reklam3
reklam3
medyum

medyum artine ayırma büyüsü yaptırdım. hala bekliyorum

sevgilim 2 yıllık ilişkimizi bir kenara atıp eski sevgilisine garip bir şekilde geri döndü. bizim aramızda hiç bir sorun yokken hem de. öyle birden bire ortada bıraktı beni. eski sevgilisine geri döndüğünü öğrendim. bir anlam veremedim. biz artık evlenmeyi planlıyorduk. beni ortada öylece bıraktı. yaşadığım travmayı anlatmam mümkün değil. medyum artini buldum. sevgilime eski sevgilisi tarafından bağlama büyüsü yapıldığını söyledi ve ayırma büyüsü yapmamız lazım dedi. ben de inandım yaptırdım. 1,5 ay oldu hala etkisini, bir faydasını göremedim. arıyorum medyum artin bekle diyor. acaba bu kadar uzun mu sürer yapılan ayırma büyüsünün etkisini göstermesi? yoksa yaptığı büyü mü bir işe yaramadı.

Bir önceki yazımız olan kUZENİMİ OLCAY HOCANIN AYIRMA BÜYÜSÜ KURTARDI. başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Kategori: Ayırma Vefki Yazar: [2 Grey Star Level]
Answer #1

şehrazat hanım ben de medyum artine sevgilim için bağlama büyüsü yaptırmıştım. çünkü sevgilim benden soğuduğunu, ilişkimize biraz ara vermemiz gerektiğini söylüyordu. hem de sebepsiz yere. ama biz aynı evi paylaşıyor ve 1 yılı aşkındır güzel bir ilişki götürüyorduk. birbirimizi de çok seviyorduk. düşünün sevgilim işten eve benden önce geldiyse ben yokum diye eve girmiyor aşağıda bahçede beni bekliyordu. ama bu adam birden benden soğuduğunu söyledi. çok üzüldüm. günlerce ağladım. bir arkadaşım bu medyum artini söyledi. aşka, bağlama büyüsü yaptı sevgilime. 3 ay bekledim resmen çin işkencesi gibi. ama hiç bir faydasını göremedim. melesef ilişkim bitti. tekrar geriye dönmedi sevgilim. ben 3 ay boyunca sadece bekledim ve sevgilimi kaybettim. öyle beklemek yerine birşeyler yapsaydım belki sevdiğim adamı kaybetmezdim. yani medyum artine inandım ve yanıldım. kandırıldım. siz aynı hataya düşmeyin. medyum artin bir zaman sonra telefonlarınıza doğru dürüst cevap vermez olacak. yada sadace bekleyin diye mesaj atacak size eminim ki. çünki ben bunları yaşadım. siz aynı hataya düşmeyin ve kanmayın lütfen. daha iyi bir hoca bulun. ben kesinlikle bir faydasını görmedim medyum artinin.

Answers Answered By: songul1 [ Grey Star Level]
Answer #2

yazdıklarınızı okuyunca ben de yazmak istedim. araştırma içerisindeyim. sevgilimle aynı bölümde okuyoruz ve 1. sınıftan beri beraberiz. onu çok seviyorum ve kaybetmek istemiyorum.ama hayatında benim olduğumu bile bile bir çok kız sevgilime asılıyor. sevgilim çok yakışıklı ve karizmatik bir adam. bu durum beni çok yoruyor. hatta bir iki kez hafifi flörtöz davranışlar da gözledim sevgilimde. gözü benden başkasını görmesin diye bağlama büyüsü yaptırmaya karar verdim. medyum süleymanı aradım. sevgilime bağlama büyüsü yaptı. 1 ayı geçti yaptıralı bir faydasını görmedim. aradığımda medyum süleyman da bekle diyor. ama 1 ayda etkisini görürsün demişti. sevgilin senin yanından ayrılmak istemeyecek hep seni arayacak, senden başkasına asla bakmayacak demişti. hiç de öyle değil. sevgilim hala kızlarla flörtöz haller içinde. ben de boşa harcadım diye düşünüyorum.

Answers Answered By: sevinc1 [ Grey Star Level]
Answer #3

ben de medyum süleymana eşim için dil bağlama büyüsü yaptırdım ama bir faydasını göremedim. eşim çok inatçı bir adam, çok negatif. herşeye kızar,öfkeli.iyi desen kötü anlar, kötü desen kızar. ben de yoruldum artık. herşeye patlamasına, sürekli beni kırmasına dayanamıyorum. medyum süleymanı buldum. dil bağlama büyüsü yaptı. 4 ay oldu hala bir etkisini göremedim. medyum süleymana boşa para verdim yani. sürekli bana da bekle dedi durdu. şimdi telefonlarıma bile cevap vermiyor. iyi bir hoca araştırıyorum ben de. ama artık boşa para vermek, umut etmek istemiyorum. işinin ehli etkili bir hoca bulmam lazım. eşim çok kırıcı artık çünki. böyle giderse evliliğim yıkılacak.

