Medyum elife Hakkında

Büyü Bozma, Aşk Büyüsü, Şirinlik Büyüsü, Sevgi Büyüleri Uzmanı, Sadakat Büyüsü, Aşk Büyüsü, Aşk Büyüsü Harmura, Ayırma Büyüleri, Bağlama Büyüsü, Birleştirme büyüsü, Vefkler, Muskalar, Havas İlmi, Rukye İlmi, Aura, Dualar gibi çalışmaları bulunmaktadır. Medyumla çalışmış kendisine iş yaptırmış değerli üyelerimizin yorumlarının bekliyoruz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

admin
Bu makale admin tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum
Yazdır
Bu sayfaya 1164 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

22 Evet
20 Hayır

“Medyum elife Hakkında” için 1 yorum var.

  1. Tanıdığım için çok şanslı biriyim Medyum Elife hocamızı evli olup mutlu yuvası olan erkek kardeşimin bir anda ayrılması bizde şok etkisi yaratmıştı, Medyum Elife ile o zaman yakından tanışma şansım olmuştu konuyu kısaca anlatmak istiyorum.
    Lise öğretmeni olan kardeşim mutlu ve yuvasına düşkün bir erkekti çocuklarına gerçekten bir baba eşine gerçekten bir erkek olan kardeşim, çevresi tarafından da çok sevilen biriydi. Ne olduysa oldu kardeşim birden çok değişti herkesi kırmaya başlamıştı, beni ve diğer kardeşlerimi arayıp sormuyor ilgilenmiyordu. Sonunda evine gittim karısıyla görüştüm duyduklarım karşısında yıkıldım adeta kardeşime Bağlama büyüsü yapılmış sanırım evi ile arası çok bozuk karısıyla ayrılmış başka yerde yaşıyormuş.
    Gelinimiz çok biri ev kadını ve çocuklarına çok düşkün bir kadın durumlar böyle olunca bir şekilde Medyum Elife ile randevu almış ve beraber gidip ziyaret ettik. Kardeşim hakkında her şeyi baştan sonra anlattık Medyum Elife kardeşimde büyü olduğunu ve büyü yapan kişinin kesinlikle başka bir bayan olduğunu söyledi şaşırmıştık. Aradan zaman geçtikçe kardeşimi araştırıyorduk Medyum Elife dediği gibi kardeşim bir bayanla yaşıyormuş, o yuva yıkan kadın kardeşime büyü yaptırmış, ne kadar üzücü olay ki kardeşim hepimize düşkün olmasına rağmen hiç kimse ile ilgilenmiyordu, neyi var neyi yoksa o kadınla beraberdi.
    Olayı çözdükten sonra Medyum Elife ile tekrar görüştük Allah razı olsun Medyum Elife den kardeşime yapılan büyüyü bozmak için ne lazımsa yaptı ve kardeşimi kurtardı. Tüm bunları yaparken Medyum Elife bizi hiç incitmedi hiç para, hediye bir şey almadı dersek yeridir. Bu yaşıma kadar Medyum Elife gibisini ne duydum ne gördüm şiddetle tavsiye ediyorum ihtiyacı olanlar için. Gidin hocamızı görün sıkıntılardan ve tüm problemlerden kurtulun. Gelinimiz başta olmak üzere tüm ailemiz, çevremiz herkes kardeşimin eski günlerine dönmesine çok sevindiler, herkes çok iyi şuan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.