reklam3
reklam3

Medyum Dolunay Evimize Bereket Getirdi

İyi geceler cümleten. Ben bazı yorumları okurken hiç şaşırmadım biliyor musunuz, çünkü ben de Medyum Dolunay Hoca’dan büyük bir sevap gördüm. Kendisi oldukça güvenilir ve yardımsever bir insan olduğu gibi, iyi bir hocadır. Onun hakkındaki yalan yorumlara sakın inanmayın. Biz ona eşimle gittik 2 sene önce. Eşim çok kötü niyetli insanlar tarafından dolandırılmıştı ve fena durumdaydık. İşin kötüsü bu insanlar yüzünden eşimin de itibarı sarsılmıştı ve bankalar bize kredi vermiyordu. Borçlarımızın içinden nasıl çıkarız diye düşünürken MEdyum Dolunay Hoca’yı önerdiler bize. İyi ki bu öneriye kulak verip ona gitmişiz. Medyum Dolunay Hoca kocamın işleri iyi gitsin diye bize bir büyü yaptı. Bu büyü sayesinde evimize tekrar bereket geldi. Eşim büyüyü yaptırdıktan bir ay sonra çok iyi bir iş teklifi alarak yurtdışına gitti ve bütün borçlarımızı teker teker ödedik. Artık çok şükür bir problemimiz kalmadı. Dolunay Hoca’nın bize okuyup üfleyip verdiği bakır levha her daim evimizde asılı. Şimdi sıra o zamanlar bize bu karanlık günleri yaşatan şahıslarla ilgili çalışmaya geldi Allahlarından bulsunlar şerefsizler. Dolunay Hoca o kadar iyi niyetlidir ki bana kara büyü yapmayalım kızım, geri teper, sen onları Allaha havale et diyor ama ben yine de yaptırmak istiyorum. Çünkü biz bunları haketmemiştik. Henğz tam karar vermedim ama.
Dolunay Hoca’ma burdan selamlarımı ve minnetlerimi yollarım.

Bir önceki yazımız olan MEDYUM KESİRA BİR DOLANDIRICIDIR başlıklı makalemizde dolandırıcı medyumlar, medyum kesira ve medyum şikayet et hakkında bilgiler verilmektedir.


Kategori: Medyum Şikayetleri Yazar: [1 Grey Star Level]

Yorum Yazin

Sizin Yorumlarınız

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]

MEDYUM YORUMLARI

Ülkemizde ve dünya genelinde, gerçekten spritüel güçleri olan medyumların son derece az sayıda olduklarını belirtelim. Bu özel ve büyüler konusunda yardımcı olacak insanlara ulaşmak için size yol gösteren bir adres, sitemiz medyumtavsiyeediyorum.com ve 7 gün 24 saat en güncel bilgileri alabilirsiniz. Büyülerden ve dualardan elbette yararlanabilir ve dileklerinizin, umutlarınızın gerçekleşmesi için siz de doğru insandan destek alabilirsiniz. medyum yorumları , şikayetleri ve tavsiyeleri, en güncel bilgilerle sitemizde sizlerle. Medyumlardan yardım almadan önce, kesinlikle ihmal etmeyin ve içeriğimize tıklayın. Gerçek bir medyumla çalışmak, onun sizi adeta kitap gibi okuması, tam de dertlerinize derman olacak büyü, dua, tılsım desteğini size sunması son derece olumlu olacak. Hem dileğiniz gerçekleşecek, hem de hayata çok daha olumlu bakacaksınız.

MEDYUM ŞİKAYETLERİ

Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, kısmet açma büyüleri, terk eden eşi eve getirmek için büyü, ayırma büyüleri, muhabbet büyüsü, nazarlardan ve tehlikelerden korunmak için vefkler ve tılsımlar, sağlık veren, bereket getiren dualar ve büyüler. Bunların hepsini gerçek medyumların yardımı ile yaptırabilirsiniz. Bu şekilde, dileklerinizin, hayallerinizin gerçek olması mümkün olur. Ancak, burada gerçek kelimesinin altını çiziyoruz. Doğuştan gelen geleceği görme, cinlerle ve diğer alemlere irtibat kurma yeteneklerini, dini bilgileri ve Allah inançları ile geliştiren değerli medyum kardeşlerimizden yardım almak çok önemli. Ancak, sitemizden medyum şikayetleri bölümümüzü inceleyerek, en güvenilir medyumlara ulaşmayı sakın ihmal etmeyiniz. Değerlendirmelerimiz doğruyu seçmeniz noktasında size yol gösterecek.

MEDYUM TAVSİYELERİ

Büyü konusunda destek almak isteyenler, tılsım ve vefkler, dualar ile korunmak isteyenler, sitemizden yardım alın ve en doğru medyuma ulaşın. medyumtavsiyeediyorum.com sitemiz sizin için en doğru destek olacak. En doğru medyum tavsiyeleri , bizzat deneyimleyen kişiler tarafından sitemizden yayınlanıyor. Kaşık büyüsü, ayırma büyüsü, aşk büyüsü, bağlama büyüsü ve her türlü büyü desteği alanlar, dualar ve tılsımlar konusunda yardım alanlar, hepsi de sitemizde yorumları ile sizleri bilgilendirmekteler. Gerçek medyumların sayısı elbette çok az, ülkemizin her yerine yardımcı olma yetenekleri var, ancak doğruyu bulmak çok önemlidir. Bu konuda destek size adresimizden geliyor. Belki bir medyum bir konuda örneğin aşk büyüleri konusunda çok memnun edici olabilir. Bu nedenle tavsiyeler bölümümüzü mutlaka incelemenizi öneriyoruz.