Answers Answered By: gulce2 [ Grey Star Level]
Answer #4

arkadaşlar medyum olcay hocayı tavsiye ederim. baktım okudum tüm yazılanları. ben sevgilimle problemler yaşıyordum. çok sevdim, çok emek verdim bu adama ben. ama çok bencil, çok zalim bir yapısı vardı. ne yapsan onun için normaldi. asla kadir kıymet bilmezdi sevdiğini göstermezdi. 3 yıldır emek veriyorum. çok sevdim, çok aşık oldum ne yapayım kopamadım. ama böyle biri ile birlikte olmak çok yorucu. ayrıca artık evlenmek de istiyordum. sağolsun medyum olcay hoca aşk büyüsü yaptı bize. sevgilim çok değişti. üstüme titrer oldu. artık onun için bir bardak su getirsem teşekkür ediyor, ellerimi öpüyor. benim kıymetimi biliyor. keşke daha önceler de bulsaymışım olcay hocayı. ağzımla kuş tutsam bir sağol demezdi ki hayatında ne badireler vardı maddi manevi hep yanında oldum ben bu adamın. insan ufacıkkıymet görmek istiyor tabi. olcay hoca sayesinde hepsi çözüldü. tek taşımı da aldı sevgilim. yani evlenme teklif etti. şükürler olsun. ben kesinlikle olcay hocayı tavsiye ederim size. ben çok memnun ve mutluyum.bunu da olcay hocaya borçluyum. numarası 05323671325. umarım sizlere bir faydam olur. ben çok faydasını gördüm olcay hocanın.

Answers Answered By: zerrin2 [ Grey Star Level]

Yorum Yazin

Sizin Yorumlarınız

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]

MEDYUM YORUMLARI

Ülkemizde ve dünya genelinde, gerçekten spritüel güçleri olan medyumların son derece az sayıda olduklarını belirtelim. Bu özel ve büyüler konusunda yardımcı olacak insanlara ulaşmak için size yol gösteren bir adres, sitemiz medyumtavsiyeediyorum.com ve 7 gün 24 saat en güncel bilgileri alabilirsiniz. Büyülerden ve dualardan elbette yararlanabilir ve dileklerinizin, umutlarınızın gerçekleşmesi için siz de doğru insandan destek alabilirsiniz. medyum yorumları , şikayetleri ve tavsiyeleri, en güncel bilgilerle sitemizde sizlerle. Medyumlardan yardım almadan önce, kesinlikle ihmal etmeyin ve içeriğimize tıklayın. Gerçek bir medyumla çalışmak, onun sizi adeta kitap gibi okuması, tam de dertlerinize derman olacak büyü, dua, tılsım desteğini size sunması son derece olumlu olacak. Hem dileğiniz gerçekleşecek, hem de hayata çok daha olumlu bakacaksınız.

MEDYUM ŞİKAYETLERİ

Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, kısmet açma büyüleri, terk eden eşi eve getirmek için büyü, ayırma büyüleri, muhabbet büyüsü, nazarlardan ve tehlikelerden korunmak için vefkler ve tılsımlar, sağlık veren, bereket getiren dualar ve büyüler. Bunların hepsini gerçek medyumların yardımı ile yaptırabilirsiniz. Bu şekilde, dileklerinizin, hayallerinizin gerçek olması mümkün olur. Ancak, burada gerçek kelimesinin altını çiziyoruz. Doğuştan gelen geleceği görme, cinlerle ve diğer alemlere irtibat kurma yeteneklerini, dini bilgileri ve Allah inançları ile geliştiren değerli medyum kardeşlerimizden yardım almak çok önemli. Ancak, sitemizden medyum şikayetleri bölümümüzü inceleyerek, en güvenilir medyumlara ulaşmayı sakın ihmal etmeyiniz. Değerlendirmelerimiz doğruyu seçmeniz noktasında size yol gösterecek.

MEDYUM TAVSİYELERİ

Büyü konusunda destek almak isteyenler, tılsım ve vefkler, dualar ile korunmak isteyenler, sitemizden yardım alın ve en doğru medyuma ulaşın. medyumtavsiyeediyorum.com sitemiz sizin için en doğru destek olacak. En doğru medyum tavsiyeleri , bizzat deneyimleyen kişiler tarafından sitemizden yayınlanıyor. Kaşık büyüsü, ayırma büyüsü, aşk büyüsü, bağlama büyüsü ve her türlü büyü desteği alanlar, dualar ve tılsımlar konusunda yardım alanlar, hepsi de sitemizde yorumları ile sizleri bilgilendirmekteler. Gerçek medyumların sayısı elbette çok az, ülkemizin her yerine yardımcı olma yetenekleri var, ancak doğruyu bulmak çok önemlidir. Bu konuda destek size adresimizden geliyor. Belki bir medyum bir konuda örneğin aşk büyüleri konusunda çok memnun edici olabilir. Bu nedenle tavsiyeler bölümümüzü mutlaka incelemenizi öneriyoruz.