reklam3
reklam3
medyum

MEDYUM ARTİN E KESİNLİKLE İNANMAYIN.

HALAMIN KIZININ EŞİ ALKOL VE KUMAR ALIŞKANLIĞI VARDI. ELDE AVUÇTA NE VARSA HEPSİNİ HARCIYORDU. HALAMIN MEDYUM ARTİNİ BULMUŞ. KİŞİYE ÖZEL İŞLEM YAPICAM AMA KESİN ÇÖZÜM DEMİŞ.O KADAR PARA ÖDEDİ AMA HİÇ BİR FAYDA GÖREMEDİK. İŞİN DAHA ÖNEMLİ YANI PARAYI ALDIKTAN SONRA MEDYUM ARTİN HALAMIN KIZINI ENGELLEDİ. TAM BİR VURGUNCU YANİ. RESMEN KANDIRILDIK. KESİNLİKLE BU ADAMA KANMAYIN. BİZ KANDIRILDIK.

Bir önceki yazımız olan ÇOK ACİL YARDIMA İHTİYACIM VAR. AKLIM İYİCE KARIŞTI. LÜTFEN DENEYİMİ OLANLAR BANA YAZSIN. başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Kategori: Medyum Şikayetleri Yazar: [2 Grey Star Level]
Answer #1

ALMİRA HANIM HALANIZIN KIZINA MEDYUYM OLCAY HOCAYI ÖNERİRİM BEN. BEN BİR ÇOK KİŞİNİN TAVSİYESİ ÜZERİNE KARDEŞİM İÇİN ARADIM OLCAY HOCAYI. BİZİM KOMŞUMUZ ÖNERMİŞTİ. ONLAR ÇOK AYDASINI GÖRDÜ, KOMŞUNUN KIZI OLCAY HOCA SAYESİNDE NORMAL HAYATINA DÖNDÜ. BEN ŞAHİDİM OLANLARA. KIZ HEBA OLCAKTI BİR NAMUSSUZ ADAMIN ELİNDE. OLCAY HOCA KIZI KURTARDI. SONRA BENZERİ BİR DURUMU BİZ YAŞADIK. ERKEK KARDEŞİM NEREDEYSE BİR KIZ YÜZÜNDEN CANINDAN OLACAKTI. ALLAH RAZI OLSUN OLCAY HOCA SAYESİNDE KURTARDIK. SİZ DE OLCAY HOCAYI ARAYIN. ÖYLE SİZİN ARTİN GİBİ PARACI BİR ADAM DEĞİL OLCAY HOCA. BİZİM ÖYLE ÇOK PARAMIZ YOKTU. OLCAY HOCA PARA SORUN DİİL BU DURUMDA TABİKİ YARDIMCI OLURUM DEDİ. EĞER HALANIZIN KIZI HALA ÇÖZÜM ARIYORSA VE İYİ BİR HOCAYA DANIŞMAK İSTİYORSA BEN KESİNLİKLE OLCAY HOCA DERİM. NUMARASINI DA YAZAYIM. 05323671325.

Answers Answered By: sabah [3 Grey Star Level]
Answer #2

ben de eşim için iyi bir medyum arıyordum. medyum olcay hocayı buldum. eşim bana sürekli güzel değilsin artık, kadınlığını yititdin deyip duruyordu. çok inciniyor, çok üzülüyordum. sonra medyum olcay hocayı buldum. daha 20 gün önce eşime şirin gözükmem için celp işlemi yaptı. eşim iki gün önce bana bugün ne güzelsin öyle, güzel karım benim diye beni öptü. walla faydası oldu sanırım. iki gündür eşim daha farklı bakıyor bana. daha 20 gün oldu ama faydasını gördüm. çok mutlu oldum. biraz daha geçin sonucu yazacağım mutlaka. tam etki için 1 ay demişti medyum olcay hoca. sağolsun. ben çok memnun kaldım.

Answers Answered By: sirma [ Grey Star Level]

Yorum Yazin

Sizin Yorumlarınız

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]

MEDYUM YORUMLARI

Ülkemizde ve dünya genelinde, gerçekten spritüel güçleri olan medyumların son derece az sayıda olduklarını belirtelim. Bu özel ve büyüler konusunda yardımcı olacak insanlara ulaşmak için size yol gösteren bir adres, sitemiz medyumtavsiyeediyorum.com ve 7 gün 24 saat en güncel bilgileri alabilirsiniz. Büyülerden ve dualardan elbette yararlanabilir ve dileklerinizin, umutlarınızın gerçekleşmesi için siz de doğru insandan destek alabilirsiniz. medyum yorumları , şikayetleri ve tavsiyeleri, en güncel bilgilerle sitemizde sizlerle. Medyumlardan yardım almadan önce, kesinlikle ihmal etmeyin ve içeriğimize tıklayın. Gerçek bir medyumla çalışmak, onun sizi adeta kitap gibi okuması, tam de dertlerinize derman olacak büyü, dua, tılsım desteğini size sunması son derece olumlu olacak. Hem dileğiniz gerçekleşecek, hem de hayata çok daha olumlu bakacaksınız.

MEDYUM ŞİKAYETLERİ

Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, kısmet açma büyüleri, terk eden eşi eve getirmek için büyü, ayırma büyüleri, muhabbet büyüsü, nazarlardan ve tehlikelerden korunmak için vefkler ve tılsımlar, sağlık veren, bereket getiren dualar ve büyüler. Bunların hepsini gerçek medyumların yardımı ile yaptırabilirsiniz. Bu şekilde, dileklerinizin, hayallerinizin gerçek olması mümkün olur. Ancak, burada gerçek kelimesinin altını çiziyoruz. Doğuştan gelen geleceği görme, cinlerle ve diğer alemlere irtibat kurma yeteneklerini, dini bilgileri ve Allah inançları ile geliştiren değerli medyum kardeşlerimizden yardım almak çok önemli. Ancak, sitemizden medyum şikayetleri bölümümüzü inceleyerek, en güvenilir medyumlara ulaşmayı sakın ihmal etmeyiniz. Değerlendirmelerimiz doğruyu seçmeniz noktasında size yol gösterecek.

MEDYUM TAVSİYELERİ

Büyü konusunda destek almak isteyenler, tılsım ve vefkler, dualar ile korunmak isteyenler, sitemizden yardım alın ve en doğru medyuma ulaşın. medyumtavsiyeediyorum.com sitemiz sizin için en doğru destek olacak. En doğru medyum tavsiyeleri , bizzat deneyimleyen kişiler tarafından sitemizden yayınlanıyor. Kaşık büyüsü, ayırma büyüsü, aşk büyüsü, bağlama büyüsü ve her türlü büyü desteği alanlar, dualar ve tılsımlar konusunda yardım alanlar, hepsi de sitemizde yorumları ile sizleri bilgilendirmekteler. Gerçek medyumların sayısı elbette çok az, ülkemizin her yerine yardımcı olma yetenekleri var, ancak doğruyu bulmak çok önemlidir. Bu konuda destek size adresimizden geliyor. Belki bir medyum bir konuda örneğin aşk büyüleri konusunda çok memnun edici olabilir. Bu nedenle tavsiyeler bölümümüzü mutlaka incelemenizi öneriyoruz.