reklam3
reklam3
medyum

Medyum Emine

Hayırlı günler Medyum Emine hoca ile nasıl tanıştığımı ve başımdan neler geçti anlatmak istiyorum, anlatayım ki herkes kimin ne olduğunu öğrensin ona göre davransın, bundan 5 ay kadar önce nişanlımla bir takım sorunlar yaşamaya başladık malum evlilik hazırlığı, ekonomi kriz, aile baskısı, benim her şeyin en iyisini istemem nişanlımın biraz vurdum duymaz ve sorumsuz olması aramızda çok büyük sorunlar yarattı. İlk Medyum Emine sürekli internette gören duyan biriyim hakkında bazı yorumları okuduğumda her şeye çare bulabilen biri gibi geldi bana.
Ama işin aslı hiçte böyle değildi Medyum Emine hakkında yazılan binlerce olumlu yorum meğerse kendisi tarafından yazılıyormuş, farklı farklı isimlerle internette gezinerek bol bol kendisini övüyormuş, tabi ki benim gibi saflarda bu tuzağa düşüyor ve parasını kaptırıyor. Her neyse Medyum Emine hoca ile görüşme talep ettim bana neler yaşadığımı sorunlarımı sordu, en baştan sonuna kadar ne varsa kendisine tek tek anlattım. Bana yardımcı olabileceğini yanına gitmeme gerek olmadığını sadece banka hesabına parasını yatırmamı istedi, nişanlım üzerinde büyü olduğunu büyü bozma işleri yapması gerektiğini söyledi. Bende saf çocuk gibi hiç sorgulamadan verdiği hesap numarasına istediği ödemeyi yaptım ama bu sahtekar medyum paramı aldıktan sonra telefonlarıma cevap bile vermedi.
Bir yakınımın telefonundan aradığımda hemen açtı dedim neden böyle yapıyorsun paramı aldın ve telefonlara mı açmıyorsun, bana direk dediği şey çok yoğunum nişanlınız için büyü bozma işi yaptım kısa zamanda etkisini gösterecektir dedi ve kapattı. Aradan 1 ay geçmesine rağmen nişanlım daha beter oldu Medyum Emine yine aradım dedim sen yalan söylüyorsun paramı iade et çünkü bir şey yapmadın sen havadan para topluyorsun dediğimde bana utanmadan dedi ki senin gibi niceleri beni arıyor umurumda da değilsin git nereye şikayet edersen et. Bunun üzerine daha fazla gerildim sonra bana dedi bu konuyu uzatma büyü bozma işi tutmadıysa yapabileceğim bişi yok rahatsız edersen kötülük büyüsü yaparım ömür boyu çekersin dedi bende çok korktum ve konuyu kapattım. Siz siz olun böyle sahtekar medyumlara inanmayın.

Bir önceki yazımız olan Medyum Bağdatlı Mustafa Hoca başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Kategori: Medyum Şikayetleri Yazar: [2 Grey Star Level]
Answer #1

Hayatımda arkadaşım bildiğim kişilerden kazık yedim Eşimin en yakın arkadaşımla birlikte olduğunu duyunca Medyum Dolunay hocama soğutma vefki işlemi yaptırdım. Yaşantım çok daha mutlu hale geldi.

Answers Answered By: MUSTAFA DUTAK [ Grey Star Level]
Answer #2

Eşim benimle ilgilenmiyor. Telefondan gizli gizli başka biri ile mesajlaşıyor. Bana karşı tavrının değiştiğini fark edince Medyum Dolunay’a aşk vefki işlemi yaptırdım. Eşim eve dönüş yaptı.

Answers Answered By: OYA EFE [ Grey Star Level]
Answer #3

30 yaşındayım 5 yıllık nişanlıyken aldatıldığımı öğrendim. Fakat ondan vazgeçmek istemiyordum. Medyum Dolunay hocama kişiye özel havas işlemi yaptırdım. Nişanlım bana geri döndü.

Answers Answered By: İBAT FİL [ Grey Star Level]
Answer #4

Daha önce çok sayıda medyum ile görüşme yaptım. Fakat yapılan kötü yorumlar beni tatmin etmedi. Medyum Dolunay hocama kişiye özel havas işlemi yaptırdım. Sıkıntınız varsa hocamla konuşun.

Answers Answered By: AHMET ÇOBAN [ Grey Star Level]
Answer #5

Özel bir kurumda çalışıyorum. Müdüre aşık oldum. Evli olmasına rağmen hayatımda olmalıydı. Çünkü duygularımız karşılıklı gibiydi. Eşinden ayrılması için soğutma vefki yaptırmak için Medyum Dolunay hocama başvurdum. Kısa sürede boşandılar.

