Medyum Emine

Hayırlı günler Medyum Emine hoca ile nasıl tanıştığımı ve başımdan neler geçti anlatmak istiyorum, anlatayım ki herkes kimin ne olduğunu öğrensin ona göre davransın, bundan 5 ay kadar önce nişanlımla bir takım sorunlar yaşamaya başladık malum evlilik hazırlığı, ekonomi kriz, aile baskısı, benim her şeyin en iyisini istemem nişanlımın biraz vurdum duymaz ve sorumsuz olması aramızda çok büyük sorunlar yarattı. İlk Medyum Emine sürekli internette gören duyan biriyim hakkında bazı yorumları okuduğumda her şeye çare bulabilen biri gibi geldi bana.
Ama işin aslı hiçte böyle değildi Medyum Emine hakkında yazılan binlerce olumlu yorum meğerse kendisi tarafından yazılıyormuş, farklı farklı isimlerle internette gezinerek bol bol kendisini övüyormuş, tabi ki benim gibi saflarda bu tuzağa düşüyor ve parasını kaptırıyor. Her neyse Medyum Emine hoca ile görüşme talep ettim bana neler yaşadığımı sorunlarımı sordu, en baştan sonuna kadar ne varsa kendisine tek tek anlattım. Bana yardımcı olabileceğini yanına gitmeme gerek olmadığını sadece banka hesabına parasını yatırmamı istedi, nişanlım üzerinde büyü olduğunu büyü bozma işleri yapması gerektiğini söyledi. Bende saf çocuk gibi hiç sorgulamadan verdiği hesap numarasına istediği ödemeyi yaptım ama bu sahtekar medyum paramı aldıktan sonra telefonlarıma cevap bile vermedi.
Bir yakınımın telefonundan aradığımda hemen açtı dedim neden böyle yapıyorsun paramı aldın ve telefonlara mı açmıyorsun, bana direk dediği şey çok yoğunum nişanlınız için büyü bozma işi yaptım kısa zamanda etkisini gösterecektir dedi ve kapattı. Aradan 1 ay geçmesine rağmen nişanlım daha beter oldu Medyum Emine yine aradım dedim sen yalan söylüyorsun paramı iade et çünkü bir şey yapmadın sen havadan para topluyorsun dediğimde bana utanmadan dedi ki senin gibi niceleri beni arıyor umurumda da değilsin git nereye şikayet edersen et. Bunun üzerine daha fazla gerildim sonra bana dedi bu konuyu uzatma büyü bozma işi tutmadıysa yapabileceğim bişi yok rahatsız edersen kötülük büyüsü yaparım ömür boyu çekersin dedi bende çok korktum ve konuyu kapattım. Siz siz olun böyle sahtekar medyumlara inanmayın.

Haklarında olumsuz bir yorum yoktur.

Bir önceki yazımız olan Medyum Bağdatlı Mustafa Hoca başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

kanal
Bu makale kanal tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum Şikayetleri
Yazdır
Bu sayfaya 5667 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

10 Evet
8 Hayır

“Medyum Emine” için 8 yorum var.

  1. Çok kez sahte medyumlar nedeniyle mağduriyet yaşadım. Medyum Dolunay hoca ile iyiki karşılaştım. Kocamı geri döndürmek için aşk vefki işlemi yaptırdım kesin bir sonuç alacağımı söyledi hocam. Sonuçları sizinle paylaşacağım.

  2. Okulda hademe olan bayana aşık olmuştum. Fakat yaşça benden büyüktü bu sebeple beni reddeder diye korkuyordum. Medyum Dolunay hocama bağlama vefki işlemi yaptırdıktan sonra sevdiğim bayan da bana aşık oldu. Sağol hocam.

  3. Her an kocam ile daha da yakın olabileceğim düşüncesi ile medyum Dolunay hocama kocamı kendime bağlamak için aşk vefki işlemi yaptırdım. Daha önce kavgalar ediyorduk sürekli. İşlemlerden sonra ilişkimiz artık çok daha sağlam bir hal aldı.

  4. Özel bir kurumda çalışıyorum. Müdüre aşık oldum. Evli olmasına rağmen hayatımda olmalıydı. Çünkü duygularımız karşılıklı gibiydi. Eşinden ayrılması için soğutma vefki yaptırmak için Medyum Dolunay hocama başvurdum. Kısa sürede boşandılar.

  5. Daha önce çok sayıda medyum ile görüşme yaptım. Fakat yapılan kötü yorumlar beni tatmin etmedi. Medyum Dolunay hocama kişiye özel havas işlemi yaptırdım. Sıkıntınız varsa hocamla konuşun.

  6. 30 yaşındayım 5 yıllık nişanlıyken aldatıldığımı öğrendim. Fakat ondan vazgeçmek istemiyordum. Medyum Dolunay hocama kişiye özel havas işlemi yaptırdım. Nişanlım bana geri döndü.

  7. Eşim benimle ilgilenmiyor. Telefondan gizli gizli başka biri ile mesajlaşıyor. Bana karşı tavrının değiştiğini fark edince Medyum Dolunay’a aşk vefki işlemi yaptırdım. Eşim eve dönüş yaptı.

  8. Hayatımda arkadaşım bildiğim kişilerden kazık yedim Eşimin en yakın arkadaşımla birlikte olduğunu duyunca Medyum Dolunay hocama soğutma vefki işlemi yaptırdım. Yaşantım çok daha mutlu hale geldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.