Medyum Dolunay’a Kaşık Büyüsü Yaptıracağım

10 aylık bir ilişkim var, daha doğrusu vardı. Erkek arkadaşımla ilişkimiz çok güzel başlamasına rağmen, bir anda bana olan tavrı 180 derece değişti. Bana o deli divane aşık, üzerime titreyen, elimi tutarken bile heyecanlanan o adam gitmiş yerine nedensiz yere soğuk, ilgisiz ve soğuk davranan biri gelmişti. Önceden hasta olmasına rağmen benimle buluşmak için ısrar ederdi mesela ama sonradan küçücük bahanelerle buluşmaktan kaçardı. Bir süre sonra ayrılıkta kaçınılmaz oldu tabii. Ve ben kahrolurken o çok rahat hayatına devam etti. Bende aşk ve bağlama vefki yaptırdım, işlem sona ermeden erkek arkadaşımla barıştık. Barıştık ama bana karşı hala ilgisiz ve soğuktu, ben onun soğuk tavırlarına rağmen sabredip ilişkimiz için çabalarken o aramızın düzelmesi için hiç uğraşmıyordu bile üstelik başka bir kızla da ilgilendiğini farkettim. Birçok kez bana yalan söylediğini yakaladım. Hoca zamanla bu durumun geçeceğini söyledi. Ama bir türlü geçmedi ve ne zaman ilişkimiz iyi gitmeye başlasa mutlaka bir sorun oluyordu ve genelde dış sebeplerden ya da yine onun ilgisizliğinden her seferinde kavga ediyorduk. Ben yinede sabırla düzelmesini beklerken işler yine sarpa sardı ve 5 hafta önce yine ayrıldık. Onun ve ilişkimiz için verdiğim onca çaba emek yine heba oldu. Yeniden bir hoca arayışına girdim. ve üç hoca arasında kaldım. Medyum Olcay, Medyum Ali ve Medyum Dolunay. Bence üçü de alanında çok iyi ve güvenilir hocalar. Medyum Dolunay’ı tercih ettim ve kendisine meil atıp durumu anlattım. Vefkin benim durumumda yeterli olmadığını bu yüzden tekrar yaptırmanın bir etkisi olmayacağını söyledi. Birde vefk daha uzun sürüyor ve benim artık o kadar bekleyecek sabrım kalmadı. İlişkim hiç anlamadığım bir sebeple ne hale geldi. Ben papaz büyüsünü düşünüyordum ancak Dolunay hoca kaşık büyüsünden bahsetti zaten önceden de burada yazan yorumları okumuştum. Birçok kişinin o büyüden memnun kaldığını ve süresinin daha kısa olduğunu görünce onu yaptırmaya karar verdim. Ancak ücretini hemen karşılayacak durumda olmadığımdan bir süre daha beklemek zorunda kaldım. Şimdi parayı tamamlamak üzereyim. Umarım kaşık büyüsü işe yarar. Gelişmeleri yazacağım. Sorum ben kargoyla değilde kendisinden gidip almak istiyorum, daha önce yerine giden var mı? Gitmeye de biraz korkuyorumda.

05551718540 den medyum dolunay a ulaşabilirsiniz .

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

mutsuzkiz
Bu makale mutsuzkiz tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum
Yazdır
Bu sayfaya 920 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

15 Evet
15 Hayır

“Medyum Dolunay’a Kaşık Büyüsü Yaptıracağım” için 10 yorum var.

  1. Dolunay hocanın yardımcı olacağına inanıyorum. Sadece dikkat ve sabır gerektiriyor. Sizde gelişmeleri bildirirseniz sevinirim.

  2. Evet Aradım ulaşılamıyor ama yarın arıcım ben de yaptırmaya karar verdım umarım ben de diğer arkadaşlar gıbı sonuç alırım

  3. Ama haftasonu telefonla ulaşılamıyor. Istersen mail at mutlaka geri dönüş yapar zaten. Yoksa Pazartesiye kadar beklemen lazım.

  4. Ben daha kendi yapacağım işlemler için malzemeleri almadım medyum dolunaydan o yüzden dualar hakkında bir fikrim yok. Bakalım bende bekliyorum umarım çok zorlanmam. Burada kaşık büyüsünden sonuç alanlar var, bende onlardan yola çıkarak bu işlemi istedim. Bence gerçekten yapmaya kararlıysan kaşık büyüsünü tercih et derim.

  5. Ben de medyum dolunayı kasık Büyüsü ıcın aramayı düşünüyorum sonuç alanlar yardımcı olabılır mı etkı suresı hakkında,dualar nasıl zor mu

  6. Ben kaşık büyüsü için işlemi yeni başlattım. Henüz kargom gelmedi. Kaşıkları gömme işlemi gece mi yapılıyor? Şimdiden öğreneyim de kendimi ona göre ayarlayayım

  7. Sonsuzluk.
    Kasik buysu ile papazin etkileri ayni imis.kasigin islemleri iki gun suruyor.tutsuleme ve gomme islemi.ben dun gece tutsleme islemimi yaptim bu gece de gomecegim.dolunay beye yaptirdim 10 ila 20 gun icinde etkileri baslarmis.

  8. arkadaşlar bende dolunaya yaptıracağım ama kesin oluyormu ve nasıl bir işlem oluyor kaşık büyüsünde kaç günde etki gösteriyor sizce kaşık büyüsümü daha etkili yoksa papaz büyüsümü aydınlatırsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.