reklam3
reklam3

medyum dolunaya aşk celbi yaptırdım, etkili sonuç aldım

Merhaba, ben size Adana’dan yazıyorum. Ben kendimi bildim bileli bir çocuğa aşığım. 17 yaşından beri hatta. Liseyi bitirip buradaki meslek yüksekokuluna girdim. O da bizim okuldan. Şimdi geldik 25 yaşına. O da ben de çalışıyoruz bir yerde. Okul bittiğinden beri ne zaan sınıf yemeğimiz olsa gidiyorum ve o da mutlaka geliyor. Zaten başka onu pek görmüyorum. Adanayı küçük diye düşünmeyin burası da kocaman şehir kim kime dum duma… O yüzden onu görebileceğim başka bir yer varsa da ben bilmiyorum. Neyse lafı dolandırmayayım arkadaşlar, ben senelerdir bu çocuk da bana aşık olsun, onla olalım, bu iş evliliğe varsın istedim. Nedense onun da bazen kaçamak bakışlarını yakalardım ama bir türlü bana yanaşamadı. Ben de ne yaptım? Bir arkadaşımın da aynı celbi yaptırdığı MEdyum Dolunay Hoca’yı telefonla aradım ve durumu anlattım. Aşk celbi yaptırmak istediğimi söyledim. Kendisi insanı çok rahatlatan biri. Uygulamaya hemen ertesi sabah başladık ben de ona ücretini yolladım. Sonra bana bir kargo geldi içinde okumam gereken dualar vs vardı. Bu celbi yaptırdığımın ertesi hafta ise yine toplu bir buluşma vardı onu da orda görecektim zaten. Ne oldu biliyor musunuz, toplu yemekte bu gelip benim telefon numaramı aldı! seni arayacağım bişeyler yapalım dedi. seneler sonra, sonunda! ve şimdi de aradan bir ay geçti ve çıkıyoruz. Aramız çok çok iyi, aşk celbi uzun vadede etkiliymiş zaten ve bunu sağlayan da Dolunay Hocadır. Çok memenunum iyi ki aradım onu ve iyi ki bu celbi uyguladık.

Bir önceki yazımız olan Medyum Dolunayı Her Türlü Dua Ve Büyü İşlemleri İçin Tavsiye Ediyorum başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Kategori: Medyum Yazar: [1 Grey Star Level]

Yorum Yazin

Sizin Yorumlarınız

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]

MEDYUM YORUMLARI

Ülkemizde ve dünya genelinde, gerçekten spritüel güçleri olan medyumların son derece az sayıda olduklarını belirtelim. Bu özel ve büyüler konusunda yardımcı olacak insanlara ulaşmak için size yol gösteren bir adres, sitemiz medyumtavsiyeediyorum.com ve 7 gün 24 saat en güncel bilgileri alabilirsiniz. Büyülerden ve dualardan elbette yararlanabilir ve dileklerinizin, umutlarınızın gerçekleşmesi için siz de doğru insandan destek alabilirsiniz. medyum yorumları , şikayetleri ve tavsiyeleri, en güncel bilgilerle sitemizde sizlerle. Medyumlardan yardım almadan önce, kesinlikle ihmal etmeyin ve içeriğimize tıklayın. Gerçek bir medyumla çalışmak, onun sizi adeta kitap gibi okuması, tam de dertlerinize derman olacak büyü, dua, tılsım desteğini size sunması son derece olumlu olacak. Hem dileğiniz gerçekleşecek, hem de hayata çok daha olumlu bakacaksınız.

MEDYUM ŞİKAYETLERİ

Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, kısmet açma büyüleri, terk eden eşi eve getirmek için büyü, ayırma büyüleri, muhabbet büyüsü, nazarlardan ve tehlikelerden korunmak için vefkler ve tılsımlar, sağlık veren, bereket getiren dualar ve büyüler. Bunların hepsini gerçek medyumların yardımı ile yaptırabilirsiniz. Bu şekilde, dileklerinizin, hayallerinizin gerçek olması mümkün olur. Ancak, burada gerçek kelimesinin altını çiziyoruz. Doğuştan gelen geleceği görme, cinlerle ve diğer alemlere irtibat kurma yeteneklerini, dini bilgileri ve Allah inançları ile geliştiren değerli medyum kardeşlerimizden yardım almak çok önemli. Ancak, sitemizden medyum şikayetleri bölümümüzü inceleyerek, en güvenilir medyumlara ulaşmayı sakın ihmal etmeyiniz. Değerlendirmelerimiz doğruyu seçmeniz noktasında size yol gösterecek.

MEDYUM TAVSİYELERİ

Büyü konusunda destek almak isteyenler, tılsım ve vefkler, dualar ile korunmak isteyenler, sitemizden yardım alın ve en doğru medyuma ulaşın. medyumtavsiyeediyorum.com sitemiz sizin için en doğru destek olacak. En doğru medyum tavsiyeleri , bizzat deneyimleyen kişiler tarafından sitemizden yayınlanıyor. Kaşık büyüsü, ayırma büyüsü, aşk büyüsü, bağlama büyüsü ve her türlü büyü desteği alanlar, dualar ve tılsımlar konusunda yardım alanlar, hepsi de sitemizde yorumları ile sizleri bilgilendirmekteler. Gerçek medyumların sayısı elbette çok az, ülkemizin her yerine yardımcı olma yetenekleri var, ancak doğruyu bulmak çok önemlidir. Bu konuda destek size adresimizden geliyor. Belki bir medyum bir konuda örneğin aşk büyüleri konusunda çok memnun edici olabilir. Bu nedenle tavsiyeler bölümümüzü mutlaka incelemenizi öneriyoruz.