reklam3
reklam3

Medyum bilen Hoca beni 7 bin tl dolandırdı

medyum bilen Hoca tarafından dolandırılmış olmanın acısını hala yaşıyorum. Evet yanlış duymadınız size kendisini çok iyi bir medyum gibi gösteren medyum bilen hoca aslında sadece ve sadece bir dolandırıcı. İnsanların parasını alıp kaçmaktan ve insanların ahını almaktan başka yaptığı ve yapabildiği başka herhangi bir şey bulunmuyor. Güzel bir bakkal dükkanı mahallemiz içerisinde bulunuyordu ve gerçekten de çok iyi şekilde işliyordu. İşten çıktıktan sonra babam sana burayı devir alalım ve bu bakkalı iş yerin yap hem çok güzel çalışıyor dedi. Bende bunun üzerine iyi bir fikir olduğunu düşündüm ve birikmiş paramın üzerine bir miktar kredi çekerek bu işe giriştim. Çok geçmeden aldığım bakkal dükkanı 3 sene içerisinde koca bir market haline geldi ve gerçekten de çok iyi para kazanıyordum. Daha sonra karşıma bir kız çıktı ama bu kız hiç sevmeyeceğim ve karakter olarak bana uygun olmayan bir kızdı. Benimle tanışmak görüşmek istediğini açık açık dile getirse dahi hiç bir şekilde onun bu tekliflerini kabul etmedim. Çünkü nasıl desem bir şekilde paramda ve malım da gözü olduğunu hissediyordum ve bundan dolayı da kabul etmiyordum. Gel zaman git zaman bu kızar karşı bir şeyler hissetmeye ve ardından da ne isterse aynı anda yapmaya başlamıştım. Babam ve annem bu duruma çok tepki gösteriyor ve onlara da karşı geliyordum ama zaman zaman bunun yanlış olduğunu biliyor olsam dahi hiçbir şey yapamıyordum. Sonra annem yakın bir akrabadan nohut büyüsü adında bir büyü türü duymuş ve üzerimde nohut büyüsü bulunabileceğini düşünerek beni medyum Bilen Hoca tarafına götürdü. Medyum Bilen Hoca benim paramın ve marketimin olduğunu duyunca benden bulunan nohut büyüsü bozma işlemi için tam 7 bin tl para istedi ve bende mecburen kabul ettim. Ertesi gün gelin dedi ama gittiğimizde ortalıkta yoktu ve yanında ki evde bulunan insanlar biz gittikten sonra hemen taşındığını söylediler. Anladım ki medyum Bilen Hoca tamamen bir dolandırıcıymış.

Bir önceki yazımız olan Medyum Hakan Büyük Teşekkür Ederim başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Kategori: Medyum Yazar: [3 Grey Star Level]
Answer #1

arkadaşlar iyi bakım yapan hoca isinizi halledecek diye bisey yok. bakım bakmakla islem yapmak farklı seyler . aaa hoca herseyı bıldı diye hemen güvenmeyin. bır de reklmı cok olan hocalara gıtmeyın. müsterisi olmayan hoca yapar ya da yaptırır reklam

Answers Answered By: sevgilituba [ Grey Star Level]
Answer #2

medyum devran hoca tam bir dolandırıcı adi şerefsiz birisi .bundan kaç yıl önce aradım nasıl ilgi alaka gösterdi aklınız durur .hemen yaparım işini kesin sonuç dedi inandım telefonlarımı açıyordu hep sabret diyordu neyse yazdım dedi gönder dedim bekledim aylarca adam telimi engellemiş başka numaralardan arayınca açıyor benim numarama açmıyordu durumum yoktu önce güzel bir konuşma yaptısonra yanlış adrese gönderdim göndericem en kısa zamanda dedi sonrada beni engellemiş asla ne telime yazdı nede cevap verdi rabbim belasını versinnumarasını yazayım çünki adam tan dolandırıcıymışnumarasını vereyim nu adamın kapısına gitmeyin05375714113.numarasıda bu sahtekarın

