reklam3
reklam3

medyum dolunay benim bugün mutlu olmamın sebebidir

ben 3 senelik evliyim. evliliğimizin ilk gününden beri kocamın bazı kötü alışkanlıkları sebebiyle yıpranıyordum. beni çok seviyor ve çok bağlı bana. ama onu bir türlü şu alkol alışkanlığından vazgeçiremiyordum. içkili eve geldiği akşamlar mutlaka tartışıyorduk. ertesi gün ise hiçbir şey olmamış gibi yanır ve muhabbetle bana bakardı. bu dengesiz ruh hali bana da iyice yansıdığında, benim de psikolojim bozuluyordu. bu çıkmaz sokaktan beni dolunay hoca çıkardı.

bir gün onu aradım. çevremde dolunay hocaya başvurmuş, ona büyü yaptırmış ve çok memnun kalmış 2 kişi daha var. beni de zaten onlar yönlendirdi kendisine. kocamı bu habis alışkanlığından kurtarmak ve evliliğimizi sağlam bir temele oturtmak için dolunay hoca bana bir büyü yaptı. bu büyü ile hazırladığı muskayı kocamın yattığı yerin altına, yatağın bazasına koyabileceğimi söyledi. ben de öyle yaptım. bu muskayı yaptırdığımdan beri kocam eve geç gelmiyor, hele içkili asla. bu sizce de bir mucize değil mi? bu mucizenin yaratıcı dolunay hocaya buradan şükranlarımı sunarım. evliliğimi o kurtardı. sağolsun varolsun.

Bir önceki yazımız olan sevgilisinden ayrılanlar için Medyum Dolunay' I Tavsiye Ediyorum başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Kategori: Medyum Tavsiyeleri Yazar: [1 Grey Star Level]

Yorum Yazin

Sizin Yorumlarınız

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]

MEDYUM YORUMLARI

Ziyaretçilerimizin medyum yorumlarını okuyup medyumlar hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

MEDYUM ŞİKAYETLERİ

Medyum şikayetlerini okuyabilirsiniz.

MEDYUM TAVSİYELERİ

Ziyaretçilerimizin Medyum tavsiyeleri ile fikir sahibi olabilirsiniz.