Medyum Bedri Çalışması

8 yıllık evli bir bayanım ve 8 yıl normal bir evlilik yaşadım ne mükemmel ne kötü. Kocam sorumluluklarını yerine getiren birisiydi ciddi sıkıntılarımız olmamıştı maddi durumumuz normalde 2 tanede çocuğumuz vardı.

Eşim 8 yılın sonuna doğru çapkın bir insan olmuş olacakki bunu belli eden davranışarda bulunmaya başladı geç gelmek huzursuz davranmak maddi konuları idare edememek gibi. direk aklıma gelen aldatıldığım oldu. Peşine düştüm ben içim rahat etmeden uyku uyuyamam çünkü be varsa bilip öğrenmeliyim ve düşüncemde de haklıydım başka bir kadın vardı hayatında eşime aynı yaşlarda orta yaş ve aynı iş yerinden bir bayandı bakımlı ve güzeldi ama bende onun yanında sönük kalmıyodum.

Neyse dödüm çocukları aldım anneme bıraktım eşim akşam eve geldiğinde konuştum inkar etti. Bende işin peşideyim tabi mesajlarını yakaladım. Tartışmalar kavga gürültü artık arama mesajlaşma yoktu ve bunlar mailden yazışıyorlarmış. Onuda yakaladım ya düzeliceksin ya boşanıcam dedim eşimde düzelicem dedi baktım düzelmedi yine kavga derken çocukları alıp gitmeyi düşündüm ve neden gidiyorum ve meydanı ona bırakıyorumki dedim. Elbet bir yolunu bulurdum akıllı birisiyim nasılsa hakkım olan neyse onu alırım. Zaten hoca medyum işlerine aşinaydım ama bana çok sağlam bir hoca lazımdı bu iş için bende baya bir süre inceleyip araştırdıktan sonra medyum Bedri hoca ile çalışayım dedim.Medyum bedriye daha önce yapmış olduğu bazı çalışmalardan da duymuştum.. Kocam düzelmesine düzeldi tek sıkıntımız kadından hala kurtumuş değiliz onuda halledersek sorunumuz kalmayacak.Medyum bedri hocanın çalışması devam ediyor şuanda fazla bir sonuç almadık ama medyum bedri beklemem gerektiğini söyledi burdan sonuçları sizle paylaşıcam

Bir önceki yazımız olan Sitemiz hakkında kullanıcıların dikkatine başlıklı makalemizde medyum, medyumlar ve medyumlar hakkında yorumlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

derya98
Bu makale derya98 tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum
Yazdır
Bu sayfaya 1890 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

9 Evet
7 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.