Answers Answered By: orkidem [ Grey Star Level]
Answer #3

yazdıklarınızı okudum ve yazmadan edemedim. ben eşim için bilen hocaya başvurmuştum. eşim bir kadına tutuşmuştu ve bir türlü o kadından yakasını sıyıramadım. evliliğim yıkılacaktı. Bu bilen hoca ayırma büyüsü yaptı ama bekle bekle hiç bir faydasını göremedim.Benim de param gitti. Kandırıldım yani aynı adam tarafından. Bu yüzden ne yaşadığınızı anlıyorum. böyle kandırıkçı çok bilginiz olsun. ama sonra bir tanıdığım vasıtası ile Olcay Hocayı buldum. Sağolsun onun sayesinde kurtardım evliliğimi. Olcay Hocaya her gün dua ediyorum. Eşimin üzerindeki papaz büyüsünü açtı ve bağlama büyüsü yaptı. ben olcay hoca sayesinde derdime çare buldum. eşim eve geri döndü. o kadından ayrıldı. bütün her yerden sildi o kadını. bana olan bağlılığı arttı, benden af diledi, şimdi eskisinden bile iyiyiz. eşim bir dediğimi iki etmiyor.nereye gitse haber veriyor, işi bitince koşa koşa eve geliyor. hayatına o kadın girmeden bile böyle değildi eşim. Olcay hoca çok etkili ve faydalı. benim eşim bu hale gelecek, rüyada görsen inanmazdım.şimdi çok mutluyuz allah nazardan saklasın. yazdıklarınızı okuyunca ben de bilen hoca tarafından kandırılan biri olarak yazmak istedim. benim size tavsiyem kendi yaşadığımdan biliyorum. Olcay hocayı arayın. ben çok faydasını gördüm. evliliğim gidiyordu. hayatımızı kurtardı. yuvamızı kurtardı. olcay hoca önce mağduriyete bakıyor, niyete bakıyor. para en son konuştuğumuz konu oldu. allah ondan razı olsun. numarası 05323671325

Answers Answered By: sabiha19 [ Grey Star Level]
Answer #4

ben medyum nihatı bulmuştum. sakın medyum nihata güvenmeyin. kardeşim için uğraşıyorduk. kızkardeşim bir adamla beraberdi. başlarda herşey iyiydi. adam sevgili olduktan 3 ay sonra geldi aileyle tanıştı. turizm şirketi varmış diye biliyorduk. kızkardeşimşn de bir butiği var. ama sonra kızkardeşim birlikte başka bir iş açacaklarını, kredi çekeceğini vs anlattı. biraz şüphelendim kardeşimi uyardım. sonra işin aslını öğrendik. adam haciz içinde yüzüyormuş. dedim ki ilişkinizi bilmem ama sakın maddi konulara girme. bu adam senin paranın peşinde olabilir dedim. dediğim gibi de oldu. adam resmen kızkardeşimi büyülemiş gibiydi. ne yaptıysak adamdan koparamadık. onca para yedirdi o adama. medyum nihatı bulduk. annemle ben de bu medyum nihata baya para yedirdik. hem de inandık. ayırma, soğutma büyüsü yaptı kızkardeşime olmadı. hiç bir işe yaramadı. kaşık büyüsü yapılmış kızınıza dedi. onun için ayrı ücret aldı. biz faydası olmadı dye aradığımızda habre bekleyin dedi. 8500 lira para ödedik bu medyum nihata. sonra telefonlarımızı engelledi. başka telefondan arıyoruz biz olduğumuzu anlayınca sanki hat kesilmiş gibi yapıp telefonu kapatıyordu. kesinlikle medyum nihata inanmayın. tam bir para avcısı. yaptığı işler de başarısız. hem paramız gitti hem de onca umut bağladık. hala kızkardeşim o adamla görüşüyor. hala çare arıyoruz. ama benden size tavsiye medyum nihata kesinlikle güvenmeyin, inanmayın.