Answers Answered By: İBRAHİM AKBULUT [ Grey Star Level]
Answer #6

Her an kocam ile daha da yakın olabileceğim düşüncesi ile medyum Dolunay hocama kocamı kendime bağlamak için aşk vefki işlemi yaptırdım. Daha önce kavgalar ediyorduk sürekli. İşlemlerden sonra ilişkimiz artık çok daha sağlam bir hal aldı.

Answers Answered By: ZEYNAL AKAT [ Grey Star Level]
Answer #7

Okulda hademe olan bayana aşık olmuştum. Fakat yaşça benden büyüktü bu sebeple beni reddeder diye korkuyordum. Medyum Dolunay hocama bağlama vefki işlemi yaptırdıktan sonra sevdiğim bayan da bana aşık oldu. Sağol hocam.

Answers Answered By: HAKİM DUMAN [ Grey Star Level]
Answer #8

Çok kez sahte medyumlar nedeniyle mağduriyet yaşadım. Medyum Dolunay hoca ile iyiki karşılaştım. Kocamı geri döndürmek için aşk vefki işlemi yaptırdım kesin bir sonuç alacağımı söyledi hocam. Sonuçları sizinle paylaşacağım.

Answers Answered By: İZZET SÜRER [ Grey Star Level]

Yorum Yazin

Sizin Yorumlarınız

  • Yükleniyor...

Begeni Puanlar

Begendiniz tavsiye veya yoruma puan verin

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]

MEDYUM YORUMLARI

Ülkemizde ve dünya genelinde, gerçekten spritüel güçleri olan medyumların son derece az sayıda olduklarını belirtelim. Bu özel ve büyüler konusunda yardımcı olacak insanlara ulaşmak için size yol gösteren bir adres, sitemiz medyumtavsiyeediyorum.com ve 7 gün 24 saat en güncel bilgileri alabilirsiniz. Büyülerden ve dualardan elbette yararlanabilir ve dileklerinizin, umutlarınızın gerçekleşmesi için siz de doğru insandan destek alabilirsiniz. medyum yorumları , şikayetleri ve tavsiyeleri, en güncel bilgilerle sitemizde sizlerle. Medyumlardan yardım almadan önce, kesinlikle ihmal etmeyin ve içeriğimize tıklayın. Gerçek bir medyumla çalışmak, onun sizi adeta kitap gibi okuması, tam de dertlerinize derman olacak büyü, dua, tılsım desteğini size sunması son derece olumlu olacak. Hem dileğiniz gerçekleşecek, hem de hayata çok daha olumlu bakacaksınız.

MEDYUM ŞİKAYETLERİ

Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, kısmet açma büyüleri, terk eden eşi eve getirmek için büyü, ayırma büyüleri, muhabbet büyüsü, nazarlardan ve tehlikelerden korunmak için vefkler ve tılsımlar, sağlık veren, bereket getiren dualar ve büyüler. Bunların hepsini gerçek medyumların yardımı ile yaptırabilirsiniz. Bu şekilde, dileklerinizin, hayallerinizin gerçek olması mümkün olur. Ancak, burada gerçek kelimesinin altını çiziyoruz. Doğuştan gelen geleceği görme, cinlerle ve diğer alemlere irtibat kurma yeteneklerini, dini bilgileri ve Allah inançları ile geliştiren değerli medyum kardeşlerimizden yardım almak çok önemli. Ancak, sitemizden medyum şikayetleri bölümümüzü inceleyerek, en güvenilir medyumlara ulaşmayı sakın ihmal etmeyiniz. Değerlendirmelerimiz doğruyu seçmeniz noktasında size yol gösterecek.

MEDYUM TAVSİYELERİ

Büyü konusunda destek almak isteyenler, tılsım ve vefkler, dualar ile korunmak isteyenler, sitemizden yardım alın ve en doğru medyuma ulaşın. medyumtavsiyeediyorum.com sitemiz sizin için en doğru destek olacak. En doğru medyum tavsiyeleri , bizzat deneyimleyen kişiler tarafından sitemizden yayınlanıyor. Kaşık büyüsü, ayırma büyüsü, aşk büyüsü, bağlama büyüsü ve her türlü büyü desteği alanlar, dualar ve tılsımlar konusunda yardım alanlar, hepsi de sitemizde yorumları ile sizleri bilgilendirmekteler. Gerçek medyumların sayısı elbette çok az, ülkemizin her yerine yardımcı olma yetenekleri var, ancak doğruyu bulmak çok önemlidir. Bu konuda destek size adresimizden geliyor. Belki bir medyum bir konuda örneğin aşk büyüleri konusunda çok memnun edici olabilir. Bu nedenle tavsiyeler bölümümüzü mutlaka incelemenizi öneriyoruz.