Medyum Dolunay Hocanın Kaşık Büyüsü İşe Yarıyor

Çok sıkıntılı zamanlarımdan birinde hayatımın akışı gerçekten elimde değildi. Hata üstüne hata yapmaktan ve yanlış anlaşılmaktan bıkmıştım. Sevgilimden ayrılmıştım, işime kendimi veremiyordum. Senelerimi verdiğim kişi, beni sevdiğini bensiz olamayacağını söylerken birden bire ortada geçerli neden yokken terk etmişti beni.
Sudan çıkmış balık gibiydim. Ne yapacağımı bilemez haldeyken arkadaşımın tavsiyesi üzerine Medyum Dolunay ile görüşmeye karar verdim. Ofisine gittiğimde aklımda hiçbir şey yoktu. Onunla konuştuktan sonra aşk büyüsü yaptırmaya karar verdim. Canbar Büyüsünü ilk defa duymuştum. Büyü ile zaten aram yoktu; ama sevgilimi kaybetmek istemiyordum. Ne yaptıysam bana geri dönmediği için bütün imkânlarımı kullanmaya karar vermiştim.
Büyüler ile ilgili konuştuk. Ne istediğimi anlattım. Sonunda Kaşık Büyüsü’ ne karar verdik. Malzemelerini temin ettikten sonra büyü yapıldı. Dualar ile benim ne yapmam gerektiği bana anlatıldı. Bana söylenenleri harfiyle uyguladım ve sevgilimin bana geri dönmesini beklemeye başladım. Sevgilimi büyü ile kendime geri döndürmeye çalışacağım aklımın ucuna bile gelmezdi; ama onu çok sevmem ve onsuz yapamamam nedeni ile her yola başvurur hale gelmiştim. Sonunda istediğim oldu ve sevgilim geri döndü bana. Onun geri dönüşü ile ben de tekrar hayata döndüm.Aşk büyüleri için de olan gideni geri getirme olan Celb çalışmaları da vardı; ancak ilk etapta bunu tercih etmemiştim zaten yapılan büyü ile istediğime kavuştum şu anda çok mutluyum, teşekkürler hocam.

Bir önceki yazımız olan Medyum Olcay PAPAZ BÜYÜSÜNDEN SONUÇ ALDIM 0532 367 13 25 başlıklı makalemizde kesin sonuç veren büyü, papaz büyüsü nasıl yapılır ve papaz büyüsü sonuçları hakkında bilgiler verilmektedir.

“Medyum Dolunay Hocanın Kaşık Büyüsü İşe Yarıyor” için 1 yorum var.

  1. Bende yaptirmak istiyorum kasik buyusunu folunay hocaya acaba islemleri cok zormu kesin sonuc veriyor mu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.