Answers Answered By: elifce [ Grey Star Level]
Answer #5

medyum olcay hocadan ben de memnun kaldım. sevdiğim kızın abisi ile geçmişte bir ticaret işimiz olmuştu ve aramız bozulmuştu. kaç yıldır konuşmuyorduk. ne yapayım kader işte gittim o adamın kız kardeşine aşık oldum. evlenmek istiyordum ama abisi geçmiş husumetten dolayı kesinlikle karşı çıkıyordu. kızın bütün ailesi de abisini haklı buluyordu. medyum olcay ı bana halam tavsiye etti. aradım. sevgilimin abisine dil bağlama büyüsü yaptı. walla iyiki de yaptı. abisi evlenmemize onay verdi. yoksa biz hala uğraşırdık. söz kestik çok şükür. seneye düğün yapıcaz. medyum olcay hocayı tavsiye ederim ben. kendim yaşadım gördüm. sevgilimin abisi değişti, bana olan düşmanlığı gitti bizim evlenmemize onay verdi. Olcay hocanın elleri dert görmesin. yoksa bana hayaldi daha söz takmak, sevdiğim kadınla evlenmek.

Answers Answered By: sami [ Grey Star Level]

Yorum Yazin

Sizin Yorumlarınız

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]

MEDYUM YORUMLARI

Ülkemizde ve dünya genelinde, gerçekten spritüel güçleri olan medyumların son derece az sayıda olduklarını belirtelim. Bu özel ve büyüler konusunda yardımcı olacak insanlara ulaşmak için size yol gösteren bir adres, sitemiz medyumtavsiyeediyorum.com ve 7 gün 24 saat en güncel bilgileri alabilirsiniz. Büyülerden ve dualardan elbette yararlanabilir ve dileklerinizin, umutlarınızın gerçekleşmesi için siz de doğru insandan destek alabilirsiniz. medyum yorumları , şikayetleri ve tavsiyeleri, en güncel bilgilerle sitemizde sizlerle. Medyumlardan yardım almadan önce, kesinlikle ihmal etmeyin ve içeriğimize tıklayın. Gerçek bir medyumla çalışmak, onun sizi adeta kitap gibi okuması, tam de dertlerinize derman olacak büyü, dua, tılsım desteğini size sunması son derece olumlu olacak. Hem dileğiniz gerçekleşecek, hem de hayata çok daha olumlu bakacaksınız.

MEDYUM ŞİKAYETLERİ

Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, kısmet açma büyüleri, terk eden eşi eve getirmek için büyü, ayırma büyüleri, muhabbet büyüsü, nazarlardan ve tehlikelerden korunmak için vefkler ve tılsımlar, sağlık veren, bereket getiren dualar ve büyüler. Bunların hepsini gerçek medyumların yardımı ile yaptırabilirsiniz. Bu şekilde, dileklerinizin, hayallerinizin gerçek olması mümkün olur. Ancak, burada gerçek kelimesinin altını çiziyoruz. Doğuştan gelen geleceği görme, cinlerle ve diğer alemlere irtibat kurma yeteneklerini, dini bilgileri ve Allah inançları ile geliştiren değerli medyum kardeşlerimizden yardım almak çok önemli. Ancak, sitemizden medyum şikayetleri bölümümüzü inceleyerek, en güvenilir medyumlara ulaşmayı sakın ihmal etmeyiniz. Değerlendirmelerimiz doğruyu seçmeniz noktasında size yol gösterecek.

MEDYUM TAVSİYELERİ

Büyü konusunda destek almak isteyenler, tılsım ve vefkler, dualar ile korunmak isteyenler, sitemizden yardım alın ve en doğru medyuma ulaşın. medyumtavsiyeediyorum.com sitemiz sizin için en doğru destek olacak. En doğru medyum tavsiyeleri , bizzat deneyimleyen kişiler tarafından sitemizden yayınlanıyor. Kaşık büyüsü, ayırma büyüsü, aşk büyüsü, bağlama büyüsü ve her türlü büyü desteği alanlar, dualar ve tılsımlar konusunda yardım alanlar, hepsi de sitemizde yorumları ile sizleri bilgilendirmekteler. Gerçek medyumların sayısı elbette çok az, ülkemizin her yerine yardımcı olma yetenekleri var, ancak doğruyu bulmak çok önemlidir. Bu konuda destek size adresimizden geliyor. Belki bir medyum bir konuda örneğin aşk büyüleri konusunda çok memnun edici olabilir. Bu nedenle tavsiyeler bölümümüzü mutlaka incelemenizi öneriyoruz.