medyum artine ayırma büyüsü yaptırdım. hala bekliyorum

sevgilim 2 yıllık ilişkimizi bir kenara atıp eski sevgilisine garip bir şekilde geri döndü. bizim aramızda hiç bir sorun yokken hem de. öyle birden bire ortada bıraktı beni. eski sevgilisine geri döndüğünü öğrendim. bir anlam veremedim. biz artık evlenmeyi planlıyorduk. beni ortada öylece bıraktı. yaşadığım travmayı anlatmam mümkün değil. medyum artini buldum. sevgilime eski sevgilisi tarafından bağlama büyüsü yapıldığını söyledi ve ayırma büyüsü yapmamız lazım dedi. ben de inandım yaptırdım. 1,5 ay oldu hala etkisini, bir faydasını göremedim. arıyorum medyum artin bekle diyor. acaba bu kadar uzun mu sürer yapılan ayırma büyüsünün etkisini göstermesi? yoksa yaptığı büyü mü bir işe yaramadı.

Kategori: Ayırma Vefki Yazar: [2 Grey Star Level]
Answer #1

şehrazat hanım ben de medyum artine sevgilim için bağlama büyüsü yaptırmıştım. çünkü sevgilim benden soğuduğunu, ilişkimize biraz ara vermemiz gerektiğini söylüyordu. hem de sebepsiz yere. ama biz aynı evi paylaşıyor ve 1 yılı aşkındır güzel bir ilişki götürüyorduk. birbirimizi de çok seviyorduk. düşünün sevgilim işten eve benden önce geldiyse ben yokum diye eve girmiyor aşağıda bahçede beni bekliyordu. ama bu adam birden benden soğuduğunu söyledi. çok üzüldüm. günlerce ağladım. bir arkadaşım bu medyum artini söyledi. aşka, bağlama büyüsü yaptı sevgilime. 3 ay bekledim resmen çin işkencesi gibi. ama hiç bir faydasını göremedim. melesef ilişkim bitti. tekrar geriye dönmedi sevgilim. ben 3 ay boyunca sadece bekledim ve sevgilimi kaybettim. öyle beklemek yerine birşeyler yapsaydım belki sevdiğim adamı kaybetmezdim. yani medyum artine inandım ve yanıldım. kandırıldım. siz aynı hataya düşmeyin. medyum artin bir zaman sonra telefonlarınıza doğru dürüst cevap vermez olacak. yada sadace bekleyin diye mesaj atacak size eminim ki. çünki ben bunları yaşadım. siz aynı hataya düşmeyin ve kanmayın lütfen. daha iyi bir hoca bulun. ben kesinlikle bir faydasını görmedim medyum artinin.

Answers Answered By: songul1 [ Grey Star Level]
Answer #2

yazdıklarınızı okuyunca ben de yazmak istedim. araştırma içerisindeyim. sevgilimle aynı bölümde okuyoruz ve 1. sınıftan beri beraberiz. onu çok seviyorum ve kaybetmek istemiyorum.ama hayatında benim olduğumu bile bile bir çok kız sevgilime asılıyor. sevgilim çok yakışıklı ve karizmatik bir adam. bu durum beni çok yoruyor. hatta bir iki kez hafifi flörtöz davranışlar da gözledim sevgilimde. gözü benden başkasını görmesin diye bağlama büyüsü yaptırmaya karar verdim. medyum süleymanı aradım. sevgilime bağlama büyüsü yaptı. 1 ayı geçti yaptıralı bir faydasını görmedim. aradığımda medyum süleyman da bekle diyor. ama 1 ayda etkisini görürsün demişti. sevgilin senin yanından ayrılmak istemeyecek hep seni arayacak, senden başkasına asla bakmayacak demişti. hiç de öyle değil. sevgilim hala kızlarla flörtöz haller içinde. ben de boşa harcadım diye düşünüyorum.

Answers Answered By: sevinc1 [ Grey Star Level]
Answer #3

ben de medyum süleymana eşim için dil bağlama büyüsü yaptırdım ama bir faydasını göremedim. eşim çok inatçı bir adam, çok negatif. herşeye kızar,öfkeli.iyi desen kötü anlar, kötü desen kızar. ben de yoruldum artık. herşeye patlamasına, sürekli beni kırmasına dayanamıyorum. medyum süleymanı buldum. dil bağlama büyüsü yaptı. 4 ay oldu hala bir etkisini göremedim. medyum süleymana boşa para verdim yani. sürekli bana da bekle dedi durdu. şimdi telefonlarıma bile cevap vermiyor. iyi bir hoca araştırıyorum ben de. ama artık boşa para vermek, umut etmek istemiyorum. işinin ehli etkili bir hoca bulmam lazım. eşim çok kırıcı artık çünki. böyle giderse evliliğim yıkılacak.

Answers Answered By: gulce2 [ Grey Star Level]
Answer #4

arkadaşlar medyum olcay hocayı tavsiye ederim. baktım okudum tüm yazılanları. ben sevgilimle problemler yaşıyordum. çok sevdim, çok emek verdim bu adama ben. ama çok bencil, çok zalim bir yapısı vardı. ne yapsan onun için normaldi. asla kadir kıymet bilmezdi sevdiğini göstermezdi. 3 yıldır emek veriyorum. çok sevdim, çok aşık oldum ne yapayım kopamadım. ama böyle biri ile birlikte olmak çok yorucu. ayrıca artık evlenmek de istiyordum. sağolsun medyum olcay hoca aşk büyüsü yaptı bize. sevgilim çok değişti. üstüme titrer oldu. artık onun için bir bardak su getirsem teşekkür ediyor, ellerimi öpüyor. benim kıymetimi biliyor. keşke daha önceler de bulsaymışım olcay hocayı. ağzımla kuş tutsam bir sağol demezdi ki hayatında ne badireler vardı maddi manevi hep yanında oldum ben bu adamın. insan ufacıkkıymet görmek istiyor tabi. olcay hoca sayesinde hepsi çözüldü. tek taşımı da aldı sevgilim. yani evlenme teklif etti. şükürler olsun. ben kesinlikle olcay hocayı tavsiye ederim size. ben çok memnun ve mutluyum.bunu da olcay hocaya borçluyum. numarası 05323671325. umarım sizlere bir faydam olur. ben çok faydasını gördüm olcay hocanın.

Answers Answered By: zerrin2 [ Grey Star Level]

Yorum Yazin

En Son Yorumlar

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]