reklam3
reklam3

Medyum Emine

Hayırlı günler Medyum Emine hoca ile nasıl tanıştığımı ve başımdan neler geçti anlatmak istiyorum, anlatayım ki herkes kimin ne olduğunu öğrensin ona göre davransın, bundan 5 ay kadar önce nişanlımla bir takım sorunlar yaşamaya başladık malum evlilik hazırlığı, ekonomi kriz, aile baskısı, benim her şeyin en iyisini istemem nişanlımın biraz vurdum duymaz ve sorumsuz olması aramızda çok büyük sorunlar yarattı. İlk Medyum Emine sürekli internette gören duyan biriyim hakkında bazı yorumları okuduğumda her şeye çare bulabilen biri gibi geldi bana.
Ama işin aslı hiçte böyle değildi Medyum Emine hakkında yazılan binlerce olumlu yorum meğerse kendisi tarafından yazılıyormuş, farklı farklı isimlerle internette gezinerek bol bol kendisini övüyormuş, tabi ki benim gibi saflarda bu tuzağa düşüyor ve parasını kaptırıyor. Her neyse Medyum Emine hoca ile görüşme talep ettim bana neler yaşadığımı sorunlarımı sordu, en baştan sonuna kadar ne varsa kendisine tek tek anlattım. Bana yardımcı olabileceğini yanına gitmeme gerek olmadığını sadece banka hesabına parasını yatırmamı istedi, nişanlım üzerinde büyü olduğunu büyü bozma işleri yapması gerektiğini söyledi. Bende saf çocuk gibi hiç sorgulamadan verdiği hesap numarasına istediği ödemeyi yaptım ama bu sahtekar medyum paramı aldıktan sonra telefonlarıma cevap bile vermedi.
Bir yakınımın telefonundan aradığımda hemen açtı dedim neden böyle yapıyorsun paramı aldın ve telefonlara mı açmıyorsun, bana direk dediği şey çok yoğunum nişanlınız için büyü bozma işi yaptım kısa zamanda etkisini gösterecektir dedi ve kapattı. Aradan 1 ay geçmesine rağmen nişanlım daha beter oldu Medyum Emine yine aradım dedim sen yalan söylüyorsun paramı iade et çünkü bir şey yapmadın sen havadan para topluyorsun dediğimde bana utanmadan dedi ki senin gibi niceleri beni arıyor umurumda da değilsin git nereye şikayet edersen et. Bunun üzerine daha fazla gerildim sonra bana dedi bu konuyu uzatma büyü bozma işi tutmadıysa yapabileceğim bişi yok rahatsız edersen kötülük büyüsü yaparım ömür boyu çekersin dedi bende çok korktum ve konuyu kapattım. Siz siz olun böyle sahtekar medyumlara inanmayın.

Bir önceki yazımız olan Medyum Bağdatlı Mustafa Hoca başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Kategori: Medyum Şikayetleri Yazar: [2 Grey Star Level]

Yorum Yazin

Sizin Yorumlarınız

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]

MEDYUM YORUMLARI

Ziyaretçilerimizin medyum yorumlarını okuyup medyumlar hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

MEDYUM ŞİKAYETLERİ

Medyum şikayetlerini okuyabilirsiniz.

MEDYUM TAVSİYELERİ

Ziyaretçilerimizin Medyum tavsiyeleri ile fikir sahibi olabilirsiniz.