medyum dolunay benim bugün mutlu olmamın sebebidir

ben 3 senelik evliyim. evliliğimizin ilk gününden beri kocamın bazı kötü alışkanlıkları sebebiyle yıpranıyordum. beni çok seviyor ve çok bağlı bana. ama onu bir türlü şu alkol alışkanlığından vazgeçiremiyordum. içkili eve geldiği akşamlar mutlaka tartışıyorduk. ertesi gün ise hiçbir şey olmamış gibi yanır ve muhabbetle bana bakardı. bu dengesiz ruh hali bana da iyice yansıdığında, benim de psikolojim bozuluyordu. bu çıkmaz sokaktan beni dolunay hoca çıkardı.

bir gün onu aradım. çevremde dolunay hocaya başvurmuş, ona büyü yaptırmış ve çok memnun kalmış 2 kişi daha var. beni de zaten onlar yönlendirdi kendisine. kocamı bu habis alışkanlığından kurtarmak ve evliliğimizi sağlam bir temele oturtmak için dolunay hoca bana bir büyü yaptı. bu büyü ile hazırladığı muskayı kocamın yattığı yerin altına, yatağın bazasına koyabileceğimi söyledi. ben de öyle yaptım. bu muskayı yaptırdığımdan beri kocam eve geç gelmiyor, hele içkili asla. bu sizce de bir mucize değil mi? bu mucizenin yaratıcı dolunay hocaya buradan şükranlarımı sunarım. evliliğimi o kurtardı. sağolsun varolsun.

Bir önceki yazımız olan sevgilisinden ayrılanlar için Medyum Dolunay' I Tavsiye Ediyorum başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

wilco
Bu makale wilco tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum Yorumları
Yazdır
Bu sayfaya 578 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

15 Evet
14 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.