Medyum Dolunay Hocanın Kaşık Büyüsü İşe Yarıyor

Çok sıkıntılı zamanlarımdan birinde hayatımın akışı gerçekten elimde değildi. Hata üstüne hata yapmaktan ve yanlış anlaşılmaktan bıkmıştım. Sevgilimden ayrılmıştım, işime kendimi veremiyordum. Senelerimi verdiğim kişi, beni sevdiğini bensiz olamayacağını söylerken birden bire ortada geçerli neden yokken terk etmişti beni.
Sudan çıkmış balık gibiydim. Ne yapacağımı bilemez haldeyken arkadaşımın tavsiyesi üzerine Medyum Dolunay ile görüşmeye karar verdim. Ofisine gittiğimde aklımda hiçbir şey yoktu. Onunla konuştuktan sonra aşk büyüsü yaptırmaya karar verdim. Canbar Büyüsünü ilk defa duymuştum. Büyü ile zaten aram yoktu; ama sevgilimi kaybetmek istemiyordum. Ne yaptıysam bana geri dönmediği için bütün imkânlarımı kullanmaya karar vermiştim.
Büyüler ile ilgili konuştuk. Ne istediğimi anlattım. Sonunda Kaşık Büyüsü’ ne karar verdik. Malzemelerini temin ettikten sonra büyü yapıldı. Dualar ile benim ne yapmam gerektiği bana anlatıldı. Bana söylenenleri harfiyle uyguladım ve sevgilimin bana geri dönmesini beklemeye başladım. Sevgilimi büyü ile kendime geri döndürmeye çalışacağım aklımın ucuna bile gelmezdi; ama onu çok sevmem ve onsuz yapamamam nedeni ile her yola başvurur hale gelmiştim. Sonunda istediğim oldu ve sevgilim geri döndü bana. Onun geri dönüşü ile ben de tekrar hayata döndüm.Aşk büyüleri için de olan gideni geri getirme olan Celb çalışmaları da vardı; ancak ilk etapta bunu tercih etmemiştim zaten yapılan büyü ile istediğime kavuştum şu anda çok mutluyum, teşekkürler hocam.

Kategori: Aşk Vefki Yazar: [2 Grey Star Level]
Answer #1

Bende yaptirmak istiyorum kasik buyusunu folunay hocaya acaba islemleri cok zormu kesin sonuc veriyor mu

Answers Answered By: sainbiel [ Grey Star Level]

Yorum Yazin

En Son Yorumlar

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]