Medyum Dolunay’a Kaşık Büyüsü Yaptıracağım

10 aylık bir ilişkim var, daha doğrusu vardı. Erkek arkadaşımla ilişkimiz çok güzel başlamasına rağmen, bir anda bana olan tavrı 180 derece değişti. Bana o deli divane aşık, üzerime titreyen, elimi tutarken bile heyecanlanan o adam gitmiş yerine nedensiz yere soğuk, ilgisiz ve soğuk davranan biri gelmişti. Önceden hasta olmasına rağmen benimle buluşmak için ısrar ederdi mesela ama sonradan küçücük bahanelerle buluşmaktan kaçardı. Bir süre sonra ayrılıkta kaçınılmaz oldu tabii. Ve ben kahrolurken o çok rahat hayatına devam etti. Bende aşk ve bağlama vefki yaptırdım, işlem sona ermeden erkek arkadaşımla barıştık. Barıştık ama bana karşı hala ilgisiz ve soğuktu, ben onun soğuk tavırlarına rağmen sabredip ilişkimiz için çabalarken o aramızın düzelmesi için hiç uğraşmıyordu bile üstelik başka bir kızla da ilgilendiğini farkettim. Birçok kez bana yalan söylediğini yakaladım. Hoca zamanla bu durumun geçeceğini söyledi. Ama bir türlü geçmedi ve ne zaman ilişkimiz iyi gitmeye başlasa mutlaka bir sorun oluyordu ve genelde dış sebeplerden ya da yine onun ilgisizliğinden her seferinde kavga ediyorduk. Ben yinede sabırla düzelmesini beklerken işler yine sarpa sardı ve 5 hafta önce yine ayrıldık. Onun ve ilişkimiz için verdiğim onca çaba emek yine heba oldu. Yeniden bir hoca arayışına girdim. ve üç hoca arasında kaldım. Medyum Olcay, Medyum Ali ve Medyum Dolunay. Bence üçü de alanında çok iyi ve güvenilir hocalar. Medyum Dolunay’ı tercih ettim ve kendisine meil atıp durumu anlattım. Vefkin benim durumumda yeterli olmadığını bu yüzden tekrar yaptırmanın bir etkisi olmayacağını söyledi. Birde vefk daha uzun sürüyor ve benim artık o kadar bekleyecek sabrım kalmadı. İlişkim hiç anlamadığım bir sebeple ne hale geldi. Ben papaz büyüsünü düşünüyordum ancak Dolunay hoca kaşık büyüsünden bahsetti zaten önceden de burada yazan yorumları okumuştum. Birçok kişinin o büyüden memnun kaldığını ve süresinin daha kısa olduğunu görünce onu yaptırmaya karar verdim. Ancak ücretini hemen karşılayacak durumda olmadığımdan bir süre daha beklemek zorunda kaldım. Şimdi parayı tamamlamak üzereyim. Umarım kaşık büyüsü işe yarar. Gelişmeleri yazacağım. Sorum ben kargoyla değilde kendisinden gidip almak istiyorum, daha önce yerine giden var mı? Gitmeye de biraz korkuyorumda.

Bir önceki yazımız olan KABALA ŞİFRELEMESİ - Medyum Dolunay başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Kategori: Medyumlar Yazar: [46 Green Star Level]
avatar
Answer #1

arkadaşlar bende dolunaya yaptıracağım ama kesin oluyormu ve nasıl bir işlem oluyor kaşık büyüsünde kaç günde etki gösteriyor sizce kaşık büyüsümü daha etkili yoksa papaz büyüsümü aydınlatırsanız sevinirim.

Answers Answered By: sonsuzluk [2 Grey Star Level]
avatar
Answer #2

Sonsuzluk.
Kasik buysu ile papazin etkileri ayni imis.kasigin islemleri iki gun suruyor.tutsuleme ve gomme islemi.ben dun gece tutsleme islemimi yaptim bu gece de gomecegim.dolunay beye yaptirdim 10 ila 20 gun icinde etkileri baslarmis.

Answers Answered By: cicekk [28 Green Star Level]
avatar
Answer #3

Ben kaşık büyüsü için işlemi yeni başlattım. Henüz kargom gelmedi. Kaşıkları gömme işlemi gece mi yapılıyor? Şimdiden öğreneyim de kendimi ona göre ayarlayayım

Answers Answered By: mutsuzkiz [46 Green Star Level]
avatar
Answer #4

Ben de medyum dolunayı kasık Büyüsü ıcın aramayı düşünüyorum sonuç alanlar yardımcı olabılır mı etkı suresı hakkında,dualar nasıl zor mu

Answers Answered By: Sayer [93 Blue Star Level]
avatar
Answer #5

Ben daha kendi yapacağım işlemler için malzemeleri almadım medyum dolunaydan o yüzden dualar hakkında bir fikrim yok. Bakalım bende bekliyorum umarım çok zorlanmam. Burada kaşık büyüsünden sonuç alanlar var, bende onlardan yola çıkarak bu işlemi istedim. Bence gerçekten yapmaya kararlıysan kaşık büyüsünü tercih et derim.

Answers Answered By: mutsuzkiz [46 Green Star Level]
avatar
Answer #6

Ama haftasonu telefonla ulaşılamıyor. Istersen mail at mutlaka geri dönüş yapar zaten. Yoksa Pazartesiye kadar beklemen lazım.

Answers Answered By: mutsuzkiz [46 Green Star Level]
avatar
Answer #7

Evet Aradım ulaşılamıyor ama yarın arıcım ben de yaptırmaya karar verdım umarım ben de diğer arkadaşlar gıbı sonuç alırım

Answers Answered By: Sayer [93 Blue Star Level]
avatar
Answer #8

Dolunay hocanın yardımcı olacağına inanıyorum. Sadece dikkat ve sabır gerektiriyor. Sizde gelişmeleri bildirirseniz sevinirim.

Answers Answered By: mutsuzkiz [46 Green Star Level]
avatar
Answer #9

dolunay beye ulaşamıyorum nasıl ulaşabilirim ya??

Answers Answered By: meri [75 Blue Star Level]
avatar
Answer #10

Bende yaptiriyorum suan ve asla pisman olmicaksiniz

Answers Answered By: Cansel [ Grey Star Level]

Yorum Yazin