfaya 1772 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

7 Evet
6 Hayır

“Medyum Ali Değirmenci Ve Sahtekarlığı” için 2 yorum var.

  1. Medyum,cin gelecek gecmıs bunlar bana cok uzak ve hıcbırsey ıfade etmeyen inanıslardı ta ki Ali degermenci hoca ıle tanısana dek.Birgun bayanın bırısıne buyu yapmak ve baglamak uzerıne Ali degermenci hocanın namını anlatan cevremdekı arkadaslar, aynı zamanda Ankara da baska bır hocanın adınıda kullandılar. Önce dıger hocaya gıttım oda Ali hocayı tanıyormuş.Ona Ali hocaya bahsettıgım buyu ıcın gıttıgımı soyledım oda, bana Ali hoca bu ısı yapamazsa kımse yapamaz dedı hatta, Ali hocanın cınler bununkılerı sıkıstırmısmı ne oyle bırsey anlatdı acıkcası tırsdı gıbı geldı bana. Gıttım Ali hocanın yanına yaptırdım buyuyu.O zaman yurtdısından ızınlı gelmısdım. Bana dedı buyu yaptırmak ısteyecegın kısı ıcın al bır cıkolota okuyum dedı, aldım cıkolotayı okudu,dıger ufak tefek ıslerden bahsetmıyorum.Gıttım yurtdısa ıkram ettım, ozellıkle yedıgını gor dedı, gordum.Sonra hersey degısdı yurtdısından geldık, tekrar ıs arıyorduk yok boyle bır tesadufki geldıkden 1 ay sonra ıkımızde Ukraynaya gıttık. O bayan ana fırmaya ben, taserona orda bulusduk, gorusduk ve kısacası hocadan yaptırmak ıstedıgım buyunun etkısı kendını apacık gosterdı. Aradan 7 yıl gectı bırdaha o ulkeye ıs cıkmadı. Hanı bugun denk gelsek aynı ulkeye gıtsek normal karsılarım ama, buyu yaptırdıgım zaman aynı ulke aynı fırmaya tesaduf dıyorsanız varın tesaduf deyin ama, ben buna hocanın gucu ve yol yapması dıyorum.İster inanın ıster ınanmayın ben hocada bu gucu gordum. tlf bırakabılırım,yada bırakın ben ararım ıstedıgınız kısıyle yuz yuzude anlatabılırım. Kardesım degıl, babam degıl sagolsun yardımcı oldu. Baska arkadaslarıda goturdum, bılınmeyecek kılıt ve nokta atısları yapıyor. Kısının anasının bıle oglu hakkında bılmedıgı yapısını yuzune soyluyor. Ali hocada yıllarını vermıs 30 kusur yıldır bu ısı yapıyor, en buyuk hocalardan ılmını almıs kı, bu hoca gercekden isi bılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.